DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MarcepanowyKsiaze człowieku to tylko sport, daj spokój.
1
Xavi: Sergi Roberto jest dla mnie wielkim dżokerem
w sensie że śmiszny czy jak?
3
@BulaKG Duda jest niezależny xD
5
Bawią się chłopaki
0
@Borneo skąd info?
3
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 rysio óczy
0
Kto pamięta Cracka Oscara Mingueze?
1
O 18.45 w LM grają lamusy
1
@adi7adi8 xD beka.
0
Cóż za analiza taktyczna xD
0
Tego nieda się odzobaczyc xD
https://www.facebook.com/alkovichofficial/videos/197976363193516/?app=fbl
0
@Jakchcesz dobry tekst na początek Familiady
0
@Recha_0684 mnie nie interesuje kto ile zarobił bo to nie mój hajs, interesuje mnie kontent sportowy a w tym Stano niedał nic
1
Dużo ludzi spekuluje na temat Stanowskiego i KS
Dla mnie ten kanał spoko ale od samego początku Stanowski nie pasował do tej ekipy, pomijając jego pajacowanie w tematach ludziom nie potrzebnych do życia to już podczas tego livea siedział jak kura na grzędzie i mało kiedy się odzywał
https://www.youtube.com/live/lxdqIo9m1tw?si=TT51BKoBbTB5BwEf
0
@paweldunajecfcb 0.5
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@fart łącze sie z tobą w bólu
2
@fart chyba ty ogladasz
1
@Artysta9 może nie posiłek ale piwo na kacu to jest to xD
0
@kiper09 jak płytkie jest twoje życie żeby dać tyle kasy za coś co za rok będzie stare xD
0
@Tom0VeB xd. .
2
@mordini123 ewidentny karny
0
@Ojciec5tkidzieci o co tam chodzi?
1
ktoś wie o co chodzi z Borkiem i żoną Stanowskiego? xD
2
bajka xD
0
Mam do was pytanie. Czy też uważacie że kowal z KS to prostak? Może ma jakieś tam pojęcie o piłce ale jego wpisy na Xie to jakieś nieporozumienie
1
@Deviler nie cierpię Sławińskiego
0
@LM10GOAT a co osiągnął?
1
@pacior95 no właśnie to jest dobre pytanie