4

@MarcepanowyKsiaze człowieku to tylko sport, daj spokój.

1

Xavi: Sergi Roberto jest dla mnie wielkim dżokerem

w sensie że śmiszny czy jak?

3

@BulaKG Duda jest niezależny xD

5

Bawią się chłopaki


0

@Borneo skąd info?

3

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 rysio óczy

0

Kto pamięta Cracka Oscara Mingueze?

1

O 18.45 w LM grają lamusy

1

@adi7adi8 xD beka.

0

Cóż za analiza taktyczna xD

0

0

@Jakchcesz dobry tekst na początek Familiady

0

@Recha_0684 mnie nie interesuje kto ile zarobił bo to nie mój hajs, interesuje mnie kontent sportowy a w tym Stano niedał nic

1

Dużo ludzi spekuluje na temat Stanowskiego i KS
Dla mnie ten kanał spoko ale od samego początku Stanowski nie pasował do tej ekipy, pomijając jego pajacowanie w tematach ludziom nie potrzebnych do życia to już podczas tego livea siedział jak kura na grzędzie i mało kiedy się odzywał
https://www.youtube.com/live/lxdqIo9m1tw?si=TT51BKoBbTB5BwEf

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fart łącze sie z tobą w bólu

2

@fart chyba ty ogladasz

1

@Artysta9 może nie posiłek ale piwo na kacu to jest to xD

0

@kiper09 jak płytkie jest twoje życie żeby dać tyle kasy za coś co za rok będzie stare xD

0

@Tom0VeB xd. .

2

@mordini123 ewidentny karny

0

@Ojciec5tkidzieci o co tam chodzi?

1

ktoś wie o co chodzi z Borkiem i żoną Stanowskiego? xD

2

bajka xD


0

Mam do was pytanie. Czy też uważacie że kowal z KS to prostak? Może ma jakieś tam pojęcie o piłce ale jego wpisy na Xie to jakieś nieporozumienie

1

@Deviler nie cierpię Sławińskiego

0

@LM10GOAT a co osiągnął?

1

@pacior95 no właśnie to jest dobre pytanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?