DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lincolm w rewanżu 1/8 pucharu króla.... No chyba że się trenejro zmieni
0
@Lucassito to swoją drogą, wysłał bym ich za wieczny urlop,:)
0
Bólu dupy ciąg dalszy
8
1 września przybywaj bo już nie mam czym rzygac
0
@Avatarr tam jest Roberto bo Niema Messiego
5
Pomimo tych wszystkich sag dobrze na te mordy popatrzec:)
7
To jest tak zwany ból dupy
8
Od Lenglets wara,!!!!!
0
Taki bandzior nam potrzebny :)
0
Hu.... glowy szykuje wszystko pod siebie
4
@Domel007 neymar robi urodziny siostry
2
Maslo maślane żółtymi sikami podlane.
Nie da się tego czytać. Pora zajrzeć do plotek transferowych 1 września :)
0
Ani słowa o moNeymarze
0
Text w stylu:
"amerykańscy naukowcy odkryli że woda jest mokra"
0
@piotr szelest a
0
Ja myślę, a nawet jestem przekonany że Dembele doztanie odpalony
0
Niedługo piłkarze będą mieli ciężko odejść..... Jak w PSG.
Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał Al Bartomeu w turbanie yhyhy
8
Mówcie co chcecie na temat tego co napisze....Mam 35lat, nie jestem sezonowcem tylko wytrwały kibicem FCBJa marzę o powrocie Neymara, pragnę tego
0
Zastali mu się kolano
62
Tym wszystkim którzy dali Messiemu 1pkt hu.... W du....
0
Pierdolcu umrzyj
0
Po co ci kolejny napastnik?
0
Czyli 6 razy więcej niż wartość piłkarza
20
Oj Andrzej, w maju 2015 też tak mówiłeś a później plakales
3
A ja powiem tak... 200mln € i niech go biorą. Żadna to będzie zemsta :)
0
Vidal wszedł na 17minut,
Bosqets grał 85 minut z kartka
4
Odejdzie Cou i wróci Neymar czego bardzo bym nie chciał
1
Tam gdzie Barca tam również PSG, jakie to jest denerwujące jak te ciapoki co krok podkladaja noge
0
A gdzie Rakitic?
3
Zapomnijcie o tym chociażby z 2och powodow
- Klub napewno nie zmieni filozofii gry a musiało by to nastąpić gdyby do Nas przyszedł
- gdy Jurgen odszedł z BvB w wywiadzie dla jakiegoś dziennikarza powiedział że styl Barcy wogole go nie interesuje i nie wyobraża sobie tak grac