7

@Arden owszem masz rację ale większość polskich marud tego nie widzi i będzie narzekać dalej xD

0

@Sysia11 wyglądał by jak kiep

0

Umowy*. .

0

Ultra Miami > tommorowland

0

@Sulimo Lech będzie się bił o utrzymanie 8-D

0

@Viscael11Barca a kto tak zrobił?

67

Wspaniała orka :)


0

@Radioactive9705 Pompowany kopacz który grał w czasach gdzie pojęcie pressing nie istniało, ostra gra kontaktowa też nie....

10

@Zoker bardzo słusznie postąpił

0

człowiek szklanka się z niego zrobił

0

Niech poczekają do pazdziernika

0

@Bart1 zapisz się do towarzystwa lgbt

4

@Transu96 dziecko kochanie to nie Football manager xD

0

@Sezam dobrze że napisałeś, będę w weekendy uważał żeby przypadkiem tego nie wlaczyc

0

@tristan87 i bardzo kurde dobrze

2

W niedzielę znowu będą ściągać srebrne medale 8-D

0

@Arden u niego to problem siedział w glowie

0

@cchesterr43 no to było dobre, ale jeszcze bardziej dowalił tym Kounde xD

0

Komentarz usunięty

0

@Arden no przeca nie Kurdej Szatan

0

@Joe_Barbaro Francja odpadnie xD

0

Komentarz usunięty

2

@Safrani Jedź na wybrzeże, porozmawiaj z rybakami to Cię naprostują i przestaniesz pisać głupoty

2

@xvcWinterSoldier zdziwiony Tusk

2

@RoberDzik xD słuszna uwaga, powinni się poprawić komentatory

11

@tadzik447 albo anglia. Dla mnie obecność jednych i drugich w półfinałach to jest dramat

6

Myślałem że w piłce nożnej widziałem wszystko a jednak nie...


1

@Ryoumen yep. .

0

Mam dziwne przeczucia że prześcieradła z Vinim i Mekambe będą mieli wesoło :)

0

@Zoker Bo Ukry to są przegrywy, oby było inaczej w meczu z Rosją...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?