DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie liczy na wszystkich tylko nie na siebie
5
@Joe_Pesci jakby to było w Polsce to ten koleś który pomógł musiał by to krzesło odkupić xD
0
Komentarz usunięty
0
@BordowyPtak pedale z siodłem w dupie
0
@Witekk10 a cholera wie, przekaz ten sam
0
@Jakchcesz ciężko nie widziec tytułu w nagłówku strony
3
Przestańcie z tymi aktualizacjami newsów bo się rzygać już chce,
Aktualizacja 14.40
Pożygalem sie
14
Ruscy i Ukraińcy powinni się uczyć dezinformacji od Hiszpańskich dziennikarzy zajmujących się okienkiem transferowym xD
0
@kibic1899 Douglas to był gość xD
0
Co za ..... XD
0
W kanale sportowym znowu temat UFO i Robert Bernatowicz i co? Burak Kędzierski znowu ze Smokowskim znowu pajacują. tragedia ten Kędzior
0
@Patrykl145 ale tam mają oświetlenie xD
2
@Isso89 każda część była słaba dla konesera dobrego kina, typowy chłam pod młodych widzów, po prostu dziadostwo
0
@bartas97 jakby ktoś takie coś napisał na balonie mojego dziecka to by go w worku czarnym wynieśli
0
Gdzie zobaczę mecz Hurkacza z Alcarazem?
1
@Rust_Cohle czyli typowych kibiców Legii
4
@barcanawieki niesamowite, nieorawdopodobne
2
Trybuny w Sosnowcu wyglądają jak regały w Biedronce
14
@paweldunajecfcb ja wymieklem po ciężkiej walce na 70tym merrze
1
@pioz123 tak. .
0
@Colon ja aktualnie nie przebywam w pracy bo sam sobie dałęm wolne
0
@dariooo w stylu fcbarca.com
0
Komentarz usunięty
1
BożyUdar komentuje, OMG please god, no, please
2
@tomek8756 dobrze knutowi czornemu 8-)
2
@TR3YWAY cisnę ci panie lajka , na oddziale niespełnionych talentów
1
@kondzix2115 np. dlatego że alemany odchodzi średno co dwa miesiące, nie możemy sprzedać szrotu, negocjacje z piłkarzamitrwająpo kilka tygodni....coraz gorzej
1
To jest klub mem ja pierdziele,
0
@barcelonaLM i większość bwp i t72 xD
1
Komentarz usunięty