DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 cały ten Popek to jest kontuzja na nogach,
0
@Firestone widzę autorytetem jest dla ciebie?
1
@Barca1992 to już wogole jest dramat cywilizacji
0
@ElTomas za ostro sobie poczynają, wychodzi ich prawdziwe oblicze
3
W czasach gdy covid dość mocno przygniótł finanse klubow naprawdę miałem nadzieję że ludzie pójdą po rozum do głowy i że mega ceny za piłkarzy się skończą i wszystko wróci do normalności.....no i proszę, myliłem się.
Ceny prowizji, kontraktu przy transferze wiecznie połamanego Haalanda to jest jakiś cyrk i kosmos
1
@BartqRKO boże kochany, jak wychodziła miałem 16 lat,. XD
1
@MarcelNJ11 to jest próba wyjścia z twarzą z tej wojny przed narodem rosyjskim
1
@FC1899Barca Stano funfla nie ruszy
0
@Majkel34 Można się śmiać i memy robić ale to jest jedyny język który rozumie ku.as Putin
0
@robsesh Po co dać zarobić klubowi jak można zgarnąć prowizje za podpis
4
@adukla świstak siedzi bo sreberka były kradzione
0
@DLFCB kiedy on tej kontuzji doznał?
0
@krissu8 na symbianie ci nie bedzei działać
1
Wiadomo że info o tym że Barca stara się o sprowadzenie Mbappe to fake ale trochę trzeba prześcieradłom krwi napsuć bo często jest sytuacja odwrotna gdzie Florian się Barcelonie w szereg wpierdziela
3
@fart a kto był twardy przed wojna w stosunku do Rosji?
0
@Emhyr ktokolwiek by nie rządził to naród będzie narzekał, tak już z nami jest
1
@JackH o co sie te czornuchy kłóco?
2
@TheNekro94 Prawdziwy facet żuje pszczoły!!
0
@lukas10 Już to widze jak do nich idzie
0
@dmcteam większość z polszy
0
Komentarz usunięty
10
@Karzel Ostatnio PO niema szczęścia, sami debile na czele partii - Tusk, Kopacz, Schetyna i Budka xD
0
@Azi no ja lubię chłopa słuchać bi ma pojęcie, trochę mnie irytuje to że na Twitterze używa za dużo skrótów ale można mu to wybaczyć
1
@Kgorecki2500 że kogo? Buzka? To jest wielka postać? No proszę ludzie przestańcie xD
0
@DaPidejpi dzięki że napisałeś bo jeszcze o tym nigdzie nie pisali
0
@DonMatteo901 w oko i w jojka mo zajrzą i po komisji xD
1
@Pawel13sz jaaaaaaa zgadnoł
0
@Arn3th i przy okazji jest idiotą xD
5
@Survier a to ciekawe doprawdy
0
@Zoker Dembele...on odpali, zobaczycie, odpali