0

@Paradoks założe się choć obym się mylił że jeśli Dembus podpisze kontrakt to od razu l4 xD

3

Płaczecie że Torres taki i owaki ale to jak on wczoraj przy bramce na 4-0 się zastawił i przyjął to po prostu Pan Piłkarz, czapki z głów

7

@Chaoss kowal jest dziwny ale lubię go słuchać po każdym meczu wygranym a zwłaszcza wygranym z Realem xD

5

To jest po prostu masakracja

1

Co taka cisza na bernabeu? XD

0

Czornyyyyyyyy
......

0

@tomek8756 wszystkiego najgorszego

1

Koumana do PSG xD

0

@JoeBlack dokładnie nic dodać nic ująć na temat lisa,

2

Zastępca dowodcy floty czarnomorskiej RUS odstrzelony, wspaniałe


2

@AllBundy ja pamiętam tą sytuację....ciekawe jestem co by było jakby go trafił w glowe

6

@MesQueUnClub96 i pisze to gość który był pionkiem w gierkach WSI czyli wojskowych służb informacyjnych powiązanych z wywiadem KGB/GRU

0

@FC1899Barca spoko ale nie nakrecajcie się......
Nawet taki idiota jak Putin zdaje sobie sprawę że użycie broni atomowej wiąże się z natychmiastowym odwetem

0

@Danny Gaucho kur.a napisałem to tylko dlatego żeby wiedział że to 1-1 to koniec serii Boże człowieku

1

@Compadre napewno zakłada dodruk hajsu

0

@Danny Gaucho2008/2009 2-0, 2-6,
2009-2010 2-0, 1-0,
2010/2011 5-0, 1-1 i koniec passy

0

@Vebrol ale jak cza już biegnąc to jest gorzej xD

0

@M_Kos no raczej, pooglądane xD

0

@kaamil1910 mają tam kim grać....

1

@PatrychoO już po meczu

2

@Rogo123 tak samo boże kochany

0

@clyde ekstraklapa to gówno jest tej

1

@mikokarla 0-2.........

1

@Krzychuu_77 haha co chłop wygrał xD

0

@deyna2018 tego kunolisa żołnierza polskiego który jesienią uciekł na białoruska stronę podczas akcji z uchodzcami

1

@AlexDark00 nie wiem dlaczego ale podoba mi się gra młodego Chiesy z Juve, no i Salah

1

@AlexDark00 hmmm dobre pytanie.... Del Piero :)

0

@AlexDark00 walec, czołg

0

@Borneo to był naturalny efekt rozpadu ZSRR a nie zasługa Wałęsy

0

@Roobo prawda jest taka że wczoraj przez cały mecz Juventus byłdużo lepszy, po bramce na 0-1 siadło u nich wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?