DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja powtarzam od dawna. Skoro Pep Guardiola będąc dobrym piłkarzem jest wielkim trenerem to strach pomyśleć jakim trenerem będzie Xavi
0
Kto jak kto ale Alexis to nie powinien odchodzić...
BTW. --> Neymar - to kolejna gwiazda brazylijska która po przejściu do Europy przygaśnie - takie moje zdanie
0
Mój typ 4 -1 no chyba, że Nasi obroońcy zewrą poslady i nie strzelą babola ;)
0
Makaj
"am Messi zdobył więcej goli niż wszyscy zawodnicy Rayo,"
Skromność to podstawa ;)
0
Jak już coś to w Genoi a nie Genewie ;-)
0
Cyfra + kanał 304 lub 317 :-(
0
Cyfra + kanał 304 jakby coś
0
Ice Man mieszkam nie daleko od Ciebie. Masz u mnie wielki browar :-D
0
Nie dla psa kiełbasa ;-)
0
Powiedzcie mi czemu trupek (Pedro) gra kkażdym meczu mimo tego że przeważnie gra piach?
0
Balotelli nie może grać w tym sezonie Lm bo reprezentował już city
0
Gaspar
Chwała za święte słowa.
Powiem jeszcze od siebie że każdego roku w styczniu lub lutym Messi i drużyna łapię dołek więc niejako to się składa w całość
0
Po tym jak Malaga podrażnila Barcelone jutro poczuje siłę katalonskiego walca:-)
0
Te czasy jeszcze wrócą :-)
0
Musi zostać i tyle. Na ta chwilę to chyba nasz najskuteczniejszy zmiennik
0
Tvp sport 21.50
0
BAYERN to wielki klub. Po cichu liczyłem że tam Pep trafi. Bravo
0
Kanał 122 cyfra
0
Mecz będzie na żywo w tvp sport
0
Gaspar
7 lat temu :-)
0
pamiętam czasy Juve gdy Buffon i Del Piero byli młodzi. Stary i poczciwy Juventus :-)
0
A ją chce Bugatti Veyron :-D
Chcieć nie znaczy Móc ;-)
0
Oferta z branży tak zwanej Anży :-D
0
Mr Żoze the special five w pełnej okazałosci
0
Szkoda wogóle gadać o The Special Only Five
0
Losowanie jest 20 grudnia a nie 12
0
Cała obrona to wychowankowie !!!
0
Dajesz Karol !!!!! Może być nawet 1 - 0 byle było czyste konto
0
Iniesta w ataku równa się zbrakiem kontroli w środku pola co już widzieliśmy w meczu o superpuchar z przescieradlami
0
Dobrze wiedzieć jakich mamy socio ;-)