0

Miło znów widzieć ten łysy analizator futbolu :)

0

Ich nieobecność na Euro może tylko im pomoc w przyszłym sezonie. Będą mieli dużo sił :-)

0

Pique to Sprite
Ronaldo Pragnienie :D

0

en.m.wikipedia.org/wiki/Giorgi_Chanturia_(footballer)

0

To zdjęcie przejdzie do Historii :)

0

Żenujący żart prowadzącego, nic głupszego wymyślić chyba nie mógł

0

Erę Tito czas zacząć :)

0

Tego chłopaka bym widział u Nas jako 9 a nie Klosego

0

Lepszy on niż Rasiak! To może na obronę Wasilewskiego? To jakiś żart :)

0

Ja się nie będę bawił w pisanie czy pasuje do Naszego stylu czy nie ale wiem tylko że on jest wart tej kasy

0

Kurde szkoda chłopa, :/

0

Filmik super ale mi tutaj brakuje jego najlepszego zagrania dla Barcelony czyli asysty głową do Messiego w rewanżu z Arsenalem kiedy to Leo strzelił 4 bramy

0

Nawet Małpy czasem mówią ludzkim głosem :D A na poważnie to dobrze gada Marcelo :)

0

Nie jestem przeciwnikiem Rosella ale myślę że jeśli kiedyś zrobi Laporta do Pep znów zawita :)

0

Jak już Panowie "duzio ryziu" mają wpływ na Hiszpańska piłkę to po prostu zygac się chce, porażka!!!

0

Fan789
Mistrzostwa Ameryki Pł to nie Puchar Afryki i grany jest w wakacje

0

Leo czysta mama ale oczy to na ojca :)

0

Madritista22 żal :D
Jestem pewien że Tito zaskoczy :)

0

Visca el Barca, Visca el "Pep", VamoS!

0

Napisze po raz kolejny identycznego posta. Nie dla psa kiełbasa

0

Sorry że to napisze i możecie dać mi minusy ale jak widzę Pereza i ta jego wszędobylska gębę to aż skręca, każda sytuacja gdzie on jest po prostu "śmierdzi"

0

Pinto = Debesciak :D

0

Keita musi zostać. W sytuacji gdy trzeba bronić wyniku jest nieoceniony. Dodatkowo jeśli gra w wyjściowym składzie gra dużo lepiej niż gdy wchodzi z ławki

0

Wcale się nie zdziwie jak z grupy nie wyjdą :D

0

Czyli Tottenham nie zagra w LM więc raczej Bale będzie na sprzedaż

0

Tottenham nie zagra z Lidze Mistrzów, czyli jedyną dobra strona wygranej SzChelsea to to że Bale raczej pójdzie na sprzedaż

0

Wg mnie są szansę na kolejne min 2 gole :)

0

Dani to jest mistrz swojej pozycji i mimo że zdarzają mu się błędy to taki Van Der Viel nawet mu do jajek nie dorasta. No i jego zawsze pozytywną mina doskonale wprowadze do drużyny dobrego ducha walki

0

Człowiek zażartuje i od razu - się sypią!

0

Pewnego dnia zagrasz w końcu w Europie, Barca B czeka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?