DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@esem91 potwierdzam, sam na poczcie oblizywałem znaczek od tego listu
0
@Lucerfi Drewno to do kominka...
0
@Emhyr to benzema czy carvajal? xD
1
@VbamboeB to jest raczej problem całej naszej cywilizacji
0
@wasacz A co ma do tego kanał sportowy?
0
@MrPGG o prostu Dzbanbele i co tu więcej gadać
2
@PatrychoO a włąściciel Interu to kto niby jest?
3
Theo specjal five w dupę i od razu lepszy dzień xd
1
@FcPortoFan1999 LE na ViaPlay
13
@draxidox Nie bronie Brauna bo to nie moja bajka ale wiesz o czym ten koleś gadał? I co próbuje wkręcać Polakom?
2
@MichuZ44 No szkoda zmarnowanego potencjału. Ciekawe czy odejdzie z PSG?
5
@Pawel13sz Piłkarze zeszli do szatni a on dopiero skumał co mówił Bosquets
1
@MichuZ44 Kur.a do kąd ten świat zmierza to po prostu brak słów...
0
@Men27 bo drewno to w lesie ma lezec
3
@wasacz TVP info
1
Mysle że to co przekonało Alemanego do powrotu to odejście Busquetsa
0
Oglądaliście wczorajszy mecz na TVP z komentującym Wielkim Borem czy na Polszmacie z tą niedoje..ną ekipą i expertami od sprzedaży pralek?
0
Jordi Cruyff? A komu to potrzebne
0
@Danny Gaucho to nie problem tylko uwaga
2
Możecie mnie hejtować ale zbliża się okres okienka transferowego i codziennie będzieli mieli wrzucane tutaj newsy typu:
""Kwestia godzin, czyli podsumowanie porannych doniesień transferowych""
Nie wiem jak wy ale mnie do delikatnie rzecz denerwuje a siędze już tutaj ponad 11 lat
Droga redakcjo
Zamiast codziennie wrzucać newsy z byle źródła nie lepiej wrzucić dwa razy w tygodniu potwierdzone info???
0
@Zoker a co jest na pierwszym miejscu? Polska 2022?
1
@Allbi Laboga i Ołłowski Leszek mająsporą wiedze ale przy Ćwiąkale to małę kasztanki xD
0
Majk manię ....
8
Co to jest za komentator? Drze się jakby mu mina nogę urwala
5
złoto
5
Laporta w szatni ześwirował :)
0
@AlexDark00 nie wiem, od dziecka tak mam, już 37 lat xd
0
Podaj nazwy 3 klubów których nienawidzisz...
Ja; real, Chelsea, milan
0
@Kinginiesta no to wpuść na miejsce Ministra Obrony Pana Siemoniaka i gwarantuje ci że wstrzymają wszystkie zbrojenia które są zaplanowane na najbliższe lata. Chcesz tego?
0
@Firestone kręcidło jest wkur....ym gównoburzotwórcą