DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla tych wszystkich gimusów którzy pytają czemu Morata zamiast konkretnego napadziora?
Pamiętacie poprzednie rządy Laporty? Teź od razu były duże nazwiska? Nie, ponieważ nie da się zbudowac mocnego zespołu odrazu, tymbardziej przy zasadach fair play które obowiążuja Nas w tym sezonie,
NAjlepie od razu Hallanda, powoli do celu
5
@PSK_FANATYK Pamiętasz poprzednie rządy Laporty? Teź od razu były duże nazwiska? Nie, ponieważ nie da się zbudowac mocnego zespołu odrazu, tymbardziej przy zasadach fair play które obowiążuja Nas w tym sezonie, przestań Pan pierdzielić kocopoły
1
@Emhyr Skąd ten wywód?
0
@Worny O tym pisałem jakiś czas temu, że w przyszłym sezonie ta zasada nas nie bedzie obowiążywać
0
@Huck a prześcieradła?
0
@Phoenixx to chyba dla bartomeu
2
w 2009 roku zdobyli LM w Rzymie a nie na wembley @juliacicha
1
@Xavyol wybuch wulkanu spowodował odwołanie lotów, nasi jechali autokarem do Mediolanu, zmęczeni przegrali 1-3 w mediolanie, w rewanżu wygraliśmy 1-0 a mogło być 2-0
4
Realowi udało się kiedyś tam zdobyć 3 ligi mistrzów z rzędu....nieważne, kogo to obchodzi xD
A kto pamięta jaki klub przed prześcieradłami był tego najbliżej?
Barca;
2008/2009 Wygrana
2009/2010 nieszczęsna podróż autokarem na półfinał do Interu i w rewanżu nieuznana bramka Bojana która dała by nam finał no ale odpadliśmy, w finale Bayern był do oklepania
2010/2011 Wygrana,
Echh....niewiele wtedy brakowało. Gimby nie znajo
0
@marcin62 ano taka...sorki
9
@Cwaniak4 bezapelacyjnie bo nie było by City Guardioli
5
Komentarz usunięty
0
@marcin62 serio dzbana? Stawiasz go na równi z Dembele? Neymar nam pomógł wygrać tryplet, piłkarski wymiatał i myślę że było by tak do tej pory gdyby został
1
@wisnia1234 połamać wszystkim nogi na treningach chyba
1
Ten news całkowicie odmienia moje zycie
0
@mrboom nawet wyj..ć Cię może ale z urlopem to nie wiem :D
0
@ProMILs NO musze się z tobą zgodzić
2
@Hubsao Grywałem w Fife 2000 aż do 2013 i skończyłęm za stary jestem :)
0
@Kwiatek67 Co tu robi Alba i Bosquets?
0
@JonSnow Był, Komorowski
0
Ciągnie typa z powrotem :)
0
@Messibestplayerintheworld Dobrze, oby hajs się zgadzał
4
Morata trafi do Barcy?
Można myśleć co się chce ale przy obecnej kadrze, kontuzji Fatiego, Dzbanizmu Dembele, truchtaniu Depaya, coraz słąbszym meczom Abde to ten transfer na chwile obecną jest wzmocnieniem składu i trzeba po prostu przeboleć gdzie on grał i co gadał
5
Więcej Alemanych, mniej Tebasów
1
@karolek981 a co w tym śmiesznego?
0
@zmiter912576 siekiera w dach i po następnego ulepa jedz
0
@ściah Ciebie :D
0
@Rewolucja123 Tak, a czego ty się spodziewałęś? Ze z tą samą kadrą którą miał Kuman będziemy grać 6 razy lepiej?
0
@socha Slaby to jesteś ty jak Pjanic:D
Pedri zagrał ja swoim poziomie,
0
Czyli co? News zapowiadający jego powrót do Barcy?