0

@Herato ladislao kubala xD

0

@AlexDark00 PSG mother fucker

3

@P33ck czyli za tydzień będzie 5 lat od kompromitacji

0

@Yamalessi Przy takich budowach raczej wszysstko jest kontrolowane na bierząco przez nadzór buowy i kierownictwo, zawsze coś może wyjść ale to drobiazgi

0

Codziennie na to patrze odkąd jest transmisja na żywo - fajnie widzieć jak prace postępują przy przebudowei Camp Nou


2

@KyngPyng Początki Valdesa za Rijjka były ciężkie, walił takie babole że szkoda gadać. W czasach Pepa wszedł na najwyższy poziom i co by nie móić trzymał go do samego końca kiedy to nie zdążył pożegnać się z camp nou i zerwał więzadło w kolanie

0

Ktoś mi streści o co chodzi z Salahem i Kloppem? Wiadomo o co chodzi?

1

@barcanawieki ja jestem tylko ciekaw ile hajsu że wsparcia militarnego dla Ukrainy poszło na lewo

2

@kaamil1910 od Oriola to nawet ministrant z mojej parafii jest lepszy

7

@ObiwanKenobi nosił pojemniki z napojami

0

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub_87 i wyszedł z tego mega film

1

@MesQueUnClub_87 Jedyne czego mi brakuje w jego karierze to braku roli w Chłopcach z Ferajny :)

0

@Ojciec5tkidzieci Progres w tym regresie

0

@Xxxbarca4ever nie wiem o kogo chodzi xD

2

@Iniesta997 wiadomo że pep nie przyjdzie

0

@Xxxbarca4ever co się stało się?

4

Jakby babcia miała wąsy to by mogła być pedałem

1

@Luciano99 dajcie juz kur.a spokój z tym meczem z PSG bo gdyby Araujo nie zawalił tego karnego to pewnie grali byśmy dalej bo to momentu kartki ten mecz wyglądał inaczej niż po. Z Realem nie graliśmy jakoś dizo gorzej, każdy widział że sędzię też nie pomogl

1

Footrola Maćka Krawczyka pewnie kojarzycie? Ciekawi mnie wasza opinia o tym gościu.
Ten człowie chełpi się że interesuje do psychologia i z tego co wiem to w tym kierunku prowadził swoje wykształćenie ale ten koleś zachowuje się jak skończony pajac,

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Aragorn33 czołowy zawodnik na tę pozycję przyjdzie z Barcy B

0

Mourinho? Serio? The Special Five w Barcelonie? Kogo srogo suty pieką

0

Szymon Marciniak sędziował któryś z ćwierćfinałów LM?

3

tak se tylko wrzucam


1

@Popitek12 niech spierdala

0

@Benz albo festyn z fantami xD

3

Pod Murawa na mydelniczce mieszkają pracownicy z Bangladeszu?



0

@Losiex skup drewna na palety?

1

@Kinginiesta Pep nie wróci do Barcy jako trener i mówił o tym milion razy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?