0

Po prawie 10 latach dałęm sobie spokój z Twitterem / Xem, straszne bagno się tam zrobiło

14

@Arden Wygląda jak narkoman z Filadelfii po Fentanolu

1

@Joe_Barbaro najniższy piłkarz na boisku oprócz iniesty strzelił bramkę głową - obok niego stali Ferdinand i Vidic. Piękny to był mecz ale stosunkowo wyrównany, dwa lata później już była miazga xD

5

@chavez wariat Gavi tylko i wylacznie

0

Jak można tak wyglądać w tym wieku xD



0

@NeKenI w sposób godny tylko Barcelony

0

@vangoor tak będzie, zrób screena xD

2

Jak Xavi był trenerem to psioczyliscie że jest marny, teraz jak jest zwolniony to wielka skrucha.

Ludzie, ogarnijcie się xD

0

0

@Comentateiro Prosze Cie wytłumacz mi na czym polega ten skok jakościowy

17

@Comentateiro skok jakościowy? Hahahahahahahhaahahahahahaha

4

@97ketrab ator to jest stan umysłu

1

@Arden tego konia widzę w atletico

9

Klasyk do kawki xD


0

@draxidox Polak napierdziela Ukrów

1

@Popitek12 Bayer ich rozpierdzieli jak gnój po polu xD

1

@Zoker Tak .

2

ijantes FC: Deco spotkał się z agentem Zubimendiego! [Aktualizacja 8:54]

Zubi słuchaj no, zapłać za swój transfer i graj za 1/4 pensji to Cię weźmiemy

0

@Popitek12 skont wiesz?

0

Inny komentatejro

1

@Kgorecki2500 a więc wojna...

1

@Arden zamiast świeczki podpalona figurka dembele

1

@Kinginiesta dalej żyj w swoim śnie..... xD

0

@Kengo jeśli kogoś może byc stać żeby wyprać prześcieradła w finale to tylko PSG

1

@BulaKG sami się nawzajem wykończymy

2

@TheNekro94 jest co wspominać, finał oglądałem już w Polsce xD

6

@FcPortoFan1999 po tym golu w hotelu wpadłem w taka euforię że rozwaliłem stolik TV i mnie wywalili z roboty w Holandii xD

0

@maroon niby po co?

0

@tadzik447 okolice a Wielunia tez

1

@Sulimo zdecydowanie kretyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?