DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I pomyślmy że rok temu większość chciała odejścia F d J. To byłby błąd
0
Oj Ferran prowadzi, co za smutek xD
2
@Katalończyk 99 właśnie teraz, tutaj, na tym stadionie
11
@FioletoweOczy najbardziej zj.... dzień tygodnia
2
Co tu wiele Pisac...
1
@FcPortoFan1999 Właśnie miałęm o tym pisać - od początku tego roku i wycieczki Borka do Tajlandi on bardzo schudł, postarzał się mocno, widać że z czymś się zmaga
0
@Donnie_Darko zmarł 6 lat później na otyłość
0
@kynio302 skończą w jednym rosole xD
1
Jak musi wyglądać świat oczami człowieka który nakręcił film niewidzialna wojna o Vedze....ja pier.....
0
@Bezhistorii gdzie transmisja?
0
@TaKeSe z baru xD
1
@IronSanHybrid Lech lead the way in clean sheets but play like shit
0
@VegetaPolska nie jesteś kibicem ale za to jesteś rakotwóczy
5
@Rust_Cohle Chłopal ma gorącą głowe ale lubie go - takeigo wariata brakowało od kilku sezonów
0
@Azi no to może rozwiń swoją myśl i mnie uświadom jak to jest bo sam jestem pracodawcą i chyba ktoś czegoś nie rozumie
0
Komentarz usunięty
1
@sidi12843 zaczynam lubieć tego goscia po 6iu latach :)
0
@Medium mi się wydaje że City rozklepie Baja Munsien
0
@P33ck no way madafaka to jest jakiś żart? Tak się spier..ić...facepalm
0
@draxidox Sam prowadze firme i ciekaw jestem co zawyża te wartości....i druga kwestia - jaka branża?
0
dosłownie niema się do czego dowalić
0
@BorzyKrzys jak na rozdaniu świadectw w szkole specjalnej
0
Moralista się znalazł
1
@kuz tak Nas PO reprezentowali że wchodzili w dupę Niemcom a o stosunkach Tuska i Sikorskiego z Rosją nawet nie wspomnę. Do 2014 roku non stop bili z nimi piątkę
1
@Ptasior każdy się myli jeśli chodzi o pole bitwy, posłuchaj Skrzypczaka, ten dopiero pier...głupoty
0
@takisobiektos a komu to potrzebne
0
https://www.fcbarca.com/109008-el-espanol-laliga-jest-w-zapasci-gospodarczej-a-dazn-i-cvc-rozwazaja-zerwanie-kontraktow.html
mam nadzieje że to początek końca Pana Tebasa
0
@maciar porówanie bez sensu - kiedyś fifa zajmowała 1gb po instalacji a teraz 25 xD
1
@Vernon_Roche jest Nas dwóch xD
4
@barcanawieki Cokolwiek ludzie gadają za bzdury że znowu będziemy od niego zależeć, że lepiej nie, że to, że sramto, że owamto - za to co ten chłopak dał Klubowi i Nam, kobicom - zasługuje na powrót i tyle !!!! Bo to jest KRÓL