1

@Objectivo i specjalistów od taktyki xD

2

@NeroTFP1 Długo nikt tego nie pobije

0

Oby z tą LM w C+ to byłą prawda...

0

Dzisiaj mecze blamażowe do euro




XD

0

@barczyk w internecie

0

@Barcasub 2km od mojego domu, ta baba była nauczycielką

1

@esem91 a więc wojna

0

Memphis...........

0

@PatrykBarca Kounde? Serio? Ten gość nigdy nie schodzi poniżej pewnego poziomu a na Barce to po prostu przyzwoity obronca

0

Wie ktoś ile teraz kosztuje c+ online z elevenami i VIAplay? Przy zapłacie z góry za cały rok

0

@Rastafarnianin sprawdził? xD

0

@azsiezaloguje to zależy mój drogi bo np ja bym wolał żeby wszystko było w C+ a nie na tym zjebanym eleven

0

@bartekvisca podobno xD

3

@pt9 Hawajska jeszcze pożal się Boże z ananasem jest lepsza ???? xDDDDD

0

@Overmars_ aż włączyłem :)

0

@Firestone jaki finał?

0

@tbas koalicja się szybko rozpadnie i będą wybory

0

6

Przegrała dwa razy xD


0

Zastanawiam się czy tylko ja tak mam ale...jako wieloletni fan piłki nożnej, oglądając mecze już ze 25 lat regularnie, doszedłęm do tego momentu że po prostu mam do tego sportu lekkie obrzydzenie przez te wieczne akcje z sędziami, z Varem, z gigantycznymi kwotami które się kręcą wokół sportu. Jakie jest wasze zdanie?

1

Prać te prześcieradła obsrane

0

Szmaciany fawelarz

0

@betonito ale nie jest czarny i niema pustego spojrzenia

0

@MysticCat bo ta liga jest po prostu zaje...sta

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@msbigd kto finansuje Stana? PiS? Hahahahhaha

0

@JohnnySilverhand nie mogę znalesc ale to klasyka xD

0

@msbigd troche dystansu życzę Ci xD

1

@Emhyr i ziemia jest płaska co nie

0

@DonAndresFCB mi osobiście Barca Tito Vilanovy poza skutecznością się nie podobała, to była klepanina do pożygu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?