DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miło znów widzieć ten łysy analizator futbolu :)
0
Ich nieobecność na Euro może tylko im pomoc w przyszłym sezonie. Będą mieli dużo sił :-)
0
Pique to Sprite
Ronaldo Pragnienie :D
0
en.m.wikipedia.org/wiki/Giorgi_Chanturia_(footballer)
0
To zdjęcie przejdzie do Historii :)
0
Żenujący żart prowadzącego, nic głupszego wymyślić chyba nie mógł
0
Erę Tito czas zacząć :)
0
Tego chłopaka bym widział u Nas jako 9 a nie Klosego
0
Lepszy on niż Rasiak! To może na obronę Wasilewskiego? To jakiś żart :)
0
Ja się nie będę bawił w pisanie czy pasuje do Naszego stylu czy nie ale wiem tylko że on jest wart tej kasy
0
Kurde szkoda chłopa, :/
0
Filmik super ale mi tutaj brakuje jego najlepszego zagrania dla Barcelony czyli asysty głową do Messiego w rewanżu z Arsenalem kiedy to Leo strzelił 4 bramy
0
Nawet Małpy czasem mówią ludzkim głosem :D A na poważnie to dobrze gada Marcelo :)
0
Nie jestem przeciwnikiem Rosella ale myślę że jeśli kiedyś zrobi Laporta do Pep znów zawita :)
0
Jak już Panowie "duzio ryziu" mają wpływ na Hiszpańska piłkę to po prostu zygac się chce, porażka!!!
0
Fan789
Mistrzostwa Ameryki Pł to nie Puchar Afryki i grany jest w wakacje
0
Leo czysta mama ale oczy to na ojca :)
0
Madritista22 żal :D
Jestem pewien że Tito zaskoczy :)
0
Visca el Barca, Visca el "Pep", VamoS!
0
Napisze po raz kolejny identycznego posta. Nie dla psa kiełbasa
0
Sorry że to napisze i możecie dać mi minusy ale jak widzę Pereza i ta jego wszędobylska gębę to aż skręca, każda sytuacja gdzie on jest po prostu "śmierdzi"
0
Pinto = Debesciak :D
0
Keita musi zostać. W sytuacji gdy trzeba bronić wyniku jest nieoceniony. Dodatkowo jeśli gra w wyjściowym składzie gra dużo lepiej niż gdy wchodzi z ławki
0
Wcale się nie zdziwie jak z grupy nie wyjdą :D
0
Czyli Tottenham nie zagra w LM więc raczej Bale będzie na sprzedaż
0
Tottenham nie zagra z Lidze Mistrzów, czyli jedyną dobra strona wygranej SzChelsea to to że Bale raczej pójdzie na sprzedaż
0
Wg mnie są szansę na kolejne min 2 gole :)
0
Dani to jest mistrz swojej pozycji i mimo że zdarzają mu się błędy to taki Van Der Viel nawet mu do jajek nie dorasta. No i jego zawsze pozytywną mina doskonale wprowadze do drużyny dobrego ducha walki
0
Człowiek zażartuje i od razu - się sypią!
0
Pewnego dnia zagrasz w końcu w Europie, Barca B czeka