0

Alba się bawi w Lengleta

1

Dobrze że nie gra hamululcowy z holandii

0

Gabi mordo ty moja

0

12

In Alemany we trust

4

To jak to okienko ogarnął Laporta z Alemanym, to jak posprzątali to jest po prostu sztos!!!!!!!!

0

@pikass14 ?????????))))))???????

2

kolejny mecz na CAMP NOU chce uszłyszeć ALEMANY! ALEMANY! ALEMANY

1

@Zorrocule a coutinho to gdzie jest? Griezmann?

8

@Firestone tyle że ani centa póki co za nich nie dostał klub

0

Carles Puyol wznowi treningi i wraca do Barcelony :)

0

a co w końcu z memphisem?

1

@FC1899Barca w punkt

0

Szczęsny injury

0

@tbas w realu jest deficyt a u nas jest ficyt, FICYT

0

Gdzie jest transmisja meczu City?

2

@arasz1819 otóż to...

0

@kakusus o truskawce na torcie

0

@7black4 czymejta mie

1

Komentarz usunięty

0

@kuz no chyba że jest się smutnym niemcem

0

@kamiVeBdlubal w nosie na środku boiska

0

@Jonyx anulują twoje konto

0

Araujo na PO to marnowanie pilkarza

1

@Bocheno1 wybitne

0

Tebas to.......czekam na propozycje xD

0

@Dieselzor a kiedy było po 6.5? Benzyna po tyle jest cały czas ale nie ON

0

@Dior licz 6tys, może coś zostanie

0

@DLFCB akurat oglądałem cały ten mecz, Inter slabiutko

1

@Kubox polska język trudna jezyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?