DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłopakowi Barca się należy jak psu miska. :)
0
Nie piszcie że woleli byście Liorente bo nikt go za DARMO nie odda tak jak Drogby, trochę myślenia
0
Skład póki co taki bo nie może powołać piłkarzy Barcelony bo jeszcze finał pucharu Króla został. Ten skład się zmieni jeszcze
0
Maradona
jak czytam twoje posty to jestem za eutanazja
0
Pozostaje mam tylko czekać do pierwszych sparingów :)
0
Powtarzaćie się
0
Szkoda Villareal i tego pucharu bo pewnie znowu po nim autobusem przejadą :D
0
Karol takie zabiegi na miękko bierze :D
0
Finał CdR będzie chyba w tvp jak co roku :)
0
Felu_Barca
co ma leży obrońca do prawego ?
0
Dla mnie Fabre, Alexis, Masche i Villa to najlepsze transfery ostatnich 2och lat :)
0
Mascherano musi zostać
0
Piłkarze mają trening a my na rozgrzewkę obejzmy właśnie teraz powtórkę z Malagą :)
0
Jordi Alba i nikt inny w grę nie wchodzi :)
0
"nigdy nie wiadomo czy się wróci" i wszystko jasne :-)
0
Kupując Falcao mieli byśmy kompletny atak, on świetnie gra głową i jest b.dobry technicznie
0
Panowie kto jak kto ale Messi to napewno zostanie :)
0
Reakcja kibiców Realu po meczu nawet musi się chować przed ta wczorajsza na Camp Nou. Visca el Barca
0
Dzisiejsza moja radość jest większą od wczorajszego smutku. Haha :D
0
Neuer, sprawiedliwość musi być po naszej stronie :)
0
No to skład co najmniej dziwny ale oby się sprawdził
0
Witam. Mógłbym prosić o jakąś relacje? Będę wdzięczny 7. 2. 5. 4. 7. 7. 4. 9. 5. Plus :)
0
Teraz zawodnicy realu są pełni entuzjazmu w obliczu środowej porażki z Bayernem !
0
Z racji tego że jesteśmy w sytuacji w jakiej jesteśmy to napisze z szyderą, - "rozpykamy ich jak paczkę draży" bo jakby nie patrzeć innego wyjścia nie mamy
0
Skoro już piszecie że jutro w polu karnym Chelsea stanie autobus to ja jestem pewien, że Barca znajdzie kilka ubytków w karoserii :)
0
Siedzę na stronie fcbarca.com i chciałbym coś od siebie napisać. Otóż cholernie mnie wkurza jak większość kibiców na tej stronie zmienia swoje zdanie na temat Alexisa jak "skarpetki". Prawda jest taka że ten chłopak jest fenomenalny i moim zdaniem zasługuje w pełni na pierwszy skład. Narzekanie na jego mała skuteczność mija się z celem bo czasem potrafi wejść i strzelić gola tak jak było w sobotę. Zastanówcię się czasem i trzymajcie się jednego zdania cały czas.
0
Mi jako wieloletniemu Cule jest wstyd za 95% komentarzy na tej stronie, których niewątpliwymi autorami są sezonowcy.
Głowa do góry i idziemy dalej - przestańcie psioczyć bo przegralismy z Realem dopiero drugi mecz od 4-ech lat a ile było potyczek z Realem to chyba pisać nie muszę
Visca el Barca
0
Takim składem dostaniemy po dupie, jednak 4 3 3
0
Taki mały offtop. Jak właśnie powiedzieli komentatorzy c+ sport w trakcie meczu Chelsea Barca Didier Drogba leżał na boisku łącznie 6min i 30sekund :)
0
Wygramy aczkolwiek Real jest mocny, ale czy aż tak mocny? Napewno nie jest mocniejszy od Camp Nou :)