DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alba się bawi w Lengleta
1
Dobrze że nie gra hamululcowy z holandii
0
Gabi mordo ty moja
0
@mateusz1989VeB mega
12
In Alemany we trust
4
To jak to okienko ogarnął Laporta z Alemanym, to jak posprzątali to jest po prostu sztos!!!!!!!!
0
@pikass14 ?????????))))))???????
2
kolejny mecz na CAMP NOU chce uszłyszeć ALEMANY! ALEMANY! ALEMANY
1
@Zorrocule a coutinho to gdzie jest? Griezmann?
8
@Firestone tyle że ani centa póki co za nich nie dostał klub
0
Carles Puyol wznowi treningi i wraca do Barcelony :)
0
a co w końcu z memphisem?
1
@FC1899Barca w punkt
0
Szczęsny injury
0
@tbas w realu jest deficyt a u nas jest ficyt, FICYT
0
Gdzie jest transmisja meczu City?
2
@arasz1819 otóż to...
0
@kakusus o truskawce na torcie
0
@7black4 czymejta mie
1
Komentarz usunięty
0
@kuz no chyba że jest się smutnym niemcem
0
@kamiVeBdlubal w nosie na środku boiska
0
@Jonyx anulują twoje konto
0
Araujo na PO to marnowanie pilkarza
1
@Bocheno1 wybitne
0
Tebas to.......czekam na propozycje xD
0
@Dieselzor a kiedy było po 6.5? Benzyna po tyle jest cały czas ale nie ON
0
@Dior licz 6tys, może coś zostanie
0
@DLFCB akurat oglądałem cały ten mecz, Inter slabiutko
1
@Kubox polska język trudna jezyk