1

@Kessie liczy na wszystkich tylko nie na siebie

5

@Joe_Pesci jakby to było w Polsce to ten koleś który pomógł musiał by to krzesło odkupić xD

0

Komentarz usunięty

0

@BordowyPtak pedale z siodłem w dupie

0

@Witekk10 a cholera wie, przekaz ten sam

0

@Jakchcesz ciężko nie widziec tytułu w nagłówku strony

3

Przestańcie z tymi aktualizacjami newsów bo się rzygać już chce,
Aktualizacja 14.40
Pożygalem sie

14

Ruscy i Ukraińcy powinni się uczyć dezinformacji od Hiszpańskich dziennikarzy zajmujących się okienkiem transferowym xD

0

@kibic1899 Douglas to był gość xD

0

Co za ..... XD


0

W kanale sportowym znowu temat UFO i Robert Bernatowicz i co? Burak Kędzierski znowu ze Smokowskim znowu pajacują. tragedia ten Kędzior

0

@Patrykl145 ale tam mają oświetlenie xD

2

@Isso89 każda część była słaba dla konesera dobrego kina, typowy chłam pod młodych widzów, po prostu dziadostwo

0

@bartas97 jakby ktoś takie coś napisał na balonie mojego dziecka to by go w worku czarnym wynieśli

0

Gdzie zobaczę mecz Hurkacza z Alcarazem?

1

@Rust_Cohle czyli typowych kibiców Legii

4

@barcanawieki niesamowite, nieorawdopodobne

2

Trybuny w Sosnowcu wyglądają jak regały w Biedronce

14

@paweldunajecfcb ja wymieklem po ciężkiej walce na 70tym merrze

1

@pioz123 tak. .

0

@Colon ja aktualnie nie przebywam w pracy bo sam sobie dałęm wolne

0

@dariooo w stylu fcbarca.com

0

Komentarz usunięty

1

BożyUdar komentuje, OMG please god, no, please

2

@tomek8756 dobrze knutowi czornemu 8-)

2

@TR3YWAY cisnę ci panie lajka , na oddziale niespełnionych talentów

1

@kondzix2115 np. dlatego że alemany odchodzi średno co dwa miesiące, nie możemy sprzedać szrotu, negocjacje z piłkarzamitrwająpo kilka tygodni....coraz gorzej

1

To jest klub mem ja pierdziele,

0

@barcelonaLM i większość bwp i t72 xD

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?