0

Co to jest za burak....powinien się podać do dymisji kretyn

0

@DonMatteo901
Właśnie to samo miałem pisać na Rambli

2

Od czasu niepowodzeń Messiego w czasie gdy trenejro był Tata Martini lub gdy chorował Foto Villanova, a szczególnie po porażkach reprezentacji Argentyny w finale Mundialu i Copa America Leo stał się humorzasty i można to było odczuć podczas jego wywiadów czy wypowiedzi lub zachowań na boisko. Do Griezzmana nie podam bo go nie lubię...wolę Neymara. Może i wolisz Pani Leo ale trzeba akceptować otoczenie takie jakie jest (z wykluczeniem tego gnoja Bartomeu) i iść do przodu.
Jeśli Leon będąc taka legenda klubu odejdzie w taki sposób to z całym szacunkiem ale WTF???

0

@dami909 a nunes?

1

Tylko Messi może skuć ten beton

9


BBC: Bartomeu has offered to resign in exchange for Leo Messi to not terminate his contract and stay at Barcelona.

5

Powinni Bartomeu na taczce wywieść

0

@Janiama pewnie dostał od matki bana na neta z obawy że niedługo szkoła i znowu nie zda do VI klasy

0

Niech odchodzi....lepiej teraz za dobre pieniądze niż za rok za darmo....

1

Obniżka zarobków o 70% i może grzać lawe

0

@Iberatista obstawiam że jestem 2x starszy od ciebie

0

@Cobra303 bo gdyby pismaki za dużo wymyślały to mieli by proces na procesie

2

@scotti każdy pisze co myśli, trochę kultury

1

@sporting3 każdy pisze co mysli

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Messi przypadkiem nie przesądza?
Szczerze? Takie rzeczy tylko w Barcelonie.....już mi się rzygać chce jak słyszę lub czytam że Messi to, Messi tamto.....Boże kochany......może i dał naszemu klubowi wszystko a nawet i więcej niż się spodziewaliśmy się niech przestanie brodzić i krótka piłka....albo w lewo albo w prawo bo ma humory jak moja baba.....męczące to jest

4

Szczerze? Takie rzeczy tylko w Barcelonie.....już mi się rzygać chce jak słyszę lub czytam że Messi to, Messi tamto.....Boże kochany......może i dał naszemu klubowi wszystko a nawet i więcej niż się spodziewaliśmy się niech przestanie brodzić i krótka piłka....albo w lewo albo w prawo bo ma humory jak moja baba.....męczące to jest

0

@KibicBarcy84 bardzo na to liczę

0

@Brosik a czemu nie? Sam ze sobą nie zrobił tylko z kolegą...

5

@mefisto90 aż jego funfle sami już odejda z klubu bo wątpię żeby on miał jaja ich wyrzucić....

0

Co to za zjeb ten po lewej przy stole?

0

@Holsik rudy dzik w mokasynach

0

@Kyman byle mu pompka wytrzymala

1

@carmelito jeszcze bym im Vidala dał za podpisanie kontraktu

2

A tak apropos składu i piłkarzy.....ja bym Coutinho i Dembele zostawił

1

@Dominikpiqe Wagner Love cz Wenger???

0

Rudy bydlak w mokasynach xD

12

Koeman z tego co mi wiadomo ma problemu z sercem.....już mi go szkoda bo jak się zacznie z tymi kuw...i użerać to będzie się musiał pilnowac

0

No to jesteśmy już w punkcie B, do Z daliko

0

@NGTRX a w zasadzie za brak jej wykonania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?