0

@Transu96 cały ten Popek to jest kontuzja na nogach,

0

@Firestone widzę autorytetem jest dla ciebie?

1

@Barca1992 to już wogole jest dramat cywilizacji

0

@ElTomas za ostro sobie poczynają, wychodzi ich prawdziwe oblicze

3

W czasach gdy covid dość mocno przygniótł finanse klubow naprawdę miałem nadzieję że ludzie pójdą po rozum do głowy i że mega ceny za piłkarzy się skończą i wszystko wróci do normalności.....no i proszę, myliłem się.
Ceny prowizji, kontraktu przy transferze wiecznie połamanego Haalanda to jest jakiś cyrk i kosmos

1

@BartqRKO boże kochany, jak wychodziła miałem 16 lat,. XD

1

@MarcelNJ11 to jest próba wyjścia z twarzą z tej wojny przed narodem rosyjskim

1

@FC1899Barca Stano funfla nie ruszy

0

@Majkel34 Można się śmiać i memy robić ale to jest jedyny język który rozumie ku.as Putin

0

@robsesh Po co dać zarobić klubowi jak można zgarnąć prowizje za podpis

4

@adukla świstak siedzi bo sreberka były kradzione

0

@DLFCB kiedy on tej kontuzji doznał?

0

@krissu8 na symbianie ci nie bedzei działać

1

Wiadomo że info o tym że Barca stara się o sprowadzenie Mbappe to fake ale trochę trzeba prześcieradłom krwi napsuć bo często jest sytuacja odwrotna gdzie Florian się Barcelonie w szereg wpierdziela

3

@fart a kto był twardy przed wojna w stosunku do Rosji?

0

@Emhyr ktokolwiek by nie rządził to naród będzie narzekał, tak już z nami jest

1

@JackH o co sie te czornuchy kłóco?

2

@TheNekro94 Prawdziwy facet żuje pszczoły!!

0

@lukas10 Już to widze jak do nich idzie

0

@dmcteam większość z polszy

0

Komentarz usunięty

10

@Karzel Ostatnio PO niema szczęścia, sami debile na czele partii - Tusk, Kopacz, Schetyna i Budka xD

0

@Azi no ja lubię chłopa słuchać bi ma pojęcie, trochę mnie irytuje to że na Twitterze używa za dużo skrótów ale można mu to wybaczyć

1

@Kgorecki2500 że kogo? Buzka? To jest wielka postać? No proszę ludzie przestańcie xD

0

@DaPidejpi dzięki że napisałeś bo jeszcze o tym nigdzie nie pisali

0

@DonMatteo901 w oko i w jojka mo zajrzą i po komisji xD

1

@Pawel13sz jaaaaaaa zgadnoł

0

@Arn3th i przy okazji jest idiotą xD

5

@Survier a to ciekawe doprawdy

0

@Zoker Dembele...on odpali, zobaczycie, odpali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?