DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@baginczyk poczta, dojdzie w sierpniu xD
0
@Dzieniu co z twoją babcią nie tak?
6
@macio_944 Hiroshima i Nagasaki lubią to xD
0
@tristan87 Nie chce nic pisać na temat tego osobnika z downem bo jeszcze dostane bana.....
0
@norbi77 a fawelarz lub Belli dotarli do finału z reprezentacją że Kross musi?
0
Nie realne. .
7
@zadafcb słabe to niemiłosiernie
0
Koncert przed meczem żenujący więc i Real mógłby trzymać ten poziom
4
@Gibbon_FCB ostatni mecz dzięki Bogu z tymi nieudacznikami i ekspertami od analizy xD
6
2
@VegetaPolska tak jak wszystkie studia przez 3 lata LM w polsacie
0
@tadzik447 koledzy zaczynają się przy flaszce a kończą tak gdzie trzeba pomoc
0
@tadzik447 może być i taka
2
Jak BVB wygra to stawiam na rambli flaszkje
0
@Barcasub jest to możliwe po 45 minutach
5
@tristan87 ale bym się smiał gdyby jakimś cudem BVB wygrało ten finał xD
0
@revolution33 oby następny po okresie był typ pokroju pamiętnego Calderona xD
0
Radość dla kibiców więc mógłbyś odejsc
0
Co ta gówniara z paletkom robi
0
Od sierpnia zaczniecie znowu cisnąć z hejtem na Flicka jak niedaj Boże będzie słabo w pierwszych meczach?
0
@BorzyKrzys obłuda level ekspert
0
@GABVI36 jak latały pterodaktyle
0
@Volk dodajmy do tego fakt w jakich okolicznościach on z Barcy odszedł w 2008
4
Za linki do sadistica lub podobnych stron jest ban - za foty Stiflera powinien być dożywotni
1
@MateuszJrk warta + assistance Platinum i można mieć wszystko w dupie :-D
0
@Joe_Barbaro Jakiż to był wpier...l dla Utd to magia, sam Alex F. po meczu przyznał że nigdy nie dostał takiego lania i nikt go tak nie zdominował w meczu
1
Komentarz usunięty
0
In Alemany we trust
0
@FanBarcYxD ja dzisiaj 4506 :)
6
Obejrzałem pożegnalny film Xiaviego i naprawdę łza się w oku zakręciła, stare Camp Nou miało swoją magie....