DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 dobrze......w ich nadzieja, ciapatych trza tępić
2
@Kgorecki2500 Niech działają z tą ustawą o obronie ojczyzny ponieważ naszą armie trzeba szybko kompletnie przebudować
1
@tomek8756 stare kacapy
0
@Ghotti działa, gówno prawda
3
@Kgorecki2500 Jechać z ruskimi jak z dzikimi świniami
0
@45M4R jak wczoraj o tym napisałęm na rambli to zostałem wyśmiany
0
@tomek8756 rzeczowy
0
@LambiPL a dla mnie ty :)
0
@LambiPL właśnie o tym mówił bartosiak
0
@LambiPL wykorzystały sytuację bo wiedzieli że po 2014 roku Putin wróci do tematu Ukrainy
4
@hardmind ogarnij sie
0
Od kilku/kilkunastu lat można słyszeć wśród znawców geopolityki że Amerykanie i Chiny szykują się do wojny która to dowiedzie kto będzie wiodł prym na swiecie, gospodarczą trwa już od dawna, teraz przyjdzie pora na sferę militarna ale....
Amerykanie mają jeszcze na głowie inny problem --> Ruscy. Gadalo się od lat że nie będą się z Ruskimi buc bezpośrednio bo nie mają na to czasu o najlepszym rozwiązaniem było by dla nich bicie się z ruskimi przy pomocy Polaków bo kto jak nie my najlepiej nadaje się do wojny z ruskimi?
Ale teraz rzeczywistość pokazuje że chyba doszli to wniosku że najlepszym sposobem będzie wojna na Ukrainie, poza NATO (choc naprawdę NATO i tak działa dużo w wojnie na Ukrainie tylko że po cichu)
Herezje czy mam coś racji?
4
@Hubsao a o Polsce co gadał?
2
@Medium myślę że oligarchowie rosyjscy mają Putina już dosc
0
@bartas97 jakie negocjacje?
2
@MesQueUnClub96 moim zdaniem ekipa rosyjska z tej kolumny poszła po rozum do głowy i się buntuje
0
@Joint21 dzisiaj ukraina dostałą kolejną partie z Turcji, info potwierdzone
1
1
@Gavinho sam jestem pracodawcą i niestety dożyliśmy takich czasów że każdy jeden młody człowiek chciałby zarobić jak najwięcej a zrobić jak naj mniej, najlepiej 5k na ręke, po 8godzin i najlepiej za leżenie....
0
@NaFazieHitman widziałęm, miałęm to też dodać do mojego wcześniejszego posta
3
@NaFazieHitman oj tam przejęzyczenie, takich rzeczy nie powinno się czepiać
0
@Zoker wszystko w porządku?
0
@BombowiecKrawczyk słuchałem wczoraj na żywo, gość gada z mega sensem i ma dużą wiedze
0
@Mns21 to nie sama Ukraina walczy, w tle działa wywiad NATO, USA, wsparcie logistyczne i strategiczne NATO tylko oczywiście i tym Sie nie mówi
0
Z tego co widać w ciągu ostatnich dwóch dni Ukraina dostaje w dupę i boję się że Ruscy w końcu ich pokonają i zdobędą Kijow
0
@Dari0G po prostu tak sobie nawiązałęm to wcześniejszej sytuacji. Generalnie moje zdanie jest takie: Putin - idi na huj
4
@Hubsao Pięknie
0
@ChessInfo Kogo teraz interesują szachy?
0
@lukaszbarca15 dokładnie xD
0
@szela1899 #-$-$- normalnie ####;+++"+&