DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po prawie 10 latach dałęm sobie spokój z Twitterem / Xem, straszne bagno się tam zrobiło
14
@Arden Wygląda jak narkoman z Filadelfii po Fentanolu
1
@Joe_Barbaro najniższy piłkarz na boisku oprócz iniesty strzelił bramkę głową - obok niego stali Ferdinand i Vidic. Piękny to był mecz ale stosunkowo wyrównany, dwa lata później już była miazga xD
5
@chavez wariat Gavi tylko i wylacznie
0
Jak można tak wyglądać w tym wieku xD
0
@NeKenI w sposób godny tylko Barcelony
0
@vangoor tak będzie, zrób screena xD
2
Jak Xavi był trenerem to psioczyliscie że jest marny, teraz jak jest zwolniony to wielka skrucha.
Ludzie, ogarnijcie się xD
0
@bartekvisca burak
0
@Comentateiro Prosze Cie wytłumacz mi na czym polega ten skok jakościowy
17
@Comentateiro skok jakościowy? Hahahahahahahhaahahahahahaha
4
@97ketrab ator to jest stan umysłu
1
@Arden tego konia widzę w atletico
9
Klasyk do kawki xD
0
@draxidox Polak napierdziela Ukrów
1
@Popitek12 Bayer ich rozpierdzieli jak gnój po polu xD
1
@Zoker Tak .
2
ijantes FC: Deco spotkał się z agentem Zubimendiego! [Aktualizacja 8:54]
Zubi słuchaj no, zapłać za swój transfer i graj za 1/4 pensji to Cię weźmiemy
0
@Popitek12 skont wiesz?
0
Inny komentatejro
1
@Kgorecki2500 a więc wojna...
1
@Arden zamiast świeczki podpalona figurka dembele
1
@Kinginiesta dalej żyj w swoim śnie..... xD
0
@Kengo jeśli kogoś może byc stać żeby wyprać prześcieradła w finale to tylko PSG
1
@BulaKG sami się nawzajem wykończymy
2
@TheNekro94 jest co wspominać, finał oglądałem już w Polsce xD
6
@FcPortoFan1999 po tym golu w hotelu wpadłem w taka euforię że rozwaliłem stolik TV i mnie wywalili z roboty w Holandii xD
0
@maroon niby po co?
0
@tadzik447 okolice a Wielunia tez
1
@Sulimo zdecydowanie kretyn