DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@neeed ogarnij się i z całym szacunkiem nie porównuj Moraty i Luuka
1
@TheNekro94 Dokładnie, jestem fanem serii, T2 najlepszy, później t1 i T3, T4 a reszta to gówno
0
@jedrek7000 ty byś zrobił oczywiście lepiej? Chłop robi co może, ograniczeń ma od cholery
2
@Michu94 Cisne lajka
1
Jak z niemowlakiem
Filipek już rozumie gdzie robić kupe
1
@Xwowrak myślę że minimum 20 lat im zejdzie zanim go zrobią i wyślą w kosmos
0
@amanter Messi, Neymar, Dembele
0
@kaamil1910 memphis jest cieńki jak dupa weża
0
Balotelli nr 2.....
0
@ściah dokładnie
3
@bolinho89 najpierw rodziców wyślij do psychologa bo z tego co widzę są srogo poryci
0
@Momals11 wygląda jak nachlany
0
@Janas11224 moich nie zmieniaja
1
Kiedys to była ekipa
0
@doc Mingueza xD
0
@Nhyz 25/30mln Roman rzuci
0
@Gaz film o długości 1s
0
@KimBassinger1 dla mnie jedyny dobry ruch tego oszoloma to Paulinho bo chłopak jeden sezon grał top i za tyle samo go oddali do tego samego klubu :D
2
@JohnnyBarca uwalić dziada do tego stopnia żeby nie miałroboty we Flamengo :D
0
@Nhyz Limit wynagrodzeń dla piłkarzy zależny od przychodów klubu i od finansów. Barca w tym momencie ma 7 limit w lidze, jeśli pozbędzie się kogoś kto zarabiaj 10mln to może kogoś zatrudnić za 1/4 tej kwoty
0
@masq lengleta xD
2
@daro22 30tys euro premii za podanie do bramkarza
0
@Rust_Cohle nie będę się wypowiadał na temat hejtu kanału sportowego o Sousie ale ten siwy łeb to jest gość który się pogrążył w moich oczach na zawsze, od samego początku widać było z będzie pod publiczkę
0
@tomcruise skazani na schawshenk, zjawa, Incepcja i chyba chłopcy z ferajny, ale to tak jak pisałem, mój gust
0
@tomcruise lepiej nie bo to tylko mój gust:)
4
@Zielu2001 dla mnie film z 5 najlepszych filmów wszechczasów
0
@DonMatteo901 Boniek odkleił się od rzeczywistości biorąc tego dzbana na selekcjonera
0
@masq Obronca środkowy
1
@Gomess napewno nie probierz
0
@CuleNaZawsze1899 stary, zacny film, uwielbiam