0

Laporta by ich poustawialpo kontach

5

Nie dla psa kielbasa :)

1

Ciekawe czy wogole ta chciwa morda potrafigadac po angielsku lub po Hiszpansku....obstawiam ze nie

9

Pewnie zerwal cos przy rozciaganiu :)

0

Po co Nam on? Moze Neymar chce kogos znajomego...

2

To sa jakies jaja po prostu

0

Valverde na trenera, Unzue na asystenta i bedzie dobrze :)

0

Macki Florentino sa zbyt krotkie i do Fify nie siegaja :)

12

Matka natura kibicuje Barcelonie :)

0

Bo czego sie nie dotknie to zostaje zwolniony

0

Capello to najbardziej przereklamowany trener w dzisiejszych czasach...

0

Mieszanka lekko sfermentowana ale zawsze to jakas mieszanka

24

Bo Ferrari 458 to trzeba umieć jeździć :)

5

Wygrał LM i ME więc bez przesady....

0

0

Victor V. zaczynał jeszcze gorzej

0

Sergi ogarnie obie manki :)

7

Chłopak się u Nas nabiegal więc życzę powodzenia:)

0

Arda musi zostać

3

Madrycki gul podskoczył do niebotycznej wysokości :)

0

Taka z niego wschodząca gwiazda jak z Koziej D...y trąbka.....nie przesadzamy z tym entuzjazmem

0

Napewno Barca ma klauzule pierwokupu Bellerina

0

Smiga

0

Nie pamietacie jakie babole walil V. Valdes za czasow Rijkaarda? Duzo wieksze niz ter Stegen a mimo to dano mu czas i jakie byly tego efekty kazfy dobrze wie

0

Pedro dal nam juz drugi superpuchar Europy bo w 2009 roku w meczy z Szakhtarem tez zdobyl decydujaca bramke w dogrywce

0

Tym wpisem Messi rowniez dal Argentyskim kibicim przyklad jak powinni sie zachowywac

0

Komentarz usunięty

1

http://m.meczyki.pl/obrazki,29349
link do chudego grubego dzieci

3

Live : Manchester United vs Barcelona - Friendly …:

0

Drugi od prawej jakos falszywie paczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?