DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Wojtas1080pl Zajebista
0
@MesQueUnClub96 pierdołos muczacos porfavor
2
@kkbarca Fajny skład ale moim zdaniem Frenkie teraz jest słabszy niż Gavi lub Nico, Bosquets w sumie też
1
@Mr8lack mało czasu na pisanie na rambli
1
@Mr8lack serce oddane Blaugranie:)
1
@Hubsao jeden:)
106
Właśnie mi mija 10 lat od rejestracji konta w serwisie, poproszę o 100 herbów :D
1
@Bunk420 Tylko że w zawodzie lekarza w momencie jak poszli na covidowy to normalni pacjenci zostali często opozostawieni sami sobie
0
@Bunk420 bo tam płacili kilka razy więcej xD
0
@Bunk420 Są i tacy dziennikarzy śledczy i ludzie znający się na medycynie którzy dokłądnie tak twierdzą
0
@Bunk420 nic nie łącze tylko widze jak jest i co jest w statystykach - im więcej szczepień tym więcej chorych :D
0
@Pilka_jest_okragla Alemany Top
36
Komentarz usunięty
2
@Kgorecki2500 Jak widze sojusz z Anglia i Ukrainą to kojarzy mi się to z dwoma słowami: wyrzynanie, fałszywa flaga
0
@MesQueUnClub_87 Jeśli chodzi o Kulesze i jego amatorskie działania to zobacz co zrobił z Jagielonia.....Ja też nie jestem zwolennikiem Polskiej Ekstraklasy ale jeśli chodzi o Reprezentacje to Kulesza na ten moment to najlepsze co się mogło trafić
0
@MesQueUnClub_87 właśnie o tobie pisałem w tym poscie
2
@Zoker Zapytaj Coutinho czemu tak się dzieje
5
Jak widze od rana okłądki gazet że Michniewicz podzielił Polske to mnie krew zalewa. Mając nowego trenera powinniśmy mu dawać wsparcie a nie hejtować jak ten dziennikarzyna podczas wczorajszej konferencji.
W dzieleniu polski to bezkonkurencyjne są media i pismaki, o osłąch z sejmu nie wspomne.
Wsparci, wsparcie i jeszcze raz wsparcie
1
@FCB24 Najgorszy w lidze to napewno nie jest, ale prawda jest taka że lata świetności ma już za sobą
3
@masq W Arsenalu był problematyczny, Arteta chciał się go pozbyć
6
Alemany puknął Ewę i stworzył Adama
1
Lenglet do atletico? Czyzbysmy w końcu osłabili rywala a nie wzmocnili?
0
@FCBurnley w końcu osłabiany rywala a nie wzmocnimy
0
@mattinhoziomek a co to jego pozycja? Gabi gra na innej pozycji i rywalizuje z innymi
0
@Krystian1588 a jakie mamy inne wyjście w tym sezonie/.?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Wg mnie Laporta i Alemany przez te dwa okienka zrobili co mogli przy obecnej sytuacji finansowej. Mąjąc perspektywe że w przyszłym sezonie nie będzie już tak niskiego limitu płącowego i daj Boże lepsi sponsorzy to bedzie dobrze
0
@Kondziubarca Wiem, wygląda na nierozgarniętego choć wiedze ma dużą, rysować nie potrafi
1
@Deviler RoKo jest spoko
1
Czytam na Rambli o RoKo - Romanie Kołtoniu i tak mi sie przypomniało xD