0

@macio_944 Szpakowski nie będzie rozczarowany bo sam sympatyzuje z Barcą i nie od dzisiaj p tym wiadomo

2

@Przemek2323 Leszeg wałensa

0

@Kgorecki2500 chodzi o to że zatrzymał atak na Gruzję i być może i wtedy też na inne kraje w tym Polskę,

0

@Kondziubarca przy jednej dziurze nawet kot zdechnie

2

Podobno Barcelona rozważa pozyskanie na środek obrony Oleguera i Liliana Thurama
Swoją drogą...szkoda że Johan Cruyf zmarł bo byśmy mieli pomocnika jak się patrzy

2

Oleguer ponoć buty z szafy wyciągnął

1

@MesQueUnClub_87 bo był dobry hajs i kilometr do roboty xD

0

@Emhyr Wytłumacz mi prosze jak można nie być fanem najlepszego w polskiej historii piłkarza????

3

@P33ck wawrzyniak jest trenerem? XD

0

@Adamski69 od dawna to była kwestia czasu

1

@AFA90 znam to, pracowałem w 1 firmie 12 lat z czego ostatnie 5 to był ku.a dramat

0

@Kapitan hawk jak lewy wyjdzie z kibla Barca musi podejść i że wstydem zapytać: czesc, srałeś?

3

@michal26 dlatego nie oglądam tego szamba w TVN i TVP

2

@VamosGirl od dawna pisałem tutaj że Lewy jak najbardziej ale niestety dużo tu Polaczków cebulaczkow którzy go hejtuja

0

@PatrykBarca link albo ban xD

0

@Herato mam go w dupie xD

1

Kiedy w końcu ujawnią Aneks do raportu o Likwidacji WSI.....

2

Xavi ma nosa.......m

0

City to jest maszyna

0

@urbipl pewnie jakby to namalował to od razu ktoś by to nagrał i puścili by w ruskich mediach

1

@NaFazieHitman nie mogę słuchać tego buraka

2

@tomek8756 dorzuc do tego grona Tuska ,Pawlaka, I wielu innych

0

@Herato nie wiem dlaczego ale nigdy dla mnie Cristiano nie był jakimś fenomenem i nie potrafię uzasadnić dlaczego tak jest

6

@Bruttal L jak Lost? Przegrani tłumacząc na polski

0

5 lat formę łapał, fest

0

@Amigo_Blanco no to idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy kochać niemców jak własnego brata, czyż nie? xD

0

@DaPidejpi trzeba szanować swój jakże cenny czas i nie dyskutować z tymi idiotami

0

Komentarz usunięty

15

@AnnaMarianna głosowałem na Konfe

1

@Cule1234 Monchi już miał nauczke że poza Sevilla (Roma) będzie mu ciężko i wątpie aby gdzieś snowu odszedł a tymbardziej do PSG xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?