DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że swojaka strzelili bo akcję miał wykończyc Bosquets i pewnie by w piłkę nie trafił
1
Az "zęby bola' jak się to czyta
0
@Homeopata8989 już tak nie piszcie bo Bartek popadnie w samozachwyt
0
@Lucky_Luke ponoć to fake i nie dostanie Barca nic
0
@NaFazieHitman przed kawa :)
0
@escarabajo Martin max z Tarnowskich gor
2
Suarez, Vidala i Raiitic są tansi razem od Kamila Jóźwiaka....co wy na to? Czy jest gorszy klub?
1
@_Specjalista to jest debilizm w czystej postaci
0
@catalanian09 czyli obie strony umowy osiągają obustronna korzyść czyli dochodzi do porozumienia
0
@xBoMBoWiECx a ile gier Betisu obejrzałeś? Czy tylko kompilacje YT? Firpo w Betisie też grał dobrze i co????
0
Ufff.....ale ulga :)
2
Vidala za 1mln a Semedo znajac życie może z 1.5mln
3
W marcu to nie będzie co zbierac
0
Na bank Bosquets
0
Obecność Sevilli w 1 koszyku rozumie bo wygrali LE ale co tam robią prześcieradła???? Aaaa dobra LL
0
Myślę że będzie dużo wiecej
1
Z ostatniej chwili....
Luis Suarez został twarzą Blend-a-med i Colgate
1
@Crema Catalunya
Bralbym
0
Nie dla psa kielbasa
0
@BarcaSupporter yes
1
Antułan filmomamn
0
Moi kochani, miałem pomroczność jasna, każdy sąd mnie uniewinni, niech żyje Bartomeu
0
No to mówimy dowodzenia i nie róbcie sieczki
4
@culedawid no właśnie..... kompetentny. Ale póki co nasz nawet obok takiego nie stal
0
@Barwindg Fi razy drzwi
2
Napewno ilość bramek w meczu zapewni nam Ter Stegen tylko nie koniecznie do bramki przeciwnika
6
Tym piczkom przydał by się ten kat od przygotowania z Atletico
1
@Michu94 pique lubi to
0
Moim zdaniem Leo jeszcze rok pogra u nas? Co o tym myślicie?
2
@PatrychoO Krystynę pawlowicz