DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Dzban za dzbana - taka oto będzie zmiana xD
1
@Nhyz Wtedy z Neymara to był mega grajek.
1
Komentarz usunięty
1
Ile razy jeszcze o tym będzie?
1
Dramat....sezonie 2010/2011 wróć razem z koszulkami
4
to co joahim loew - grzebać w jajkach i dłubać w nosie
2
@tomek8756 za wymienianie JPII w takim kontekscie znalazł bym tego osobnika i włąsnymi rękoma zaj...ł
1
@Kgorecki2500 a ostatnio wśród polskich wojskoznawców był mega optymizm że niby Amerykanie stawiają na Polske któa zbuduje najsilniejszą armie nato w europie
6
@kakusus pamiętasz jaki syf zostawił Bartomeu? Sam Laporta przyznał że to co zastali grubo przekroczyło ich oczekiwania. Tego nieda się naprawić w jeden rok, jak w ciągu 4 sezonie klub wyjdzie na prostą to będzie ok
4
@Scross albo ty
1
@FC1899Barca i teraz dopiero zaczną wychodzić kwiatki co było w tych szczepionkach....o słowach szefa Pfeizera nawet nie wspominam
0
@FC1899Barca mega dobre
1
@kuz Liverpool miał mnóśtwo okazji ale albo pudłowali albo Pan Zyrafa robił robite
0
@FC1899Barca kessie za bosquetsa?
1
A komu to potrzebne
0
Szpakowski czy Bożydar? Dla mnie wybór jest prosty, pomimo wpadek Szpak to legenda
0
@Tomix_83 podchody? Żeby odejść to raczej odchody
1
@Cichodeyka zapytam wprost. Siedzisz w księgowości w biurach klubu???
4
Uczył się od Dawida Luiza.....hmmmmm
1
@koksik2700 Martin scorsese takie filmy robił...szacun
28
Kowal w formie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Deviler Victor Valdes zastąpi ter Stegena
2
@Medium a na koniec proszę pana dowodu jeszcze niema
0
O jego talencie dowiedziałeś się z gazet rudy ....
0
@Mike1023 prawa ręka z lewej kieszeni
21
Niech spier....wieczna łamaga która zagrała przez 5 lat tylko pół sezonu na poziomie
3
NIe dość żę przez inflacje wszystko do domu podrożało to jeszcze prześcireradła też zdrożały
0
@AmigoBlancos special five
0
@Kondziubarca ogarnij się