DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MesQueUnClub96 Czyli samce rozpłodowe będą chodzić po polsce i zapładniać kobiety? Bo jak inaczej ?
:D
0
@ZIBI88 tak samo pojedziemy z Coutinho i prawie tak samo z Griezmannem
1
@Pawel13sz Cisne lajka
2
Mam propozycje dla zarządzających tym serwisym i całą La Ramblą
Wprowadzajcie bany dla wszystkich którzy poruszają temat szczepień bo już się żygać chce od czytania tego a trudno tego uniknąć bo na każdym kroku ktoś ten temat porusza.
To portal o FCB i piłce nożnej do cholery!!!!
1
@ShawnC Prawda
Zamiast Rudego wolałbym 100 razy Valverde
0
@udarpawarotam w tej szczepionce
2
Dramat, Lewy go pod każdym względem zgniótł
2
Lewy bez dwóch zdań
0
Co najwyżej złoty dzban
2
O kurwa mingeza
0
@KacperWisnia por que?
0
@Janiama słowo klucz....serducho
2
XAVI please
Mingueza OUT
0
@messi 94 nic dodać, nic ująć
0
@xoran Stary przecież to co jest napisane wyżej to strzał w samo sedno, wczoraj Depay kulawił każdą naszą akcje, grał dramatycznie, po drugie przy jakimkolwiek sprincie widać że z szybkoscią też niema za dużo wspólnego, mecz na 4/10 nic więcej
5
Zakładam zaraz zbiorke na dobrego snajpera żeby zdjąć Strejlała z anteny
1
@Zagorzały Fan F.C.B
Nic dodać nic ująć, w punkt
Choć wg mnie De Jong wczoraj nie grał źle, dobrze wchodził z drugiej linii w akcjach ofensywnych
2
Szczur w gnieździe z jajkami
4
@Litman Co ty za mecz oglądasz? Legię?
2
PSG to jest rak w i tak schorowanym ciele futbolu, jak to wyleczyć?
2
@Kwiatek67 jak sobie przypomne babole Valdesa z początku jego kariery gdy jeszcze nie był łysy to śmiem wątpić
0
@AmigoBlancos widze że masz ciekawe zainteresowania
0
będą banany jedzone i słusznie
3
Dawać tego dzika, i rivaldo do przodu
0
Gdyby on rządził zamiast Laporty gadał by co innego
3
el braziliano wypad do newcastle :D
1
Teraz widać ile Rudy psuł w grze Barcelony
0
@toszman miałem k tym pisać na rambli
0
@Lucassito se queda
0
Newcastle go wezmie