5

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM żodyn. .

3

3

1

@HarveySpecter KobietOM analfabeto

8

@Comentateiro zamiast pisać głupoty "Idź się modlić do swojego bożka Tuska"

0

@AlexDark00 i to jest smutne

0

@Artysta9 de jong na pivota a za romeu Gundo :)

2

@goldmetaxa sezon przetruchta i odejdzie do USA albo Arabii

0

@Kidd ty już Pedriego zostaw w spokoju, przypomnij sobie co się działo z Iniestą jak był w wieku Pedriego

0

Moje drogie Panie, nie obwiniajcie odrazu Karasia o doping
Pep Guardiola też był kiedyś posadzony o doping grając we Włoszech ale udowodnił przed sądem że nic takiego nie miało miejsca :)

6

Tak będzie


0

@Lukikiki moja żona ;)

0

Jak odejdzie Dembus i przyjdzie B. Silva to będziemy grać formacja 1-4-5-1 xD

4

Komentarz usunięty

0

@Dertinho prawie jak casemiro

0

Komentarz usunięty

1

@Antajbandaj toomuchmoney

1

Aurelien Toomuchmoney xD

1

Dowidzenia Panu dzbanu

0

Bo murawa była dobra a na coś trzeba

0

O 18.00 powtórka meczu w eleven 1

3

@DaPidejpi ehhh nie potrafię się zniżyć do twojego poziomu żeby ci to wytłumaczyć na przykładzie

0

@Esteban_ jak teżewe

0

Śledzę Twittera regularnie od początku wojny na Ukrainie. Kurde ilość ruskich onuc na TT i skala ich pojawiania się jest straszna

0

@mordini123 a komu to potrzebne

0

@Sau_Ron fuck off

13

Pieseł xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?