0

@Patryk1998 tylko dlatego żeby dzisiaj była o to gównoburza :D

1

@Kgorecki2500 Putin siedzi, słucha i się śmieje xd

0

@Kgorecki2500 tak samo jak mało wiarygodne są sondaże dla TVN xD, w takim żyjemy swiecie

0

@Borneo z ruskimi oni by się chętnie bili ale cudzą armia

1

@bari_94 zdupy.pl

0

Przestańcie już jechać po Ferranie bo i tak Wam nic to nie da a te de...lne komentarze gorzej świadczą o Was niż o nim samym, przypomnijcie sobie ile razy Messi mając jryzys formy nie strzelał bramek w mecach a sytuacji miał od groma

0

@jeyx77x Podpisuje się pod tym co napisałeś

0

@Borneo no dokładnie....wojna w Europie jest USA na rękę, osłąbu europe gospodarczo, zdestabilizuje, skomplikuje troche życie Chińczykom

0

@kynio302 Nie bredzi tylko gada fakt!!!! Każdy człowiek logicznię myślący wpadnie na to samo....przypatrz się jaki jest przekaz mediów i co amerykanie gadają

1

Ludzie...najważniejsze jest to że Ferran dochodzi do sytuacji

0

@barcelonaLM Łukaszanko wstawaj, zesrałęś się

0

@PatrykBarca Jak sobie wyobrażasz że Tusku dochodzi do władzy i nagle wycofuje 500+? Przecież to byłby strzał w kolano i ludzie by ywychodzili na ulice, zresztą ktokolwiek by to zrobił to skończyło sy się tak samo

1

@FC1899Barca niezły czub...

1

no więc tak...zacznę od tego z jestem zagorzałym przeciwnikiem Pisiorów ale: Tusk na horyzoncie to to chyba tak samo głęboka dziura z kupą jak PiS, nic dobrego z tego wyjść nie możę

0

@Mroziu chyba na Barca tv+

0

@OsamaDembele uwierz że daleko mi do Ciebie

3

@Alanooo a o wprowadzonym spalonym słyszałeś?

2

@kamilop Dokładnie, każda epoka ma swój koniec

3

@draxidox teraz widać kto najbardziej pompował ten balonik - USA....prawdopodobnie dlatego że im najbardziej zależało na konflikcie w Europie

0

@Alanooo Boże kochany kibic od siedmiu boleści xD

1

@doc 3.5............

9

@OsamaDembele wstawaj, zesrałes sie

4

@mrboom Messi psuł co się dało

0

@arcziFCB Wg mnie skoro Putin ma się cofnąć to po złośći wezmie te dwie republiki samozwańcze i tyle

1

@Piernik tak, przypadek

22

Alemany nie top, Jordi top

2

Widzieliście wczoraj przy golu na 0-1 dla Barcy kto pierwszy podleciał do Xaviego i go obściskiwał jak najlepszy kumpel?

Riki Puć :facepalm:

2

@adukla puć............................ już wczoraj mi sie to w oczy rzuciło, dupowłaz bo inaczej się tego nieda nazwać

1

tak to już jest że szczęście sprzyja lepszym

0

@tomek8756 na to powinien być paragraf w szanującym się narodzie, precz z komosiami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?