DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 to było do przewidzenia xD
0
@Balboa901 yep .
0
@Zoker za późno xD
2
@Balboa901 brazylia
0
@Objectivo a tego to już nie mogę zagwarantować xD
0
Niema to jak z rana w firmie dowiadujesz się że w jednej z paczek w zeszłym tygodniu wysłaliśmy do klienta nasz warsztatowy sentymentalny młotek xD i nie wiadomo do którego xD
0
@tristan87 nawet wczoraj mentzen go pominął więc watpie
0
@tadzik447 kanałowe leczenie zęba?
7
@tristan87 wstawaj Władek, zesrałeś sie
2
@Herato bylem pierwszy
1
@Herato żydy? ,
0
@maciekofcb xD. .
0
Oni nas robią jak chcą prostopadłymi podaniami...
0
Więzadła ;(. .
0
@Klimach fan Gość się zreflektowałbo mu napisałem prawde jakbyło u że niemiał racji
0
@Kozinho. Że żołnierz zmarł ponieważ zaczełą mu gnić wątroba i był sztucznie podtrzymywany przy życiu
0
Komentarz usunięty
4
@ElTomas daj link do Bidena xD
9
@Felipe_PL szkoda strzepić ryja, rudy się już wykręca z tego, klucha kosiniak ucieka z konferencji. Narzekaliscie na PiS a przez rudego i bandę będziecie plakac
24
Barcelona niema psychologa w zespole od stycznia ponieważ on sam wymagał wizyty u psychiatry
0
@Emhyr łe no i od razu na igrzyska niech jedzie i w sezonie to będzie wrak piłkarza jak swego czasu PEdri
0
@AlphaNumeric Na sam widok takiego komantarza jak twój chce mi sie rzygać dzieciaku
8
@zadafcb złoto, coś wspaniałęgo, w końcu ludzie w polsce zaczynają mówić prawde
6
@analitykTaktyki Ponieważ Rudy widzi że z poparciem nie jest tak kolorowo jakby chciał i znów je przegra z PiSiorami to mówi to co lud chce słyszeć tyle że kto ma rozum to ma tego typa w dupie
0
@Foro niedługo po tyle będzie, za pół litra
1
Ej tenisiarze, załóżcie sobie tenisowa La ramble i przestańcie temat tenisa wałkować bo nie każdego to interesuje, wypad xD
0
Dzieje się na nowym camp nou ale jakoś nie widze powrotu w tym roku
0
@Cvzx Ja ten film wrzuciłęm na swojego FB dzisiaj rano xD Rudy Siare kilył
0
@Emhyr po 5 miesiącach go nie bedzie
0
@tristan87 xD. .