DamianBarcaCule
Dołączył/a: styczeń 2012
Dręczydoły
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to jest za burak....powinien się podać do dymisji kretyn
0
@DonMatteo901
Właśnie to samo miałem pisać na Rambli
2
Od czasu niepowodzeń Messiego w czasie gdy trenejro był Tata Martini lub gdy chorował Foto Villanova, a szczególnie po porażkach reprezentacji Argentyny w finale Mundialu i Copa America Leo stał się humorzasty i można to było odczuć podczas jego wywiadów czy wypowiedzi lub zachowań na boisko. Do Griezzmana nie podam bo go nie lubię...wolę Neymara. Może i wolisz Pani Leo ale trzeba akceptować otoczenie takie jakie jest (z wykluczeniem tego gnoja Bartomeu) i iść do przodu.
Jeśli Leon będąc taka legenda klubu odejdzie w taki sposób to z całym szacunkiem ale WTF???
0
@dami909 a nunes?
1
Tylko Messi może skuć ten beton
9
BBC: Bartomeu has offered to resign in exchange for Leo Messi to not terminate his contract and stay at Barcelona.
5
Powinni Bartomeu na taczce wywieść
0
@Janiama pewnie dostał od matki bana na neta z obawy że niedługo szkoła i znowu nie zda do VI klasy
0
Niech odchodzi....lepiej teraz za dobre pieniądze niż za rok za darmo....
1
Obniżka zarobków o 70% i może grzać lawe
0
@Iberatista obstawiam że jestem 2x starszy od ciebie
0
@Cobra303 bo gdyby pismaki za dużo wymyślały to mieli by proces na procesie
2
@scotti każdy pisze co myśli, trochę kultury
1
@sporting3 każdy pisze co mysli
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Messi przypadkiem nie przesądza?
Szczerze? Takie rzeczy tylko w Barcelonie.....już mi się rzygać chce jak słyszę lub czytam że Messi to, Messi tamto.....Boże kochany......może i dał naszemu klubowi wszystko a nawet i więcej niż się spodziewaliśmy się niech przestanie brodzić i krótka piłka....albo w lewo albo w prawo bo ma humory jak moja baba.....męczące to jest
4
Szczerze? Takie rzeczy tylko w Barcelonie.....już mi się rzygać chce jak słyszę lub czytam że Messi to, Messi tamto.....Boże kochany......może i dał naszemu klubowi wszystko a nawet i więcej niż się spodziewaliśmy się niech przestanie brodzić i krótka piłka....albo w lewo albo w prawo bo ma humory jak moja baba.....męczące to jest
0
@KibicBarcy84 bardzo na to liczę
0
@Brosik a czemu nie? Sam ze sobą nie zrobił tylko z kolegą...
5
@mefisto90 aż jego funfle sami już odejda z klubu bo wątpię żeby on miał jaja ich wyrzucić....
0
Co to za zjeb ten po lewej przy stole?
0
@Holsik rudy dzik w mokasynach
0
@Kyman byle mu pompka wytrzymala
1
@carmelito jeszcze bym im Vidala dał za podpisanie kontraktu
2
A tak apropos składu i piłkarzy.....ja bym Coutinho i Dembele zostawił
1
@Dominikpiqe Wagner Love cz Wenger???
0
Rudy bydlak w mokasynach xD
12
Koeman z tego co mi wiadomo ma problemu z sercem.....już mi go szkoda bo jak się zacznie z tymi kuw...i użerać to będzie się musiał pilnowac
0
No to jesteśmy już w punkcie B, do Z daliko
0
@NGTRX a w zasadzie za brak jej wykonania