DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ls0811 no właśnie że nie, policja do końca obstawiała wariant pierwotny czyli porwanie, przypomnij sobie: https://www.wprost.pl/kraj/304149/sprawe-madzi-z-sosnowca-rozwiazal-pan-rutkowski.html
5
@Marcelinho99 a masz pomysł kto może zagrać za nich? Slucham
1
Zaczyna się szopka jak podczas odejścia z BVB
0
@Ls0811 tyle że kur.a Rutkowski w przeciwieństwie do Policji rozgryzł ta kobietę i prawda wyszła na jaw. Z Policją to ona robiła co chciała
0
@kkbarca Czuje że pierwszy sezon i ostatni
1
Spakować, Oddać, i zapłacić za autobus
0
@Kengo Wole taki reset niż wojnę bo kiedyś takie sprawę wojna załatwiała w 12 minut
1
@amanter Ookkkeeejjj ale skąd takie informacje?
0
@Rick wiem, czytałem
2
@sokot otóż to, tak samo było z covidem ale większości ludzi tego nie ogarnia
0
@Vito9 przecież on nie grał od poczatku
0
@Rambo29 Dokładnie tak ale jak widac gimby nie rozumiejo
0
@Tomix_83 Tak, Xavi przyjdzie i odmieni gre w 2 dni, weż sie ogarnij
2
@jutroIV A nie tygodni?
0
De jong top......
9
Powtarzam kolejny raz....mrugnij dwa razy jak masz problem z agentem, będziemy cię ratować
0
Rodrygo też był crackiem i co ???? ????????
6
Gdzie byli jak Bale`a odsuneli od składu
0
@Kgorecki2500 ja bym wolał żeby Amerykanie tam swoich macek nie pchali
0
@Melon10 Napewno Xavi dostal wiadomość od zarządu że trzeba z Dembele zrobić szybko porządek tylko po to aby na jego miejsce znalesc kogo zaangażowanego na przyszłość
0
@dzagos pewnie się spóźni
0
Jak można przeciążyć ścięgno chodząc po boisku....dobry jest
3
@FC1899Barca od dawna o tym wiadomo ale każdy jeden doradca naszego głupiego rządu temu zaprzecza bo to było by nie w ich interesie, skomplikowało by im całę prognozy
51
Dembele jeśli masz problemy z agentem mrugnij dwa razy, będziemy cię ratować
0
@Kgorecki2500 Raczej nie i wtedy przyjdzie Platforma z Tuskiem i zbawi cały nasz naród, Boże dopomoż, każdy sobie myśli że gorzej niż teraz być nie może ale zobaczycie co będzie jak PiS odsuną od włądzy, róbcie screeny bo zaręczam że będzie jeszcze większa lipa
0
@GeneralXavi w domu wszyscy zdrowi?
0
@Vebrol w Rosji dobrze rozbudowane są służby ale napewno nie finanse
0
@Jakchcesz Sharri Markson coś ci mówi?
0
@Sulimo poczytaj o Sharri Markson o ile znasz angielski
0
@macio_944 poczytaj i dochodzeniach Sharri Markson