DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Patryk1998 tylko dlatego żeby dzisiaj była o to gównoburza :D
1
@Kgorecki2500 Putin siedzi, słucha i się śmieje xd
0
@Kgorecki2500 tak samo jak mało wiarygodne są sondaże dla TVN xD, w takim żyjemy swiecie
0
@Borneo z ruskimi oni by się chętnie bili ale cudzą armia
1
@bari_94 zdupy.pl
0
Przestańcie już jechać po Ferranie bo i tak Wam nic to nie da a te de...lne komentarze gorzej świadczą o Was niż o nim samym, przypomnijcie sobie ile razy Messi mając jryzys formy nie strzelał bramek w mecach a sytuacji miał od groma
0
@jeyx77x Podpisuje się pod tym co napisałeś
0
@Borneo no dokładnie....wojna w Europie jest USA na rękę, osłąbu europe gospodarczo, zdestabilizuje, skomplikuje troche życie Chińczykom
0
@kynio302 Nie bredzi tylko gada fakt!!!! Każdy człowiek logicznię myślący wpadnie na to samo....przypatrz się jaki jest przekaz mediów i co amerykanie gadają
1
Ludzie...najważniejsze jest to że Ferran dochodzi do sytuacji
0
@barcelonaLM Łukaszanko wstawaj, zesrałęś się
0
@PatrykBarca Jak sobie wyobrażasz że Tusku dochodzi do władzy i nagle wycofuje 500+? Przecież to byłby strzał w kolano i ludzie by ywychodzili na ulice, zresztą ktokolwiek by to zrobił to skończyło sy się tak samo
1
@FC1899Barca niezły czub...
1
no więc tak...zacznę od tego z jestem zagorzałym przeciwnikiem Pisiorów ale: Tusk na horyzoncie to to chyba tak samo głęboka dziura z kupą jak PiS, nic dobrego z tego wyjść nie możę
0
@Mroziu chyba na Barca tv+
0
@OsamaDembele uwierz że daleko mi do Ciebie
3
@Alanooo a o wprowadzonym spalonym słyszałeś?
2
@kamilop Dokładnie, każda epoka ma swój koniec
3
@draxidox teraz widać kto najbardziej pompował ten balonik - USA....prawdopodobnie dlatego że im najbardziej zależało na konflikcie w Europie
0
@Alanooo Boże kochany kibic od siedmiu boleści xD
1
@doc 3.5............
9
@OsamaDembele wstawaj, zesrałes sie
4
@mrboom Messi psuł co się dało
0
@arcziFCB Wg mnie skoro Putin ma się cofnąć to po złośći wezmie te dwie republiki samozwańcze i tyle
1
@Piernik tak, przypadek
22
Alemany nie top, Jordi top
2
Widzieliście wczoraj przy golu na 0-1 dla Barcy kto pierwszy podleciał do Xaviego i go obściskiwał jak najlepszy kumpel?
Riki Puć :facepalm:
2
@adukla puć............................ już wczoraj mi sie to w oczy rzuciło, dupowłaz bo inaczej się tego nieda nazwać
1
tak to już jest że szczęście sprzyja lepszym
0
@tomek8756 na to powinien być paragraf w szanującym się narodzie, precz z komosiami