0

@baginczyk poczta, dojdzie w sierpniu xD

0

@Dzieniu co z twoją babcią nie tak?

6

@macio_944 Hiroshima i Nagasaki lubią to xD

0

@tristan87 Nie chce nic pisać na temat tego osobnika z downem bo jeszcze dostane bana.....

0

@norbi77 a fawelarz lub Belli dotarli do finału z reprezentacją że Kross musi?

0

Nie realne. .

7

@zadafcb słabe to niemiłosiernie

0

Koncert przed meczem żenujący więc i Real mógłby trzymać ten poziom

4

@Gibbon_FCB ostatni mecz dzięki Bogu z tymi nieudacznikami i ekspertami od analizy xD

6

2

@VegetaPolska tak jak wszystkie studia przez 3 lata LM w polsacie

0

@tadzik447 koledzy zaczynają się przy flaszce a kończą tak gdzie trzeba pomoc

0

@tadzik447 może być i taka

2

Jak BVB wygra to stawiam na rambli flaszkje

0

@Barcasub jest to możliwe po 45 minutach

5

@tristan87 ale bym się smiał gdyby jakimś cudem BVB wygrało ten finał xD

0

@revolution33 oby następny po okresie był typ pokroju pamiętnego Calderona xD

0

Radość dla kibiców więc mógłbyś odejsc

0

Co ta gówniara z paletkom robi

0

Od sierpnia zaczniecie znowu cisnąć z hejtem na Flicka jak niedaj Boże będzie słabo w pierwszych meczach?

0

@BorzyKrzys obłuda level ekspert

0

@GABVI36 jak latały pterodaktyle

0

@Volk dodajmy do tego fakt w jakich okolicznościach on z Barcy odszedł w 2008

4

Za linki do sadistica lub podobnych stron jest ban - za foty Stiflera powinien być dożywotni

1

@MateuszJrk warta + assistance Platinum i można mieć wszystko w dupie :⁠-⁠D

0

@Joe_Barbaro Jakiż to był wpier...l dla Utd to magia, sam Alex F. po meczu przyznał że nigdy nie dostał takiego lania i nikt go tak nie zdominował w meczu

1

Komentarz usunięty

0

In Alemany we trust

0

@FanBarcYxD ja dzisiaj 4506 :)

6

Obejrzałem pożegnalny film Xiaviego i naprawdę łza się w oku zakręciła, stare Camp Nou miało swoją magie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?