0

Panowie tak jest bo my nie potrzebujemy żadnego Neymara czy innego napastnika a potrzebujemy OBROŃCY!!!!! No chyba że Pique się ogarnie :)

0

Tello powinien zagrać od pierwszej minuty, chudy z reszta też (CUENCA),

0

Gallaret
z 8 :D

0

Niech się młodzi ogrywają,

0

Jeśli wszystko pójdzie dobrze to chce ich obu zobaczyć na Camp Nou a ja będę im klaskał przed tv

0

Lincoln

Pewnie admini cos grzebią

0

Jest Palop i to mnie cieszy - ostatnio skutecznością nie grzeeszy

0

Po co mam napastnik skoro jest jeszcze Villa i Afel

0

4Cesca jest idealnym przykładem jaki jest średni wiek użytkowników :D

0

Nie zapomnę oprawy z półfinału z Interem na CN

0

Widzieliście jego brame w LE???

0

Ciekawe czy Tello pogra?

0

Abidal wiecznie nie będzie w wysokiej formie a Adriano czasami robi duże błędy (finał Copa z Realem) więc wg mnie będzie to porządne wzmocnienie nie mówiąc o jego grze ofensywnej :)

0

Negatyw to postawa Niemców

0

Świetnie :)

0

Boże ludzie jedziecię po Pedro jak po ... a nie potraficie zauważyć ile razy był od początku sezonu kontuzjowany i to jest przyczyną jego spadku formy. A taki mecz jak dzisiaj to idealna okazja żeby chłopak pograł i dochodził do siebie :)

0

Media na siłę szukają afery w Barcelonie, ja jako wieloletni Cúle jestem spokojny :)

0

Mój błąd. Dzięki :) niestety nie obejrze bo mam wyjazd. Dacie znać na 725477495? Będę dźwięczny :)

0

Czy ja dobrze widzę czy transmisji na C+ nie ma?

0

Dzisiejszy mecz RvP zrobił na mnie duże wrażenie, niemiłosiernie skuteczny jest ten piłkarz (dzisiaj 2strzały i 2gole) a skuteczność w naszej lini ataku by się przydała i chyba Wam tego mówić nie muszę. Ale nie po to jest ten temat żeby się nad Holendrem rozczulac. Myślę że damy radę ze Sportingiem. VISCA EL BARCA

0

Panowie nie zauważyliście że słabsza(o ile można to tak nazwać) gra naszego zespołu w tym sezonie jakoś zupełnie dziwnie zaczęła się w chwili idź zachorował Tito? Przypadek? :) Oby wyzdrowiał jak najszybciej :)

0

Ten skład nie przegrywa :)

0

Człowiek był w Pl 3 lata a po polsku ani słowa, dobrze że jego czas dobiegł końca bo naprawdę słaby z niego trener

0

Poprawcię te błędy :) "bolały cię gwiazdy?" czy "bolały cię gwizdy?" :)

0

Powiem szczerze że już kilkanaście lat jestem Cule ale na ta chwilę jest to mój ulubiony piłkarz obok Andersa Iniesty i Leo, świetny jest, dużo robi dla zespołu, ech...a jego gra - palce lizac

0

Pamiętam jak dla Paragwaju strzelał karne :)

0

Cole jest wiekowym obrońca ale niezwykle pracowitym, jak za darmo miałby przyjść to czemu nie?

0

Nie dla psa kiełbasa :)

0

Barca4ever
to był ewidentny przyjacielski żart bo niby dlaczego Cesc zanim usiadł na ławce śmiał się z tego a Pep zrobił głupia mine :)

0

Pytam się PO CO? Mamy Leo, Ville, Afelaya, Alexisa, Tello, Cuence, Wiadomo również że Villa jest już bliżej końca niż początku swojej kariery ale nie warto wydawać takiej kasy na Neymara, taka moja opinia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?