DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Od tego w końcu jest La Rambla - wrzucasz głupote a my Ci wytykamy że jesteś skrzywiony
0
Komentarz usunięty
11
@DLFCB Zaorane na głęboko xD
1
@TheNekro94 jak mi się urodziła pierwsza córka to dopiero po 4 latach przespalem całą noc, dasz radę i ty
0
@BorzyKrzys koń to jest czubek
0
@Pedri16Future jeśli to stano zaplanował to mistrzostwo świata xD
0
@Guess tyle że BNT to porządny człowiek a ten to jest typowy debil którego nie było by szkoda
14
Jak tyś mie zaimponował redaktoru w tej chwili
1
@aiven szczał .......
1
@macio_944 umowa z Nike oddala sie
0
dzisiaj jest środa pany redaktory
0
@clyde nigdy na plaże nie biore telefonu ale uwierz mi że z małymi dziećmi wystarczy sekunda nieuwagi. Sam byłem swiadkiem kilka lat temu jak kobiecie dziecki w kilka sekund odeszło na parenaście metrów i byłą akcja szukania w wodzie
16
@clyde będziesz tak gadał do czasu aż twoje dziecki ci nie ucieknie i nie wskoczy do wody gdy jest czerwona flaga
1
@TheNekro94 Z tego co piszesz wnioskuje że jesteś lewakiem xD Dalej niemam zamiaru się w temat zaglębiać
1
@TheNekro94 zdecydowanie tak - lewactwo to rak tego świata
0
Przypomnijcie sobie jaki był w 2008 kwik i lament na temat otwaricia igrzysk w pekinie że ludzie byli forsowani fizycznie podczas prób ceremonii otwarcia !!! Jak ja bym chciał żeby teraz były takie same problemy
0
@MichuZ44 Leclerc lubi to
3
@Safrani jest Nas dwóch
1
@macio_944 ok .
0
Olimpiada jest w tym roku?
0
@Kapitan hawk kudemą, łi, profokator
0
@Patry10 rozwiń myśl
0
@MesQueUnClub96 dobrze chłop robi, takich nam trzeba xD
2
@Rust_Cohle nie śmieszne i wara od JPII
1
@MesQueUnClub_87 xD
3
@SeWo77 ahahahahahah dobre xD
1
@mmaciass on nawet dinozaury zachęcał żeby spierdzielały przed meteorem
2
@Messibestplayerintheworld 2025 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 co z tego skoro ona i tak to przegra xD