0

@draxidox Dzban za dzbana - taka oto będzie zmiana xD

1

@Nhyz Wtedy z Neymara to był mega grajek.

1

Komentarz usunięty

1

Ile razy jeszcze o tym będzie?

1

Dramat....sezonie 2010/2011 wróć razem z koszulkami

4

to co joahim loew - grzebać w jajkach i dłubać w nosie

2

@tomek8756 za wymienianie JPII w takim kontekscie znalazł bym tego osobnika i włąsnymi rękoma zaj...ł

1

@Kgorecki2500 a ostatnio wśród polskich wojskoznawców był mega optymizm że niby Amerykanie stawiają na Polske któa zbuduje najsilniejszą armie nato w europie

6

@kakusus pamiętasz jaki syf zostawił Bartomeu? Sam Laporta przyznał że to co zastali grubo przekroczyło ich oczekiwania. Tego nieda się naprawić w jeden rok, jak w ciągu 4 sezonie klub wyjdzie na prostą to będzie ok

4

@Scross albo ty

1

@FC1899Barca i teraz dopiero zaczną wychodzić kwiatki co było w tych szczepionkach....o słowach szefa Pfeizera nawet nie wspominam

0

@FC1899Barca mega dobre

1

@kuz Liverpool miał mnóśtwo okazji ale albo pudłowali albo Pan Zyrafa robił robite

0

@FC1899Barca kessie za bosquetsa?

1

A komu to potrzebne

0

Szpakowski czy Bożydar? Dla mnie wybór jest prosty, pomimo wpadek Szpak to legenda

0

@Tomix_83 podchody? Żeby odejść to raczej odchody

1

@Cichodeyka zapytam wprost. Siedzisz w księgowości w biurach klubu???

4

Uczył się od Dawida Luiza.....hmmmmm

1

@koksik2700 Martin scorsese takie filmy robił...szacun

28

Kowal w formie


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Deviler Victor Valdes zastąpi ter Stegena

2

@Medium a na koniec proszę pana dowodu jeszcze niema

0

O jego talencie dowiedziałeś się z gazet rudy ....

0

@Mike1023 prawa ręka z lewej kieszeni

21

Niech spier....wieczna łamaga która zagrała przez 5 lat tylko pół sezonu na poziomie

3

NIe dość żę przez inflacje wszystko do domu podrożało to jeszcze prześcireradła też zdrożały

0

@AmigoBlancos special five

0

@Kondziubarca ogarnij się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?