0

@Matix90 matix90 żenada

0

Jeszcze 25 minut

0

@Arkon No bo z tym zdrowiem u niego srednio

9

Jeszcze przed wyborami w USA wiadomo było że Bide(O)n jest najgorszym możliwym prezydentem dla Polski i Europy środkowej ale żeby aż tak

1

@Marcin91fcb Czerwo zasluzone

0

@Kengo Halland może póki co niema wartości marketingowej bo gra w klubie średnim, w Barcy będzie inna sytuacja

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@eRtos213 Tak

0

@puyol_presidend5 wczoraj kupiłęm Xiaomi mi 11T, rewela :)

0

@marcin62 lubisz męczyć swój mózg to twoja sprawa xD zakładając że go masz

0

@marcin62 siedz w smartfonie, czytaj to samo pińcet razy, przewijaj te same strony 900 razy tylko po to żeby siedzieć w smartfonie xD

0

@sopelinho Zadna gimba nie zrozumie tego bo od małęgo dla nich Smartfony to codzienność i normalność, ja wychowywałem się w czasach gdy tych wynalazków nie było i też mnie to przeraża a zwłąszcza jak ktoś idzie chodnikiem i lampi się w telefon, tak samo na przejściach dla pieszych, To jest straszna choroba społeczeńśtwa, dramat.
za 15/20 lat ludzie będą chodzić jak małpy od problemów z kręgosłupem szyjnym, niestety

0

@puyol_presidend5 nie chce mi się zniżać do Twojego poziomu bo i tak mnie pokonasz doświadczeniem

0

@Medium Słuchaj tych pojedynków z arsenalem było conajnniej kilka o ile pamiętasz

0

@Medium W tamtych latach nic mi nie dawało większej przyjemnośći w piłce nożnej jak mina Wengera po każdorawozyn sromotnym wpierdolu na camp nou

0

@Gomcio no raczej

4

Uświadomcie mnie co fajnego jest w koszykówce i NBA bo od 36 lat się zastanawiam i nie mogę za chole.y tego zrozumieć, merytorycznie

0

@kamyk_23 Przyganiał kocioł garnkowi xd

0

@puyol_presidend5 Jeśli masz zamiar tym nawiązać do Kuby Rzeźniczaka to weź się fest jebnij w czoło człowieku

0

@Rust_Cohle mam głupoty pisać byle napisać?

0

@Rust_Cohle Ja się głupotami nie zajmuje i nie czytam, zerknij sobie ile mam dni w serwisie xD

0

@Rust_Cohle Serio....nawet nie wiem o kim piszesz, nie interesują mnie jakieś gimby

0

@Rust_Cohle obrońcy to nie to samo co srodek pomocy

0

@Rust_Cohle a mi nie xD

0

@Shadow23FCB miałem to samo napisać xD ale szacun dla niego że gra i śpiewa jednocześnie bo to jest dość trudne

0

Ciekawi mnie w jak dużym dołku będzie Real gdy odejdzie Kroos, Modric i twarz MCDonalds (casemiro)

0

@Shadow23FCB Wiem, pomarzyć można

1

@PatrychoO TROL

0

@Shadow23FCB i jak widać jest do dzisiaj widział bym tam kogoś na miare Kaia Hahto z Nightwish - to jest maszyna i wg mnie najlepszy perkusista:
tutaj próbka jego możliwości w spokojnym kawałku ale pod koniec wymiata:


2

@KrystianR z resztą cały zespół gra super, ostatnimi laty dość znacznie nie nadąża perkusista - kto ma słuch muzyczny i poczucie rytmu wie o co chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?