1

@Wojtas1080pl Zajebista

0

@MesQueUnClub96 pierdołos muczacos porfavor

2

@kkbarca Fajny skład ale moim zdaniem Frenkie teraz jest słabszy niż Gavi lub Nico, Bosquets w sumie też

1

@Mr8lack mało czasu na pisanie na rambli

1

@Mr8lack serce oddane Blaugranie:)

1

@Hubsao jeden:)

106

Właśnie mi mija 10 lat od rejestracji konta w serwisie, poproszę o 100 herbów :D

1

@Bunk420 Tylko że w zawodzie lekarza w momencie jak poszli na covidowy to normalni pacjenci zostali często opozostawieni sami sobie

0

@Bunk420 bo tam płacili kilka razy więcej xD

0

@Bunk420 Są i tacy dziennikarzy śledczy i ludzie znający się na medycynie którzy dokłądnie tak twierdzą

0

@Bunk420 nic nie łącze tylko widze jak jest i co jest w statystykach - im więcej szczepień tym więcej chorych :D

0

@Pilka_jest_okragla Alemany Top

36

Komentarz usunięty

2

@Kgorecki2500 Jak widze sojusz z Anglia i Ukrainą to kojarzy mi się to z dwoma słowami: wyrzynanie, fałszywa flaga

0

@MesQueUnClub_87 Jeśli chodzi o Kulesze i jego amatorskie działania to zobacz co zrobił z Jagielonia.....Ja też nie jestem zwolennikiem Polskiej Ekstraklasy ale jeśli chodzi o Reprezentacje to Kulesza na ten moment to najlepsze co się mogło trafić

0

@MesQueUnClub_87 właśnie o tobie pisałem w tym poscie

2

@Zoker Zapytaj Coutinho czemu tak się dzieje

5

Jak widze od rana okłądki gazet że Michniewicz podzielił Polske to mnie krew zalewa. Mając nowego trenera powinniśmy mu dawać wsparcie a nie hejtować jak ten dziennikarzyna podczas wczorajszej konferencji.
W dzieleniu polski to bezkonkurencyjne są media i pismaki, o osłąch z sejmu nie wspomne.
Wsparci, wsparcie i jeszcze raz wsparcie

1

@FCB24 Najgorszy w lidze to napewno nie jest, ale prawda jest taka że lata świetności ma już za sobą

3

@masq W Arsenalu był problematyczny, Arteta chciał się go pozbyć

6

Alemany puknął Ewę i stworzył Adama

1

Lenglet do atletico? Czyzbysmy w końcu osłabili rywala a nie wzmocnili?

0

@FCBurnley w końcu osłabiany rywala a nie wzmocnimy

0

@mattinhoziomek a co to jego pozycja? Gabi gra na innej pozycji i rywalizuje z innymi

0

@Krystian1588 a jakie mamy inne wyjście w tym sezonie/.?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Wg mnie Laporta i Alemany przez te dwa okienka zrobili co mogli przy obecnej sytuacji finansowej. Mąjąc perspektywe że w przyszłym sezonie nie będzie już tak niskiego limitu płącowego i daj Boże lepsi sponsorzy to bedzie dobrze

0

@Kondziubarca Wiem, wygląda na nierozgarniętego choć wiedze ma dużą, rysować nie potrafi

1

@Deviler RoKo jest spoko


1

Czytam na Rambli o RoKo - Romanie Kołtoniu i tak mi sie przypomniało xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?