0

@Azi a ty weź pod uwage że samoloty często lądują w mgle i przyrządy naprowadzające na lotnisku zawsze naprowadzają samolot NA PAS i jedyny kłopot to widoczność pasa ale od tego są przyrządy wysokościowe. Żaden przyrząd sprawnie działający nie naprowadzi samolotu 100m w bok od pasa no cnhyba że działą niesprawwie. Akurat pilot który pilotował Tupolewa miał duże doświadczenie i to czy generał czy prezydent zmuszali go do lądowania nie mogło mieć w żaden sposób wpływu na kierunek podejścia do lądowania.
Poczytaj troche wypowiedzi pilotów na ten temat, może troche cię to rozjaśni

2

@Azi Słuchaj....zaczne od tego że ja nie jestem zwolennikiem rządów PiS a Kaczor jest człowiekiem którego gadka przyprawia mnie o mdłości ale......
Patrząc na tą katastrofe zdrowo rozsądkowo i obserwując zachowanie Tuska i Putina po tym całym zajściu można mieć duże podejrzenia że ktoś im pomógł.
Dochodzi do tego serwis samolotu przed całą katastrofą, samolot był w naprawie w Rosji...Jeśli już ktoś w tym maczał palce to napewno Rosyjskie służby specjalne i jeśli tak było to raczej nigdy na to dowodów nie będzie bo po prostu działają dobrze i wszystko jest tajne
Gdyby nie mieli nic do ukrycia to wrak był by kilka dni po katastrofie w Polsce,

1

@Criss18Barca i znowu tylko 3 mecze

8

@Zoker czasami błędy czy tam przejęzyczenia... chce powiedzieć kochanie podaj mi sól a mówie ty cholero zmarnowałaś mi życie xD

0

@Xwowrak wystarczy kilka wąskich zakrętów jak w Azerbejdżanie albo w Monaco i już jest ciekawie, to tor uliczny

0

@RobiS ruski? .

0

@DonAndrzejos no masz Ci los xD

1

@HighestInTheRoom Kaczyński jako sędzie xD

0

@Zielu2001 będą musieli zostać xD

3

@AlexDark00 kazachstan chiny może, Białoruskie, korea ta gorsza xD

0

@AllBundy uwierz mi że nie jeden będzie kibicował

0

@Radzio_94 w żadnym wypadku, Polska gra to sercem za Polską, Messi Messim ale to nie mój kraj, czas Messiego się skończył w sierpniu

1

@RosjaninBut gasimy światło, dobranoc

1

@BulaKG i wogołe mundial w listopadzie/grudniu

0

@wojopancer Messi, Ronaldu, Naymar. Benzema, Lewy raczej też,

0

@tobiasson92 bo tego nieda się zrobić z dnia na dzień ponieważ węgiel jest dla Nas bardzo ważny. Nieda się podpisać nowego kontraktu z innym dostawcą z dnia na dzień

0

@DaPidejpi a ja będę grał w gre, w tomb rajder

1

@Cule1234 przy polskich sądach to i tak błyskawiczna reakcja

1

@FC1899Barca xd masakra

4

@Cataloniec94 bez przesady

0

@klemens100 widziałęm toi włąśnie dlatego to napisałęm

0

@Triv44 nie przyjdą xD

0

Szkoda Wam Halanda i Mbappe? Mi nie, Camp Nou jest za małe żeby pomieścić ich Ego

0

@Ojciec5tkidzieci dobrze że u liścia sprzedał, za grube te jego żarciki

1

@Zbyszard tą która gra z wielkim Krisztianu

0

@klemens100 dziwisz się tym Ukraońcom? Ja nie. Po drugie....wcale bym się nie zdziwil jakby ten film był sprawką ruskiej propagandy

2

@Kgorecki2500 dokładnie Discovery a nie Ringer

0

@FC1899Barca i również właścicie ONETu który takie same treści próbuje u Nas propagować ale kto ma łeb na karku to nie wchodzi na ten portal

2

@Barca1992 kosmiczne

4

@martin3131 dokładnie, patol XXI wieku, smutne jest to że młodzi w tym debilu widzą coś ciekawego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?