DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja typuje remis, wolę się mile zaskoczyć niż rozczarowac :)
0
Pewnie to żenujący żart prowadzącego (Di Matteo) aczkolwiek wolał bym żeby nie zagrał. Nie dlatego że jest świetnym napastnikiem tylko dlatego że co chwilę się przewraca i wybija nas z rytmu. Placzek jak Arboleda :D
0
Panowie myślę może to być prawda choć wolałbym aby jednak nie było to prawda. Nie oszukujmy się, Pep prowadzi zespół już 4ty rok i to normalne że nastąpi "zmęczenie materiału" co można bardziej zrozumieć jak zmęczenie relacji których tak naprawdę jest znudzenie. Ale Pep to inteligentny facet i jeśli coś jest na rzeczy to szybko to rozwiąże.
0
Ludzie ogarnijcie się! Co z Was za kibice, jeden słabszy mecz i już narzekaćie na Sancheza a prawda jest taka że Fabregas i Bosquets też mieli setki i ich nie wykorzystali. Zostawcie sobie że żale do wtorku do 23.00 i wtedy piszcie bo to jest dwumecz. Ogarnijcie się!
0
Skład Chelsea wygląda na defensywny, będzie obrona i iść z kontry
0
Panowie o 16.00 na rozgrzewkę powtórka Letante - Barca a o 20.45 deser. Zagra Puyol i Iniesta to napewno nie przegramy.
0
Widzę że humor trzyma się trenera Chelsea :)
0
Jak płytkie jest życie działaczy Realu żeby pisać takie rzeczy :D
0
Niech autor tego wpisu przeczyta go jeszcze raz bo jest trochę byków
0
Trejo jeździ z Realem jak z dzikimi świniami :D
0
Słuchajcie trafiliśmy na Chelsea chyba w najlepszym momencie bo nie dość że grają średnio to mają trenera który jest po prostu niedoświadczony w LM jako trener. Ledwo co przeszli Napoli I Benfice więc myślę że będzie dużo łatwiej niż z Milanem.
0
Obrona przy bramce Arandy nie pomyliła się, był spalony. Powtórka to udowodniła
0
Delofeu miał być wprowadzamy do pieszydł drużyny już jakiś czas temu i nic, a jeśli chodzi o Tello to po powrocie Davida i Ibrahima będzie raczej grał ale w Barcy B
0
Cyfra + kanał 312 :D
0
0
Mam dziwne obawy :/ i obym się mylił
0
Pamiętacie oprawę na rewanż z Interem? Oby jutrzejsza była na tym samym poziomie i będzie git
0
I to jest tak zwany piłkarski skurczybyk :D
0
Jest motywacja, jest siła, przyjdzie skuteczność
Visca El Barca
0
Do rewanżu jeszcze 4 dni więc spokojnie Pato zdąży sobie jakiś mięsień ze 2 razy naciągnąc, sorry ale musiałem :)
0
Cieszy mnie że na koniec sezonu będziemy mieli niemal pełny skład (odpukać)
0
Panowie wczorajszy mecz to był remis ale w sumie "porażka" a dlaczego? Dlatego że cały mecz graliśmy wolno a sami widzieliśmy że chwilowe przyspieszenie powodowało problemy obrony Milanu, fakt że mamy rewanż u siebie ale wystarczy jeden błąd, jedna wpadka i Nas nie ma,
0
Oby jego przygoda z piłka miała się jak w przypadku Leo :)
Mnie tylko dziwi dlaczego Delofeu dostaje tak mało okazji do gry w 1 drużynie?? Przecież podobno mega talent z niego,
0
Afellay jest w kadrze i to mnie cieszy :p
0
Nie wiem jak wy ale ja mam dziwne wrażenie że coś się dzieje w społeczności sędziów w Hiszpani i który porządniejszy to teraz będzie dostawał po łapach, hmm
0
Wszystko było by fajnie gdyby nie to że znów nie wiadomo jak obronę ustawić, wg mnie: Valdes Adriano(lub Montoya), Masche, Pique, Puyol, Bosquets, Xavi, Iniesta, Fabs, Alexior, Leo
I to na ta chwilę jest chyba najmocniejszy skład,
0
Kto jak kto ale nie ta niezdara :D
0
Bosquets jest lepszy technicznie i taktycznie, fizycznie lepszy jest zaś Toure, proste :)
0
KamilBB
Za miesiąc :)
0
Spokojnie 500 goli padnie :)