DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Paradoks założe się choć obym się mylił że jeśli Dembus podpisze kontrakt to od razu l4 xD
3
Płaczecie że Torres taki i owaki ale to jak on wczoraj przy bramce na 4-0 się zastawił i przyjął to po prostu Pan Piłkarz, czapki z głów
7
@Chaoss kowal jest dziwny ale lubię go słuchać po każdym meczu wygranym a zwłaszcza wygranym z Realem xD
5
To jest po prostu masakracja
1
Co taka cisza na bernabeu? XD
0
Czornyyyyyyyy
......
0
@tomek8756 wszystkiego najgorszego
1
Koumana do PSG xD
0
@JoeBlack dokładnie nic dodać nic ująć na temat lisa,
2
Zastępca dowodcy floty czarnomorskiej RUS odstrzelony, wspaniałe
2
@AllBundy ja pamiętam tą sytuację....ciekawe jestem co by było jakby go trafił w glowe
6
@MesQueUnClub96 i pisze to gość który był pionkiem w gierkach WSI czyli wojskowych służb informacyjnych powiązanych z wywiadem KGB/GRU
0
@FC1899Barca spoko ale nie nakrecajcie się......
Nawet taki idiota jak Putin zdaje sobie sprawę że użycie broni atomowej wiąże się z natychmiastowym odwetem
0
@Danny Gaucho kur.a napisałem to tylko dlatego żeby wiedział że to 1-1 to koniec serii Boże człowieku
1
@Compadre napewno zakłada dodruk hajsu
0
@Danny Gaucho2008/2009 2-0, 2-6,
2009-2010 2-0, 1-0,
2010/2011 5-0, 1-1 i koniec passy
0
@Vebrol ale jak cza już biegnąc to jest gorzej xD
0
@M_Kos no raczej, pooglądane xD
0
@kaamil1910 mają tam kim grać....
1
@PatrychoO już po meczu
2
@Rogo123 tak samo boże kochany
0
@clyde ekstraklapa to gówno jest tej
1
@mikokarla 0-2.........
1
@Krzychuu_77 haha co chłop wygrał xD
0
@deyna2018 tego kunolisa żołnierza polskiego który jesienią uciekł na białoruska stronę podczas akcji z uchodzcami
1
@AlexDark00 nie wiem dlaczego ale podoba mi się gra młodego Chiesy z Juve, no i Salah
1
@AlexDark00 hmmm dobre pytanie.... Del Piero :)
0
@AlexDark00 walec, czołg
0
@Borneo to był naturalny efekt rozpadu ZSRR a nie zasługa Wałęsy
0
@Roobo prawda jest taka że wczoraj przez cały mecz Juventus byłdużo lepszy, po bramce na 0-1 siadło u nich wszystko