0

@Lincolm w rewanżu 1/8 pucharu króla.... No chyba że się trenejro zmieni

0

@Lucassito to swoją drogą, wysłał bym ich za wieczny urlop,:)

0

Bólu dupy ciąg dalszy

8

1 września przybywaj bo już nie mam czym rzygac

0

@Avatarr tam jest Roberto bo Niema Messiego

5

Pomimo tych wszystkich sag dobrze na te mordy popatrzec:)

7

To jest tak zwany ból dupy

8

Od Lenglets wara,!!!!!

0

Taki bandzior nam potrzebny :)

0

Hu.... glowy szykuje wszystko pod siebie

4

@Domel007 neymar robi urodziny siostry

2

Maslo maślane żółtymi sikami podlane.
Nie da się tego czytać. Pora zajrzeć do plotek transferowych 1 września :)

0

Ani słowa o moNeymarze

0

Text w stylu:
"amerykańscy naukowcy odkryli że woda jest mokra"

0

0

Ja myślę, a nawet jestem przekonany że Dembele doztanie odpalony

0

Niedługo piłkarze będą mieli ciężko odejść..... Jak w PSG.
Swoją drogą ciekawe jakby wyglądał Al Bartomeu w turbanie yhyhy

8

Mówcie co chcecie na temat tego co napisze....Mam 35lat, nie jestem sezonowcem tylko wytrwały kibicem FCBJa marzę o powrocie Neymara, pragnę tego 

0

Zastali mu się kolano

62

Tym wszystkim którzy dali Messiemu 1pkt hu.... W du....

0

Pierdolcu umrzyj

0

Po co ci kolejny napastnik?

0

Czyli 6 razy więcej niż wartość piłkarza

20

Oj Andrzej, w maju 2015 też tak mówiłeś a później plakales

3

A ja powiem tak... 200mln € i niech go biorą. Żadna to będzie zemsta :)

0

Vidal wszedł na 17minut,
Bosqets grał 85 minut z kartka

4

Odejdzie Cou i wróci Neymar czego bardzo bym nie chciał

1

Tam gdzie Barca tam również PSG, jakie to jest denerwujące jak te ciapoki co krok podkladaja noge

0

A gdzie Rakitic?

3

Zapomnijcie o tym chociażby z 2och powodow
- Klub napewno nie zmieni filozofii gry a musiało by to nastąpić gdyby do Nas przyszedł
- gdy Jurgen odszedł z BvB w wywiadzie dla jakiegoś dziennikarza powiedział że styl Barcy wogole go nie interesuje i nie wyobraża sobie tak grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?