1

I pomyślmy że rok temu większość chciała odejścia F d J. To byłby błąd

0

Oj Ferran prowadzi, co za smutek xD

2

@Katalończyk 99 właśnie teraz, tutaj, na tym stadionie

11

@FioletoweOczy najbardziej zj.... dzień tygodnia

2

Co tu wiele Pisac...


1

@FcPortoFan1999 Właśnie miałęm o tym pisać - od początku tego roku i wycieczki Borka do Tajlandi on bardzo schudł, postarzał się mocno, widać że z czymś się zmaga

0

@Donnie_Darko zmarł 6 lat później na otyłość

0

@kynio302 skończą w jednym rosole xD

1

Jak musi wyglądać świat oczami człowieka który nakręcił film niewidzialna wojna o Vedze....ja pier.....

0

@Bezhistorii gdzie transmisja?

0

@TaKeSe z baru xD

1

@IronSanHybrid Lech lead the way in clean sheets but play like shit

0

@VegetaPolska nie jesteś kibicem ale za to jesteś rakotwóczy

5

@Rust_Cohle Chłopal ma gorącą głowe ale lubie go - takeigo wariata brakowało od kilku sezonów

0

@Azi no to może rozwiń swoją myśl i mnie uświadom jak to jest bo sam jestem pracodawcą i chyba ktoś czegoś nie rozumie

0

Komentarz usunięty

1

@sidi12843 zaczynam lubieć tego goscia po 6iu latach :)

0

@Medium mi się wydaje że City rozklepie Baja Munsien

0

@P33ck no way madafaka to jest jakiś żart? Tak się spier..ić...facepalm

0

@draxidox Sam prowadze firme i ciekaw jestem co zawyża te wartości....i druga kwestia - jaka branża?

0

dosłownie niema się do czego dowalić

0

@BorzyKrzys jak na rozdaniu świadectw w szkole specjalnej

0

Moralista się znalazł

1

@kuz tak Nas PO reprezentowali że wchodzili w dupę Niemcom a o stosunkach Tuska i Sikorskiego z Rosją nawet nie wspomnę. Do 2014 roku non stop bili z nimi piątkę

1

@Ptasior każdy się myli jeśli chodzi o pole bitwy, posłuchaj Skrzypczaka, ten dopiero pier...głupoty

0

@takisobiektos a komu to potrzebne

0

@maciar porówanie bez sensu - kiedyś fifa zajmowała 1gb po instalacji a teraz 25 xD

1

@Vernon_Roche jest Nas dwóch xD

4

@barcanawieki Cokolwiek ludzie gadają za bzdury że znowu będziemy od niego zależeć, że lepiej nie, że to, że sramto, że owamto - za to co ten chłopak dał Klubowi i Nam, kobicom - zasługuje na powrót i tyle !!!! Bo to jest KRÓL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?