0

Ja powtarzam od dawna. Skoro Pep Guardiola będąc dobrym piłkarzem jest wielkim trenerem to strach pomyśleć jakim trenerem będzie Xavi

0

Kto jak kto ale Alexis to nie powinien odchodzić...

BTW. --> Neymar - to kolejna gwiazda brazylijska która po przejściu do Europy przygaśnie - takie moje zdanie

0

Mój typ 4 -1 no chyba, że Nasi obroońcy zewrą poslady i nie strzelą babola ;)

0

Makaj
"am Messi zdobył więcej goli niż wszyscy zawodnicy Rayo,"

Skromność to podstawa ;)

0

Jak już coś to w Genoi a nie Genewie ;-)

0

Cyfra + kanał 304 lub 317 :-(

0

Cyfra + kanał 304 jakby coś

0

Ice Man mieszkam nie daleko od Ciebie. Masz u mnie wielki browar :-D

0

Nie dla psa kiełbasa ;-)

0

Powiedzcie mi czemu trupek (Pedro) gra kkażdym meczu mimo tego że przeważnie gra piach?

0

Balotelli nie może grać w tym sezonie Lm bo reprezentował już city

0

Gaspar

Chwała za święte słowa.
Powiem jeszcze od siebie że każdego roku w styczniu lub lutym Messi i drużyna łapię dołek więc niejako to się składa w całość

0

Po tym jak Malaga podrażnila Barcelone jutro poczuje siłę katalonskiego walca:-)

0



Te czasy jeszcze wrócą :-)

0

Musi zostać i tyle. Na ta chwilę to chyba nasz najskuteczniejszy zmiennik

0

Tvp sport 21.50

0

BAYERN to wielki klub. Po cichu liczyłem że tam Pep trafi. Bravo

0

Kanał 122 cyfra

0

Mecz będzie na żywo w tvp sport

0

Gaspar
7 lat temu :-)

0

pamiętam czasy Juve gdy Buffon i Del Piero byli młodzi. Stary i poczciwy Juventus :-)

0

A ją chce Bugatti Veyron :-D

Chcieć nie znaczy Móc ;-)

0

Oferta z branży tak zwanej Anży :-D

0

Mr Żoze the special five w pełnej okazałosci

0

Szkoda wogóle gadać o The Special Only Five

0

Losowanie jest 20 grudnia a nie 12

0

Cała obrona to wychowankowie !!!

0

Dajesz Karol !!!!! Może być nawet 1 - 0 byle było czyste konto

0

Iniesta w ataku równa się zbrakiem kontroli w środku pola co już widzieliśmy w meczu o superpuchar z przescieradlami

0

Dobrze wiedzieć jakich mamy socio ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?