1

@AllBundy naaajak xD

44

@Yoshi94 weź też pod uwagę to że banknoty same w sobie się niszczą i często stare są kasowane a w ich miejsce są drukowane nowe. Nie każdy nowy banknot jest z dodruku ludzie kurna no...

1

@Deviler odstaw narkotyki

4

@mekston nick Schumacher - bolid

0

@Culer_1906 to jest jakiś kosmos

0

@cchesterr43 kto? Sterling?

0

@escarabajo goetze odpali

0

@BorzyKrzys Sxorsese i Di Caprio to dla mnie duet idealny

0

Zagadka
Jaki kraj powinno się bombardować co 50 lat bez podania przyczyny? xD

0

@xVENUMx




swoją droga ale to było słąbe xD

0

@konrad1661 Andrzeju nie denerwuj się - Alemany ogarnie

0

@kiper09 nie wierze w to...fejk?

0

@Krtg oglądałęś jego odcinek o Kubie Rżeźniczaku i jego dziecku które notabene zmarło kilka dni temu?

1

@FCB_dimiC zdecydowanie tak

4

ogólnie wtedy Barca była najbliżej wygrania 3ech LM z rzędu no ale cóż - z Varem by to nie przeszłó

0

@tomek8756 zwłaszcza Dziki ostatnio robi z siebie pajaca na potęge

0

@Janas11224 brejtłajt prywatnie to biznesmen / developer. Takim się nie wierzy

0

@escarabajo ototo

0

@Firestone myślę że Kessie bardziej skutecznie by to zrobil

1

@Kgorecki2500 prawda jest taka że dla Amerykanów to dobry czas na jakąś akcję na Tajwanie. Gdyby Ruscy nie mieli swojej wojny to pewnie by Chińczyków wsparli a tak to mają swoje problemy na Ukrainie. Obawiam się że w obecnej sytuacji może tam do czegoś dojsc

3

Złoto


0

@Messiah10 maglownica

0

@Kulakula mnij debilnych komentarzy, mnij

0

@LambiPL już kojarzę, to ta co się ohajtala z Majdanem?

0

@clyde kim ona była?

1

@AdiKingu96 ja go nie lubię

0

@Suzu to truchło to chyba centów

0

Alemany szef. .

0

@barcu$ ciekawe czy się zrozumieją na boisku

1

@jacobFCB i gówniane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?