0

Piękna remontada

5

Komentarz usunięty

13

@Archie idź na budowe do betoniarki

1

@semafor otóż to, o tym samym pisałem dzisiaj

0

@TheNekro94 wygrałęś xD

0

@Kondziubarca a ja myśle że to jego jedyny sposó na zmuszenie PSG do pozwolenia na odejście

0

@SkN mógłby przyjść i grać jako Joker z ławki

0

@araevik127 no dokładnie ale gimby łykajo

1

@GeneralXavi to jest nas dwóch xD

0

@GeneralXavi a co to lekcji niema że siedzisz na forum?

0

@jeyx77x przestań....żyją przynajmniej

0

0

@GeneralXavi no dla Niemiec może i działała dobrze ale z perspektywy krajów wschodniej europy nie do końca

2

@Azacca proponuje dobre rozwiązanie dla Ciebie - sam usuń konto xD

1

@GeneralXavi dokładnie, podpisuje się pod tym co napisałeś

0

@Azacca to była celowa agrywka tylko po to aby zmusić reszxte krajów NATOdo zwiększenia nakłądów na zbrojenie

4

@GeneralXavi Merkelowa to była najgorsza zaraza jaka mogła się trafić w Europie

0

@Bogan w Lechu xD

0

Ramblowicze...czy mi się wydaje czy nasz el presidente milczy po ostatnim klasyku?
Jeśli coś przeoczyłem to mnie uświadomcie

4

@tobiasson92 myśle że wie lepiej niż Ci się wydaje ale niektóre informacje po prostu nie mogą ujrzeć światła dziennego

0

@lukaszbarca15 a gdzie wielki hochland?

6

@pato1234 niech go odj...ja jak najszybciej

0

@Fabik87 o co kaman/????

1

@Kgorecki2500 ja się zaczynam zastanawiać co on bierze?

1

footroll to jest gośc XDXDXDXD


0

@Pogba to by była po prostu masakra jakby on u Nas grał :D

0

@kcule14 grał tak jakby nie grał...pare marnych kontaktów z piłką

0

@kcule14 a ja powiem szczerze że gdzieś czułem że może być dobry wynik bo dobrze pamiętam mecz z superpuchari Hiszpani ze stycznia w którym dawaliśmy rade nie mając ani Torresa, Auby,...

0

@Colon wczorajszy wynik to zasługa rudego

5

@Medium Najlepiej na motopompie na zawodach strażackich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?