DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Peciak wyłącz ta Fifę już
3
Nowa grafika Premier League jest conajmniej do du..bani
0
@michal26 naftowych 8-D
0
@michal26 żaden silnik nie zrewolucjonizuje motoryzacji jesli będzie napędzany czymś innym niż pochodnymi ropy naftowej bo koncerny na tym za dużo stracą :)
0
@La Pulgaa dzięki
0
podrzuci ktoś link gdzie można zobaczyć jaki skład jest zarejestrowany na ten moment?
0
@Emhyr obaj so master of disaster
3
Uwielbiam emocje Raya
0
Po odejściu Dembusa jakby nie patrzeć to mamy w dużym stopniu posprzątane ten gnój który zostawił Bartomeu, została jeszcze sfera finansowa ale myślę że i z tym sobie dają radę, gorzej już nie będzie, może być tylko lepiej:)
4
Ousmaaaaaaane!!!!!
Co?
do widzenia,
angielski: goodbye,
bośniacki: doviđenja,
chorwacki: doviđenja,
francuski: adieu,
hawajski: aloha,
hiszpański: adiós,
kataloński: adéu,
ladyński: adio,
niemiecki: auf Wiedersehen,
norweski: adjø,
portugalski: adeus,
rumuński: la revedere,
słoweński: adijo,
szwedzki: adjö,
tajski: ลาก่อน (laa kon),
turecki: Allah'a ısmarladık,
rosyjski: до свидания,
ukraiński: до побачення,
węgierski: viszontlátásra,
wietnamski: tạm biệt,
włoski: arrivederci,
litewski: viso gero,
łacina: ave,
interlingua: adeo,
holenderski: tot ziens,
fidżyjski: moce,
esperanto: ĝis revido,
bretoński: kenavo,
nowogrecki: γεια.
0
Skaził to dziecko niefrasobliwiścią
0
@Saviola88 Niema słów żeby opisac amatorszczyzny tej ligi 8-D
1
@Rl9k1nG straszne piwo, jedno z najsłabszych
0
@FutbolFan kurde sorry mój błąd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FutbolFan bomba zrzucona na Hiroszima miała 16 KILOTON a nie megaton, ci za bzdura. Bomba Tsar zrzucona przez ruskich miała 50 MEGATON, niema wogole porównania mocy, po wybuchu Tsara część wyspy wyparowało
2
@RanDiFCB10????
0
@Cotutajsiedzieje kupiło kogos z Rakowa lub Legii?
0
@Rewolucja123 nie tej, prawy obronca
1
@VegetaPolska niech rozwiąże kontrakt i zapraszamy za darmo????
1
@szymonekk miewałem gorsze, miałeś kiedyś szyta gałkę oczna? Implanty silikonowe w gałce ocznej wszywane? :) Nie napisałem tego że złośliwością tylko po prostu typa nie lubię i tyle
0
@FCB17 w pakiecie z mcguerrem xD
0
Komentarz usunięty
2
@Janas11224 dobre, ma chłop talent
0
@Rewolucja123 rodzinka a nad nią stoi chory psychicznie ojciec z paskiem xD
4
Redakcjo!!! Jak robicie miliard aktualizacji newsów to zawsze najnowsza aktualizacja powinna być na samej górze !!!! Wtedy byłby porządek!!!
0
Dembele oleje badania psychiatryczne, fakt!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 ale nie obronił ha-ha-ha xD