7

@Peciak wyłącz ta Fifę już

3

Nowa grafika Premier League jest conajmniej do du..bani

0

@michal26 naftowych 8-D

0

@michal26 żaden silnik nie zrewolucjonizuje motoryzacji jesli będzie napędzany czymś innym niż pochodnymi ropy naftowej bo koncerny na tym za dużo stracą :)

0

@La Pulgaa dzięki

0

podrzuci ktoś link gdzie można zobaczyć jaki skład jest zarejestrowany na ten moment?

0

@Emhyr obaj so master of disaster

3

Uwielbiam emocje Raya


0

Po odejściu Dembusa jakby nie patrzeć to mamy w dużym stopniu posprzątane ten gnój który zostawił Bartomeu, została jeszcze sfera finansowa ale myślę że i z tym sobie dają radę, gorzej już nie będzie, może być tylko lepiej:)

4

Ousmaaaaaaane!!!!!
Co?
do widzenia,
angielski: goodbye,
bośniacki: doviđenja,
chorwacki: doviđenja,
francuski: adieu,
hawajski: aloha,
hiszpański: adiós,
kataloński: adéu,
ladyński: adio,
niemiecki: auf Wiedersehen,
norweski: adjø,
portugalski: adeus,
rumuński: la revedere,
słoweński: adijo,
szwedzki: adjö,
tajski: ลาก่อน (laa kon),
turecki: Allah'a ısmarladık,
rosyjski: до свидания,
ukraiński: до побачення,
węgierski: viszontlátásra,
wietnamski: tạm biệt,
włoski: arrivederci,
litewski: viso gero,
łacina: ave,
interlingua: adeo,
holenderski: tot ziens,
fidżyjski: moce,
esperanto: ĝis revido,
bretoński: kenavo,
nowogrecki: γεια.

0

Skaził to dziecko niefrasobliwiścią

0

@Saviola88 Niema słów żeby opisac amatorszczyzny tej ligi 8-D

1

@Rl9k1nG straszne piwo, jedno z najsłabszych

0

@FutbolFan kurde sorry mój błąd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FutbolFan bomba zrzucona na Hiroszima miała 16 KILOTON a nie megaton, ci za bzdura. Bomba Tsar zrzucona przez ruskich miała 50 MEGATON, niema wogole porównania mocy, po wybuchu Tsara część wyspy wyparowało

2

@RanDiFCB10????

0

@Cotutajsiedzieje kupiło kogos z Rakowa lub Legii?

0

@Rewolucja123 nie tej, prawy obronca

1

@VegetaPolska niech rozwiąże kontrakt i zapraszamy za darmo????

1

@szymonekk miewałem gorsze, miałeś kiedyś szyta gałkę oczna? Implanty silikonowe w gałce ocznej wszywane? :) Nie napisałem tego że złośliwością tylko po prostu typa nie lubię i tyle

0

@FCB17 w pakiecie z mcguerrem xD

0

Komentarz usunięty

2

@Janas11224 dobre, ma chłop talent

0

@Rewolucja123 rodzinka a nad nią stoi chory psychicznie ojciec z paskiem xD

4

Redakcjo!!! Jak robicie miliard aktualizacji newsów to zawsze najnowsza aktualizacja powinna być na samej górze !!!! Wtedy byłby porządek!!!

0

Dembele oleje badania psychiatryczne, fakt!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FcPortoFan1999 ale nie obronił ha-ha-ha xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?