0

Zero mojego szacunku dla The Only Ond Point

0

Drogba oficjalnie wolnym zawodnikiem. Brać hp:

http://transfery.info/54478,oficjalnie-drogba-i-anelka-wolnymi-zawodnikami

0

Takiej 9tki a w sumie maszyny do zdobywania goli jak Eto'o to my nigdy już mieć nie będziemy

0

MadritistaForEver zerknij do skrzynki wiadomoośći :)

0

Adan23
szykuj się do szkoły a nie gadaj głupot. Jeszcze Wam wszystkim Sanchez pokaże

0

Dudek89
Alexis to nie wyjątek. Patrz Di Maria, Ashley Young, kiedyś Źelson też się kładł przy byle faulu i w dodatku płakał :D

0

Witek
Chelsea miała szczelna defensywę? Proszę Cię...NAPOLI jakoś parę goli im strzeliło

0

No i kolejny gracz który zamiast zostać sprzedany to został wypożyczony. Na razie jest to jeden sezon ale kto wie jak to się skończy. Z własnego doświadczenia wiem jak to się może skończyć. (Keirrison, Henrique, Caceres) Pewnie będzie tak że nigdy z tego wypożyczenia nie wróci jak wyżej wymieniona trójka. A jeszcze gorszym rozwiązaniem będzie jak rozwiążą kontrakt za porozumieniem stron.

0

Wytłumaczcie mi proszę jak z tego megaupload ściągać bo nie ogarniam :)

0

Niedługo będziecie pisać że lepiej sprzedać Pique bo Fontas jest lepszy.
Powracając do Afellaya to wg. mnie lepiej go sprzedać bo nie wiem czy wiecie ale Barcelona ma długi i przydało by się je spłacać! Sam Graham Hunter w wywiadzie dla naszego redakcyjnego kolegi powiedział że powinno się sprzedać tych który mają siedzieć na trybunach i grać raz na 2 miesiące bo każdy grosz potrzebny!

0

Ludzie. Przestańcie za przeproszeniem pi.....c! Za kogo wy się uważacie? Za znawców? Skoro sztab szkoleniowy chce go sprzedać to znaczy że przez te 18ie miesięcy (no dobra 12miesięcy bo 6 pauzował) nic takiego co mogło by zwrócić uwagę nie pokazuje.
Powiedzcie mi ile bramek strzelił przez ten okres i ile miał asyst? A ile strzelił Alexis? Bez porównania.

0

Brawo :)

0

Jest dobrze, Real ma ciężko :)

0

CristynaRonaldoRM

Iniesta lub xavi warci są 35mln? Jest tak to Ôzil jest wart 5mln i to nie € a rubli

0

Przepłacili i to dużo

0

Manchester City z tamtej edycji Ligi Mistrzów a Man City z tej będzie się napewno różnił na korzyść. Liczę na mocna grupę w której pokażemy kto rządy

0

Potrzebny nam On niemiłosiernie :)

0

Badzi69
hahaha dobrze :)

0

Przecież mecz leci na Tvp więc jakimś sposobem ja komentować Mystel elrlr? Orłowski pracuje w Canal+ więc zanim napiszecie to pomysłcię :)
tak... Iwański to ten koles od farmazonów o słowach w hymnie Hiszpani! I zarazem najgorzej oceniany komentator po Euro

0

Ciekawe kto będzie komentował. Pewnie Szpak albo Iwański bo Laskowski miał tylko pierwszy mecz

0

Będzie ciężki mecz, cholernie trudny mecz! Już widzę jak Pepe będzie naszych deptał

0

Bravo Panie The Only One Point :D

0

Na stronie Europrostu pisze że Afellay zostanie wypożyczony na jeden sezon

0

Modric w Realu. Ten ich transfer to usilne wzmacnianie drużyny w obliczu utraty mistrzostwa.
Visca el Barca

0

No genialnie, Mamy tylko Masche i Pique na środek obrony. Jest jeszcze mało doświadczony Bartra i Fontas którego mam nadzieję że klub nie sprzeda!

0

Blondyn za 30mln czerwo :D

0

SEZONOWCY!!!!???? Kto asystował przy bramce na 1 - 2 przy golu Messiego???? No pytam się kurwa kto???? Narzekacie na Alexisa a własnie o to chodzi że wielkość piłkarza ukazuje się w trudnych chwilach - Messi i Sanchez

Getafe - Real póki co 2 - 1 i jakos Cristiina nie potrafi realu wyciągnąć z potrzasku

więc jaki morał z tego????

Obejrzcie cały mecz i ropiero wtedy możeie podsumować zawodnika a nie w środku meczu!!!!!!!1

0

Masche i Villa to 2 najlepsze transfery ostatnich 3 lat :)

0

Dla kogoś kto obejrzał wszystkie mecze FCB za kadecji guardioli te zmiany są zauważalne :)

0

Widzę że młodzież już chce sprzedawać Valdesa i Alexisa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?