DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Popitek12 czyli sierpień?
0
@Mr8lack Stary co by o nich nie mówić to pierwszy gol Rodrigo to zasługa kosmicznej asysty benzemy,
1
@DaPidejpi za wrzucanie na tej stronie odnośników do strony prześcieradeł powinien byc ban z automatu
0
@Chrupas i to spowoduje że nie wyświetli mi się żadna reklema na tej stronie?
1
Pod względem reklam na tej stronie jest kurde dramat, wolał bym żeby ta strona była prostsza i mniej rozbudowana ale żeby nie miałą tych cholernych reklam
0
@MesQueUnClub96 przegra
1
@bartekvisca ale ta jego mina jak nie idzie po jego jest the best, po prostu wygląda jakby dwójke cisnął xD
0
Ale wjebau. ......
0
@!34RC3!_0N4 co znowu zrobił Borek?
0
@urbipl zbombardować i spokój xD
0
@Cule1234 a zapowiadał się fajny dzień....
0
@Cule1234 po hu... fest, od samego początku Depay to był drewniak, i on ma być 9? o nnie....
0
Boże dopomóż ...
8
@Deviler debil, idiota, burak
0
@TheNekro94 sądzić, ukarać, zamknąć
0
@TheNekro94 zgadza się, może w przyszłym sezonie coś się zmieni....Oby
0
@robsesh idąc tokiem rozumowania Jurgena i Pepa to u Nas Pique, Alba, Alves, Bosquets, Ferran, Memphis grzali by łąwe xD
7
@kondzix2115 Przestań szczekać jak mały piesek. Poczekaj do kolejnego sezonu gdzie wszyscy piłkarze przejdą cały presezon, wejdą całkowicie w sezon pod okiem Xaviego a nie na szybko z dnia na dzień
3
@shahman haha mega jest to logo xD
0
@TylkoBarca7273 miesiąc biegania ze szczotką, kawą, i usługiwania xD
0
@wojtuh10 jak to kiedyś powiedział Gary Lineker....strach pomyśleć ile by kosztował Kyle Walker gdyby umiał dośrodkować
0
@Bobo25 nie zapomnij że to jak postrzegamy Haalanda to zasługa Raioli, teraz Halland będzie miał nowego agenta, wszystko może się zmienic
1
Prezes Superligi floro perez: uefa się skończyła. Zaangażowane kluby próbują jeszcze zaspokoić swoje ego, ale to po prostu nigdy nie mogło się udać przez ich korupcję. Kiedy byliśmy na wojnie z uefa, pomogli nam angielscy kibice, a włoscy i hiszpańscy tez. Premier League ma największą tradycję, kibice są tam inni. [Marca]
3
@DonMatteo901 Trzaskowski to jest człowiek mem i szkoda strzepic język na jego temat
0
@AmigoBlancos żujek Militao
0
@lukas10 Brać i się nie zastanawiać
9
Jeśli dzisiaj po raz kolejny Fati wejdzie z ławki po długiej kontuzji i strzeli bramkę to już nie będzie przypadek
1
@normasubiektywna pewne pił, żarł tłusto i się nie oszczędzał bo ma takiego wyglądal xD
1
@JimMorrisonFCB Czary mary Mingeza i Chary
1
Skoro real strzelił na wyjeździe 3 gole to city stezeli im wiecej