DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
hmmm
0
@TheNekro94 o żesz w mordę masakra xD
0
Taka ciekawostka w czasie wielkich sankcji na Rosję xD
mój szfagier jest kierowcą ciężarówki i pracuje w rozlewni gazu. Zgadnijcie do kas jeździ 2 razy w tygodniu po gaz? Do Królewca xD
0
@Arden jakim debilem trzeba być żeby twierdzić że to prawdziwe nagranie
1
@!34RC3!_0N4 zapomnij o Kloppie
0
@Cule1234 jest nadzieja
1
@Culer9002 nie miałem pojęcia ale po jego ostatnim wpisie na x tak pomyslalem
0
Ćwiąkała to madryciok?
0
@MateuszGotowka99 biego jak murzyn za bananami
1
@Azi i to tak na grubo
0
@LjakRoberciik DPD?
4
@Nazio_87 poczytaj trochę o życiu w Australii bo ja zgłębiałem temat, nie jest tak kolorowo :)
0
@tbas panasiuk mnie zablokował xD już chyba rok temu
0
@VegetaPolska rozchodzi to
4
@VegetaPolska załóż jej sprawe w sądzie o opóźnienie pociągu
1
@kuz no to weż i dopasuj ale jeśli będzie od 1.9tdi to raczej podejdzie, z octavii 1.9tdi i golfa 1.9tdi też powinna pasaować, sam ujeżdzałęm toledo II swego czasu i zmieniałem kompresor to wziąłem od 1.9 i pasował
1
@AFA90 a za 5 minut: uszanowanie kierowniku złoty
0
@Rust_Cohle nie obrażaj diego tym bananowcem
0
@Tridente2015 a to całe Le La Liga Pana Leszka Ołłowskiego i Labogi?
EDIT: umarło też xD
4
@draxidox dobre xD
1
@kuz to były natyle proste auta że musisz kupić kompresor taki który byłod silnika 1.9tdi z toledo lub leona. Od benzyny nie podejdzie
2
@jeonek Murzynowi czerwo? Rasista!!!
6
@Popitek12 twoje życie jest puste
2
Mija mi 12 lat na fcbarca.com :)
0
@MINGUS to nie jest ryjówka
1
@koksik2700 wtedy ligę mistrzów chciało się oglądać a teraz to szkoda gadać
0
@kejdzi to nie FIFA xD
3
@AduŚ07 zapytaj Bartomeu i jego ksiegowego
5
@Rastafarnianin tych dwóch gości to powinniścmy oglądać w cyrku z czerwonymi kulkami na nosie
1
@Arden ależ wspaniałe, całe to towarzystwo niech zabiorą