0

Ja typuje remis, wolę się mile zaskoczyć niż rozczarowac :)

0

Pewnie to żenujący żart prowadzącego (Di Matteo) aczkolwiek wolał bym żeby nie zagrał. Nie dlatego że jest świetnym napastnikiem tylko dlatego że co chwilę się przewraca i wybija nas z rytmu. Placzek jak Arboleda :D

0

Panowie myślę może to być prawda choć wolałbym aby jednak nie było to prawda. Nie oszukujmy się, Pep prowadzi zespół już 4ty rok i to normalne że nastąpi "zmęczenie materiału" co można bardziej zrozumieć jak zmęczenie relacji których tak naprawdę jest znudzenie. Ale Pep to inteligentny facet i jeśli coś jest na rzeczy to szybko to rozwiąże.

0

Ludzie ogarnijcie się! Co z Was za kibice, jeden słabszy mecz i już narzekaćie na Sancheza a prawda jest taka że Fabregas i Bosquets też mieli setki i ich nie wykorzystali. Zostawcie sobie że żale do wtorku do 23.00 i wtedy piszcie bo to jest dwumecz. Ogarnijcie się!

0

Skład Chelsea wygląda na defensywny, będzie obrona i iść z kontry

0

Panowie o 16.00 na rozgrzewkę powtórka Letante - Barca a o 20.45 deser. Zagra Puyol i Iniesta to napewno nie przegramy.

0

Widzę że humor trzyma się trenera Chelsea :)

0

Jak płytkie jest życie działaczy Realu żeby pisać takie rzeczy :D

0

Niech autor tego wpisu przeczyta go jeszcze raz bo jest trochę byków

0

Trejo jeździ z Realem jak z dzikimi świniami :D

0

Słuchajcie trafiliśmy na Chelsea chyba w najlepszym momencie bo nie dość że grają średnio to mają trenera który jest po prostu niedoświadczony w LM jako trener. Ledwo co przeszli Napoli I Benfice więc myślę że będzie dużo łatwiej niż z Milanem.

0

Obrona przy bramce Arandy nie pomyliła się, był spalony. Powtórka to udowodniła

0

Delofeu miał być wprowadzamy do pieszydł drużyny już jakiś czas temu i nic, a jeśli chodzi o Tello to po powrocie Davida i Ibrahima będzie raczej grał ale w Barcy B

0

Cyfra + kanał 312 :D

0

0

Mam dziwne obawy :/ i obym się mylił

0

Pamiętacie oprawę na rewanż z Interem? Oby jutrzejsza była na tym samym poziomie i będzie git

0

I to jest tak zwany piłkarski skurczybyk :D

0


Jest motywacja, jest siła, przyjdzie skuteczność
Visca El Barca

0

Do rewanżu jeszcze 4 dni więc spokojnie Pato zdąży sobie jakiś mięsień ze 2 razy naciągnąc, sorry ale musiałem :)

0

Cieszy mnie że na koniec sezonu będziemy mieli niemal pełny skład (odpukać)

0

Panowie wczorajszy mecz to był remis ale w sumie "porażka" a dlaczego? Dlatego że cały mecz graliśmy wolno a sami widzieliśmy że chwilowe przyspieszenie powodowało problemy obrony Milanu, fakt że mamy rewanż u siebie ale wystarczy jeden błąd, jedna wpadka i Nas nie ma,

0

Oby jego przygoda z piłka miała się jak w przypadku Leo :)
Mnie tylko dziwi dlaczego Delofeu dostaje tak mało okazji do gry w 1 drużynie?? Przecież podobno mega talent z niego,

0

Afellay jest w kadrze i to mnie cieszy :p

0

Nie wiem jak wy ale ja mam dziwne wrażenie że coś się dzieje w społeczności sędziów w Hiszpani i który porządniejszy to teraz będzie dostawał po łapach, hmm

0

Wszystko było by fajnie gdyby nie to że znów nie wiadomo jak obronę ustawić, wg mnie: Valdes Adriano(lub Montoya), Masche, Pique, Puyol, Bosquets, Xavi, Iniesta, Fabs, Alexior, Leo
I to na ta chwilę jest chyba najmocniejszy skład,

0

Kto jak kto ale nie ta niezdara :D

0

Bosquets jest lepszy technicznie i taktycznie, fizycznie lepszy jest zaś Toure, proste :)

0

KamilBB
Za miesiąc :)

0

Spokojnie 500 goli padnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?