1




hmmm

0

@TheNekro94 o żesz w mordę masakra xD

0

Taka ciekawostka w czasie wielkich sankcji na Rosję xD
mój szfagier jest kierowcą ciężarówki i pracuje w rozlewni gazu. Zgadnijcie do kas jeździ 2 razy w tygodniu po gaz? Do Królewca xD

0

@Arden jakim debilem trzeba być żeby twierdzić że to prawdziwe nagranie

1

@!34RC3!_0N4 zapomnij o Kloppie

0

@Cule1234 jest nadzieja

1

@Culer9002 nie miałem pojęcia ale po jego ostatnim wpisie na x tak pomyslalem

0

Ćwiąkała to madryciok?

0

@MateuszGotowka99 biego jak murzyn za bananami

1

@Azi i to tak na grubo

0

4

@Nazio_87 poczytaj trochę o życiu w Australii bo ja zgłębiałem temat, nie jest tak kolorowo :)

0

@tbas panasiuk mnie zablokował xD już chyba rok temu

0

@VegetaPolska rozchodzi to

4

@VegetaPolska załóż jej sprawe w sądzie o opóźnienie pociągu

1

@kuz no to weż i dopasuj ale jeśli będzie od 1.9tdi to raczej podejdzie, z octavii 1.9tdi i golfa 1.9tdi też powinna pasaować, sam ujeżdzałęm toledo II swego czasu i zmieniałem kompresor to wziąłem od 1.9 i pasował

1

@AFA90 a za 5 minut: uszanowanie kierowniku złoty

0

@Rust_Cohle nie obrażaj diego tym bananowcem

0

@Tridente2015 a to całe Le La Liga Pana Leszka Ołłowskiego i Labogi?
EDIT: umarło też xD

4

@draxidox dobre xD

1

@kuz to były natyle proste auta że musisz kupić kompresor taki który byłod silnika 1.9tdi z toledo lub leona. Od benzyny nie podejdzie

2

@jeonek Murzynowi czerwo? Rasista!!!

6

@Popitek12 twoje życie jest puste

2

Mija mi 12 lat na fcbarca.com :)

0

@MINGUS to nie jest ryjówka

1

@koksik2700 wtedy ligę mistrzów chciało się oglądać a teraz to szkoda gadać

0

@kejdzi to nie FIFA xD

3

@AduŚ07 zapytaj Bartomeu i jego ksiegowego

5

@Rastafarnianin tych dwóch gości to powinniścmy oglądać w cyrku z czerwonymi kulkami na nosie

1

@Arden ależ wspaniałe, całe to towarzystwo niech zabiorą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?