1

@Ojciec5tkidzieci ćpun i debil na jednym zdjęciu a obok niego jakiś złodziej i trener

3

@Lionel_Messi10 szkoda mi Cię chłopie żeś się wje.ał w takie gówno

2

@MamerTponad100 usuń konto

0

Dowidzenia. . .

0

@hugz my bo z Lągle

0

@barteq barteq, znafca bez pojęcia xD

0

@zeko0 wyłącz konsole, włącz zycie

0

@Hubsao nie cierpię typa, nie ze względu na to że robi hajs, po prostu jego sposób bycia

2

@fcbarcafan19 to jest tzw kompleks niższości :D

1

@Rust_Cohle zapomniałęś dodać kierowniku złoty xD

11

@Gaz Tak ponieważ długo wyczekiwanym następcą Daniego Alvesa został Dani Alves xD

0

@Jakchcesz twoje życie jest aż tak płytkie ?

1

@Deviler Hassan lubi Hassać

0

@FCBMati10 za chwilę Lech przegra i wszystko pozostanie bez zmian xD

0

@Chrupas akurat używam Firefoxa także tego

1

Ale to jest charpagan


1

Emeryt i prawie emeryt wygrali nam mecz

0

Po 5 latach... .

0

@ranger3120 ciekawe filmy oglądasz xD

0

@Getek xD

1

@333tricampeones333 For Many xD

0

@Messibestplayerintheworld No to był dobry mecz i leżący gwałciciel Boateng

0

@Getek Klan z Rysiem, Plebania z Traczem i M jak Miłość z Markiem czy coś lepszego?

2

@doc nigdy tego nie zapomne, byłęm wtedy w pracy w Holandii, po bramce iniesty z ekscytacji potrzaskałem stolik od TV, wywalili mnie z roboty za to, ale wtedy to wszystko było nieważne :D opuszczałęm Holandie z uśmiechem na ustach :)

0

@Messibestplayerintheworld
rozmowa laporty zi lągle:
Laporta: Clement jest sprawa
Lągle: Słucham
Laporta: Wypier...j

0

@Emhyr si

0

Grandpa Dani .

0

@Cule1234 no i dobrze bo to lepszy trener niż ten siwy ciul

0

@FC1899Barca były dymy

0

@Chaoss Ci to mają poryte banie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?