DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@Tuc mam te same obawy dość mocno uzasadnione
2
@szymon6847 niestety jego los jest napisany, jak go Rosjanie dojadą to wiadomo co z nim zrobia
0
@masq jak Putina załatwia to sam się powiesi
11
@mariosss20 albo kompletna niepodległością albo końcem Ukrainy
0
@Azacca ingerencja NATO w tym polski skończyła by się taka zadyma że szkoda gadać, a Polskę by zmieniki w poligon
0
@AllBundy REALIST
2
Komentarz usunięty
2
@CatalanDream wybitne dzieło mój drogi xD
0
@michal26 ja widzę Putina przejechanego czołgiem
0
@jeyx77x daj linka
0
@LukaszFan niestety masz dużo racji
0
@kamilkrycha biden jest straszny,
0
@kamilkrycha czyli pozostaje Rosję zrównać z ziemią
0
@tom9001 uderz się w łeb i to mocno....gdzie napisałem że wspieram ruskich? Ogarnij sie dzieciaku
0
@kamilkrycha Oby zablokowal Rosji rozliczenia sie poprzez SWIFT - wtedy będą mieli biede
0
@Salchent myśle że napewno nie 100% narodu a raczej jego mniejszość
0
@Naturopata otóż to
0
@Barca1992 przeczytaj niebezpieczne związki Donalda Tuska i wtedy coś napisz
0
@Norkusik synek....20 lat to jest taka metafora, ja sam jestem 13 lat po slubie
4
@Zoker a pomyśleć że byli wicemistrzami Polski....
0
@Kgorecki2500 co?
0
@Kgorecki2500 Brednie....przypomnij sobie co zrobił Trump jak zostałprezydentem
0
Jak myślicie ramblowicze? Czy gdyby w USA rządził nadal TRUMP to czy Ruski targnął by się na Ukraine?
0
@skubi99 wali przed Władkiem klocka na twardo
1
@AllBundy bo to był kryminalista czyli tzw Podludź
0
@Norkusik a skąd wiesz czy nie dałem ? xD
2
@Kacper1998 Neymar to idealny przykład jak wzorowo zmarnować swój potencjał i kariere
4
@!34RC3!_0N4 za 20 lat zrozumiesz że w dniu dzisiejszym tak naprawdę podpisałęś na siebie wyrok xD
3
@Foton Myślę, że Putin nie odważy się strzelać do amerykańskich żołnierzy