DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Szpakowski nie będzie rozczarowany bo sam sympatyzuje z Barcą i nie od dzisiaj p tym wiadomo
2
@Przemek2323 Leszeg wałensa
0
@Kgorecki2500 chodzi o to że zatrzymał atak na Gruzję i być może i wtedy też na inne kraje w tym Polskę,
0
@Kondziubarca przy jednej dziurze nawet kot zdechnie
2
Podobno Barcelona rozważa pozyskanie na środek obrony Oleguera i Liliana Thurama
Swoją drogą...szkoda że Johan Cruyf zmarł bo byśmy mieli pomocnika jak się patrzy
2
Oleguer ponoć buty z szafy wyciągnął
1
@MesQueUnClub_87 bo był dobry hajs i kilometr do roboty xD
0
@Emhyr Wytłumacz mi prosze jak można nie być fanem najlepszego w polskiej historii piłkarza????
3
@P33ck wawrzyniak jest trenerem? XD
0
@Adamski69 od dawna to była kwestia czasu
1
@AFA90 znam to, pracowałem w 1 firmie 12 lat z czego ostatnie 5 to był ku.a dramat
0
@Kapitan hawk jak lewy wyjdzie z kibla Barca musi podejść i że wstydem zapytać: czesc, srałeś?
3
@michal26 dlatego nie oglądam tego szamba w TVN i TVP
2
@VamosGirl od dawna pisałem tutaj że Lewy jak najbardziej ale niestety dużo tu Polaczków cebulaczkow którzy go hejtuja
0
@PatrykBarca link albo ban xD
0
@Herato mam go w dupie xD
1
Kiedy w końcu ujawnią Aneks do raportu o Likwidacji WSI.....
2
Xavi ma nosa.......m
0
City to jest maszyna
0
@urbipl pewnie jakby to namalował to od razu ktoś by to nagrał i puścili by w ruskich mediach
1
@NaFazieHitman nie mogę słuchać tego buraka
2
@tomek8756 dorzuc do tego grona Tuska ,Pawlaka, I wielu innych
0
@Herato nie wiem dlaczego ale nigdy dla mnie Cristiano nie był jakimś fenomenem i nie potrafię uzasadnić dlaczego tak jest
6
@Bruttal L jak Lost? Przegrani tłumacząc na polski
0
5 lat formę łapał, fest
0
@Amigo_Blanco no to idąc twoim tokiem rozumowania powinniśmy kochać niemców jak własnego brata, czyż nie? xD
0
@DaPidejpi trzeba szanować swój jakże cenny czas i nie dyskutować z tymi idiotami
0
Komentarz usunięty
15
@AnnaMarianna głosowałem na Konfe
1
@Cule1234 Monchi już miał nauczke że poza Sevilla (Roma) będzie mu ciężko i wątpie aby gdzieś snowu odszedł a tymbardziej do PSG xD