DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@waletpl milcz
......,....
0
@Batys kiedyś do szkoły jak szedłem przez wioski to wszystkie rowy zaliczone były :)
0
@Batys pizga i dyszcz pado
1
@AssisMoreira naprawdę uważasz że wzrost ceny gazu to wina polskiego ladu? Brawo ty
1
@trolownik Niech wejdzie z buta jak Paulinho i zamknie gęby niedowiarkom
0
Komentarz usunięty
1
Sami sobie w kolano strzelacie droga redakcjo tworzac posty które same sobie przeczą co chwilę
2
@Comentateiro ja bym Ciebie zamknął za gadanie kocopołów
0
@Criss18Barca byś się zdziwił że Umtiti
0
@Sau_Ron zmarnotrawić xD
1
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 a ja jestem Maciek z klanu, łazienka jest zamknięta
1
@Cwaniak4 Oscar "The pussy" Minguza
1
@IronSanHybrid no nic Pan nie zrobisz
1
@IronSanHybrid jak widać powyżej i o MacBooka ludzie mają ból dupy
0
@IronSanHybrid Won z tym h.jem, mówi Wam to mieszkaniec Wielunia
0
@Piernik no dodkładnie, nie wziąłem pod uwage tych komedii ponieważ nie oglądam takich filmów
0
@kulka każdy może mieć swoje zdanie :)
0
Wasz Top 5 ulubionych aktorów wszechczasów?
Dla mnie:
Al Pacino bez dwóch zdań
Jack Nicholson
De Niro (w irlandczyku zrobił sobie skaze na karierze)
Di Caprio
Tom Hanks
0
@Ptasior Edward Nożycoręki :)
0
@Cwaniak4 straż miałą by co sprzątać
0
@doc Problem właśnie w tym że w Atletico ludzie mają głowe na karku i nie chcą wzmacniać rywala, w przeciwieństwie do Bartomeu i sytuacji z Suarezem, Z griezmanem sytuacja byłą troche inna --> finanse
0
@pedrixxx I nie wejdziemy do top4 i bez LM Halland nie przyjdzie, ogarnijcie się,
0
@Pilka_jest_okragla WIelki Johan, gimby nie znajo
1
@Kgorecki2500 Matko Bosko już po nich :D
1
@Emhyr Piłkarz taki se ale już widze go w stariu (wygranym) z twarzą McDonald (Casemiro)
0
Wg mnie to jest ustawka z tym telefonem
1
@Hubsao Miasta koło którego mieszkam :D, myśle że go ludzie wywleką za nogawki :D
0
@Zoker Mieszkam 20km od Wielunia w innym powiecie, na szczęście nie mam żadnej stycznośći z tym dzbanem
0
@Emhyr no dobra ale co ma ten news do przekształćenia Barcy w spółke?