DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna remontada
5
Komentarz usunięty
13
@Archie idź na budowe do betoniarki
1
@semafor otóż to, o tym samym pisałem dzisiaj
0
@TheNekro94 wygrałęś xD
0
@Kondziubarca a ja myśle że to jego jedyny sposó na zmuszenie PSG do pozwolenia na odejście
0
@SkN mógłby przyjść i grać jako Joker z ławki
0
@araevik127 no dokładnie ale gimby łykajo
1
@GeneralXavi to jest nas dwóch xD
0
@GeneralXavi a co to lekcji niema że siedzisz na forum?
0
@jeyx77x przestań....żyją przynajmniej
0
@Kgorecki2500 Z .
0
@GeneralXavi no dla Niemiec może i działała dobrze ale z perspektywy krajów wschodniej europy nie do końca
2
@Azacca proponuje dobre rozwiązanie dla Ciebie - sam usuń konto xD
1
@GeneralXavi dokładnie, podpisuje się pod tym co napisałeś
0
@Azacca to była celowa agrywka tylko po to aby zmusić reszxte krajów NATOdo zwiększenia nakłądów na zbrojenie
4
@GeneralXavi Merkelowa to była najgorsza zaraza jaka mogła się trafić w Europie
0
@Bogan w Lechu xD
0
Ramblowicze...czy mi się wydaje czy nasz el presidente milczy po ostatnim klasyku?
Jeśli coś przeoczyłem to mnie uświadomcie
4
@tobiasson92 myśle że wie lepiej niż Ci się wydaje ale niektóre informacje po prostu nie mogą ujrzeć światła dziennego
0
@lukaszbarca15 a gdzie wielki hochland?
6
@pato1234 niech go odj...ja jak najszybciej
0
@Fabik87 o co kaman/????
1
@Kgorecki2500 ja się zaczynam zastanawiać co on bierze?
1
footroll to jest gośc XDXDXDXD
0
@Pogba to by była po prostu masakra jakby on u Nas grał :D
0
@kcule14 grał tak jakby nie grał...pare marnych kontaktów z piłką
0
@kcule14 a ja powiem szczerze że gdzieś czułem że może być dobry wynik bo dobrze pamiętam mecz z superpuchari Hiszpani ze stycznia w którym dawaliśmy rade nie mając ani Torresa, Auby,...
0
@Colon wczorajszy wynik to zasługa rudego
5
@Medium Najlepiej na motopompie na zawodach strażackich