DeAGie
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pyrzyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Spotles Jestem za. Bardzo Inieste przypomina
15
Chyba Ernest daje naszym ostry wycisk na treningach bo ruszają się jak wozy z węglem
0
@Barca_Big_Moment ... Chyba, że Abidal zagra :-)
3
"Neymar to fajny dzieciak". Tyle wystarczy z tej wypowiedzi.
2
@huberto286 WIOSNA Barcelony :D
0
@khris Lepiej zdobyć mistrzostwo grając piach niż być drugim po gonitwie takiej jak Liverpool za City. Za parę lat i tak pamięta się tylko mistrzów.
0
@Borneo Alves w swoim wieku gania cały czas. Aż mi się przypomniał Javier Zanetti w Interze. Im starsi tym lepsi
0
@Ratamahatta Jak dla mnie może przyjść na dwa lata i skończyć tu karierę. I tak jest poziom wyżej od naszych PO. Miłe zwieńczenie kariery. A znając nasz zarząd to i tak nikogo lepszego nie będą w stanie ściągnąć
17
Weźmy za darmo Daniego Alvesa i Gigi Buffona. Klub emeryta ale chociaż na poziomie :-)
0
(*) Jose Antonio Reyes
1
Pique do ataku!!!
0
Skoro Real wygrał 3x Ligę Mistrzów to my możemy za rok po raz trzeci zostać frajerami roku
5
Leczą zęby na NFZ ????
0
Na szczęście Messi to nie Caster Semenya
0
Cały czas tylko Malcolm i Malcolm. Tak ciężko od kilku miesięcy nauczyć się nazwy zawodnika? Może trzeba się zastanowić, czy nie pisać: zawodnik nr 14
2
A kim jest Malcolm?
15
Fakt, grał wtedy z 19 :-)
2
A następne będą niebiesko czerwone łaty na wzór bydła z polskiego pastwiska. Rozumiem zmiany marketingowe ale istnieje coś takiego jak tradycja. Nie kupuję tego pomysłu
0
Coś boję się że Roberto się zapali i załapie czerwo. Obym się mylił...
0
- " łatka Messiego"...
- Deulo wstawaj zes...łeś się
1
Raczej bilans bezpośrednich spotkań
1
Może będę lekko ironizował... Jasper przynajmniej odpocznie przed finałem :-D. Mam nadzieję, że dostanie w zamian trochę minut w lidze, bo udowodnił, że mu się należy
0
Ale frajerska bramka...
5
Messi nie ma dnia tylko w nocy :-D
19
Nie wiem co się z Coutinho dzieje. Aż ciężko uwierzyć w taką obniżkę formy
0
Wszystko fajnie ale zestawienie już w pierwszej rundzie bramek Messiego vs Athletic i Neymara vs Villareal to kryminał
2
Pamietam jak Valdes dostał z wolnego za kołnierz wpadając w siatkę. Jego rzuty wolne były przekleństwem dla bramkarzy
0
dzisiejszy mecz pokazuje, że od tego miał Vidala. Jak Suarez gra z przodu to biega od jednego do drugiego. A Messi cały czas na stójce
3
Kupi Real i zamiast korony w herbie umieści otwartą dłoń :D
0
Albo by dostał korkiem w łeb :-)