DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Arden owszem masz rację ale większość polskich marud tego nie widzi i będzie narzekać dalej xD
0
@Sysia11 wyglądał by jak kiep
0
Umowy*. .
0
Ultra Miami > tommorowland
0
@Sulimo Lech będzie się bił o utrzymanie 8-D
0
@Viscael11Barca a kto tak zrobił?
67
Wspaniała orka :)
0
@Radioactive9705 Pompowany kopacz który grał w czasach gdzie pojęcie pressing nie istniało, ostra gra kontaktowa też nie....
10
@Zoker bardzo słusznie postąpił
0
człowiek szklanka się z niego zrobił
0
Niech poczekają do pazdziernika
0
@Bart1 zapisz się do towarzystwa lgbt
4
@Transu96 dziecko kochanie to nie Football manager xD
0
@Sezam dobrze że napisałeś, będę w weekendy uważał żeby przypadkiem tego nie wlaczyc
0
@tristan87 i bardzo kurde dobrze
2
W niedzielę znowu będą ściągać srebrne medale 8-D
0
@Arden u niego to problem siedział w glowie
0
@cchesterr43 no to było dobre, ale jeszcze bardziej dowalił tym Kounde xD
0
Komentarz usunięty
0
@Arden no przeca nie Kurdej Szatan
0
@Joe_Barbaro Francja odpadnie xD
0
Komentarz usunięty
2
@Safrani Jedź na wybrzeże, porozmawiaj z rybakami to Cię naprostują i przestaniesz pisać głupoty
2
@xvcWinterSoldier zdziwiony Tusk
2
@RoberDzik xD słuszna uwaga, powinni się poprawić komentatory
11
@tadzik447 albo anglia. Dla mnie obecność jednych i drugich w półfinałach to jest dramat
6
Myślałem że w piłce nożnej widziałem wszystko a jednak nie...
1
@Ryoumen yep. .
0
Mam dziwne przeczucia że prześcieradła z Vinim i Mekambe będą mieli wesoło :)
0
@Zoker Bo Ukry to są przegrywy, oby było inaczej w meczu z Rosją...