0

Dobrze że swojaka strzelili bo akcję miał wykończyc Bosquets i pewnie by w piłkę nie trafił

1

Az "zęby bola' jak się to czyta

0

@Homeopata8989 już tak nie piszcie bo Bartek popadnie w samozachwyt

0

@Lucky_Luke ponoć to fake i nie dostanie Barca nic

0

@NaFazieHitman przed kawa :)

0

@escarabajo Martin max z Tarnowskich gor

2

Suarez, Vidala i Raiitic są tansi razem od Kamila Jóźwiaka....co wy na to? Czy jest gorszy klub?

1

@_Specjalista to jest debilizm w czystej postaci

0

@catalanian09 czyli obie strony umowy osiągają obustronna korzyść czyli dochodzi do porozumienia

0

@xBoMBoWiECx a ile gier Betisu obejrzałeś? Czy tylko kompilacje YT? Firpo w Betisie też grał dobrze i co????

0

Ufff.....ale ulga :)

2

Vidala za 1mln a Semedo znajac życie może z 1.5mln

3

W marcu to nie będzie co zbierac

0

Na bank Bosquets

0

Obecność Sevilli w 1 koszyku rozumie bo wygrali LE ale co tam robią prześcieradła???? Aaaa dobra LL

0

Myślę że będzie dużo wiecej

1

Z ostatniej chwili....
Luis Suarez został twarzą Blend-a-med i Colgate

1

0

Nie dla psa kielbasa

0

1

Antułan filmomamn

0

Moi kochani, miałem pomroczność jasna, każdy sąd mnie uniewinni, niech żyje Bartomeu

0

No to mówimy dowodzenia i nie róbcie sieczki

4

@culedawid no właśnie..... kompetentny. Ale póki co nasz nawet obok takiego nie stal

0

@Barwindg Fi razy drzwi

2

Napewno ilość bramek w meczu zapewni nam Ter Stegen tylko nie koniecznie do bramki przeciwnika

6

Tym piczkom przydał by się ten kat od przygotowania z Atletico

1

@Michu94 pique lubi to

0

Moim zdaniem Leo jeszcze rok pogra u nas? Co o tym myślicie?

2

@PatrychoO Krystynę pawlowicz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?