0

@Popitek12 czyli sierpień?

0

@Mr8lack Stary co by o nich nie mówić to pierwszy gol Rodrigo to zasługa kosmicznej asysty benzemy,

1

@DaPidejpi za wrzucanie na tej stronie odnośników do strony prześcieradeł powinien byc ban z automatu

0

@Chrupas i to spowoduje że nie wyświetli mi się żadna reklema na tej stronie?

1

Pod względem reklam na tej stronie jest kurde dramat, wolał bym żeby ta strona była prostsza i mniej rozbudowana ale żeby nie miałą tych cholernych reklam

0

@MesQueUnClub96 przegra

1

@bartekvisca ale ta jego mina jak nie idzie po jego jest the best, po prostu wygląda jakby dwójke cisnął xD

0

Ale wjebau. ......

0

@!34RC3!_0N4 co znowu zrobił Borek?

0

@urbipl zbombardować i spokój xD

0

@Cule1234 a zapowiadał się fajny dzień....

0

@Cule1234 po hu... fest, od samego początku Depay to był drewniak, i on ma być 9? o nnie....

0

Boże dopomóż ...

8

@Deviler debil, idiota, burak

0

@TheNekro94 sądzić, ukarać, zamknąć

0

@TheNekro94 zgadza się, może w przyszłym sezonie coś się zmieni....Oby

0

@robsesh idąc tokiem rozumowania Jurgena i Pepa to u Nas Pique, Alba, Alves, Bosquets, Ferran, Memphis grzali by łąwe xD

7

@kondzix2115 Przestań szczekać jak mały piesek. Poczekaj do kolejnego sezonu gdzie wszyscy piłkarze przejdą cały presezon, wejdą całkowicie w sezon pod okiem Xaviego a nie na szybko z dnia na dzień

3

@shahman haha mega jest to logo xD

0

@TylkoBarca7273 miesiąc biegania ze szczotką, kawą, i usługiwania xD

0

@wojtuh10 jak to kiedyś powiedział Gary Lineker....strach pomyśleć ile by kosztował Kyle Walker gdyby umiał dośrodkować

0

@Bobo25 nie zapomnij że to jak postrzegamy Haalanda to zasługa Raioli, teraz Halland będzie miał nowego agenta, wszystko może się zmienic

1

Prezes Superligi floro perez: uefa się skończyła. Zaangażowane kluby próbują jeszcze zaspokoić swoje ego, ale to po prostu nigdy nie mogło się udać przez ich korupcję. Kiedy byliśmy na wojnie z uefa, pomogli nam angielscy kibice, a włoscy i hiszpańscy tez. Premier League ma największą tradycję, kibice są tam inni. [Marca]

3

@DonMatteo901 Trzaskowski to jest człowiek mem i szkoda strzepic język na jego temat

0

@AmigoBlancos żujek Militao

0

@lukas10 Brać i się nie zastanawiać

9

Jeśli dzisiaj po raz kolejny Fati wejdzie z ławki po długiej kontuzji i strzeli bramkę to już nie będzie przypadek

1

@normasubiektywna pewne pił, żarł tłusto i się nie oszczędzał bo ma takiego wyglądal xD

1

@JimMorrisonFCB Czary mary Mingeza i Chary

1

Skoro real strzelił na wyjeździe 3 gole to city stezeli im wiecej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?