0

@Spotles Jestem za. Bardzo Inieste przypomina

15

Chyba Ernest daje naszym ostry wycisk na treningach bo ruszają się jak wozy z węglem

0

@Barca_Big_Moment ... Chyba, że Abidal zagra :-)

3

"Neymar to fajny dzieciak". Tyle wystarczy z tej wypowiedzi.

2

@huberto286 WIOSNA Barcelony :D

0

@khris Lepiej zdobyć mistrzostwo grając piach niż być drugim po gonitwie takiej jak Liverpool za City. Za parę lat i tak pamięta się tylko mistrzów.

0

@Borneo Alves w swoim wieku gania cały czas. Aż mi się przypomniał Javier Zanetti w Interze. Im starsi tym lepsi

0

@Ratamahatta Jak dla mnie może przyjść na dwa lata i skończyć tu karierę. I tak jest poziom wyżej od naszych PO. Miłe zwieńczenie kariery. A znając nasz zarząd to i tak nikogo lepszego nie będą w stanie ściągnąć

17

Weźmy za darmo Daniego Alvesa i Gigi Buffona. Klub emeryta ale chociaż na poziomie :-)

0

(*) Jose Antonio Reyes

1

Pique do ataku!!!

0

Skoro Real wygrał 3x Ligę Mistrzów to my możemy za rok po raz trzeci zostać frajerami roku

5

Leczą zęby na NFZ ????

0

Na szczęście Messi to nie Caster Semenya

0

Cały czas tylko Malcolm i Malcolm. Tak ciężko od kilku miesięcy nauczyć się nazwy zawodnika? Może trzeba się zastanowić, czy nie pisać: zawodnik nr 14

2

A kim jest Malcolm?

15

Fakt, grał wtedy z 19 :-)

2

A następne będą niebiesko czerwone łaty na wzór bydła z polskiego pastwiska. Rozumiem zmiany marketingowe ale istnieje coś takiego jak tradycja. Nie kupuję tego pomysłu

0

Coś boję się że Roberto się zapali i załapie czerwo. Obym się mylił...

0

- " łatka Messiego"...
- Deulo wstawaj zes...łeś się

1

Raczej bilans bezpośrednich spotkań

1

Może będę lekko ironizował... Jasper przynajmniej odpocznie przed finałem :-D. Mam nadzieję, że dostanie w zamian trochę minut w lidze, bo udowodnił, że mu się należy

0

Ale frajerska bramka...

5

Messi nie ma dnia tylko w nocy :-D

19

Nie wiem co się z Coutinho dzieje. Aż ciężko uwierzyć w taką obniżkę formy

0

Wszystko fajnie ale zestawienie już w pierwszej rundzie bramek Messiego vs Athletic i Neymara vs Villareal to kryminał

2

Pamietam jak Valdes dostał z wolnego za kołnierz wpadając w siatkę. Jego rzuty wolne były przekleństwem dla bramkarzy

0

dzisiejszy mecz pokazuje, że od tego miał Vidala. Jak Suarez gra z przodu to biega od jednego do drugiego. A Messi cały czas na stójce

3

Kupi Real i zamiast korony w herbie umieści otwartą dłoń :D

0

Albo by dostał korkiem w łeb :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?