DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Laporta by ich poustawialpo kontach
5
Nie dla psa kielbasa :)
1
Ciekawe czy wogole ta chciwa morda potrafigadac po angielsku lub po Hiszpansku....obstawiam ze nie
9
Pewnie zerwal cos przy rozciaganiu :)
0
Po co Nam on? Moze Neymar chce kogos znajomego...
2
To sa jakies jaja po prostu
0
Valverde na trenera, Unzue na asystenta i bedzie dobrze :)
0
Macki Florentino sa zbyt krotkie i do Fify nie siegaja :)
12
Matka natura kibicuje Barcelonie :)
0
Bo czego sie nie dotknie to zostaje zwolniony
0
Capello to najbardziej przereklamowany trener w dzisiejszych czasach...
0
Mieszanka lekko sfermentowana ale zawsze to jakas mieszanka
24
Bo Ferrari 458 to trzeba umieć jeździć :)
5
Wygrał LM i ME więc bez przesady....
0
0
Victor V. zaczynał jeszcze gorzej
0
Sergi ogarnie obie manki :)
7
Chłopak się u Nas nabiegal więc życzę powodzenia:)
0
Arda musi zostać
3
Madrycki gul podskoczył do niebotycznej wysokości :)
0
Taka z niego wschodząca gwiazda jak z Koziej D...y trąbka.....nie przesadzamy z tym entuzjazmem
0
Napewno Barca ma klauzule pierwokupu Bellerina
0
Smiga
0
Nie pamietacie jakie babole walil V. Valdes za czasow Rijkaarda? Duzo wieksze niz ter Stegen a mimo to dano mu czas i jakie byly tego efekty kazfy dobrze wie
0
Pedro dal nam juz drugi superpuchar Europy bo w 2009 roku w meczy z Szakhtarem tez zdobyl decydujaca bramke w dogrywce
0
Tym wpisem Messi rowniez dal Argentyskim kibicim przyklad jak powinni sie zachowywac
0
Komentarz usunięty
1
http://m.meczyki.pl/obrazki,29349
link do chudego grubego dzieci
3
Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:
0
Drugi od prawej jakos falszywie paczy