0

Czas mają do jutra do północy. Okienko dla Hiszpanii zostało wydłżone

9

Przyszedł Paulinho, odchodzi Samper... Za chwilę odejdzie S. Roberto... Dokąd zmierzasz Barcelono...

0

Real pokazal w jakim miejscu obecnie jesteśmy. Czyli w czarnej d... Większość podstawowych zawodników bez formy. Brak wartościowych zmienników. Sam Leo nie jest w stanie pociągnąć tego wózka. Gdyby nie sędzia to byłoby 4-0 i na SB można by było pojechać juniorami by się ogrywali. Może znalazłby sie ktoś bardziej wartościowy niż Suarez czy Pique w obecnej formie. Przykro się to oglądało. Najgorsza jest perspektywa, że tak to może wyglądać przez kilka sezonów

0

Tyle, że Alexis chce zarabiać 500tys tygodniowo...

0

Można pójść z Atletico na układ. Chcà pozyskać w styczniu Diego Coste. Można go wypożyczyć na pół sezonu a w styczniu wykupić z Atletico Griezmana a oni i tak będą kupować Costę. Wariacki atak: Suarez i Costa a za nimi przyczajony Messi

0

Widocznie by zdobyć Złotą Piłkę wystarczy strzelić bramki w paru meczach pod koniec sezonu, mimo, że cały sezon gra się piach. Widać, jakie znaczenie ma teraz ta nagroda. Żenada

0

Messi na rozegraniu i ściągnąć na skrzydło takiego Mbappe, zanim będzie kosztował 100 baniek

20

Oglądając skróty tego spotkania dochodzę do wniosku, że te dwa zespoły zaorały by nie jedną współczesną ekipę, o naszej ekstraklapie nie wspominając. Ale MSN mieli by pożytek z takiego Ronaldinho w środku pola

2

Jeżeli tylko było by to zgodne z obowiązującymi przepisami to ja osobiście nie widzę problemu. Tym bardziej, że prawa strona obrony Realu to najsłabsza jej część i Neymar mógłby zrobić tam sporo wiatru. Fakt, że cała biała strona Hiszpanii dążyła by pewnie do walkowera. Oby tylko, w przypadku gdyby Neymar zagrał, nie przekombinowali. Gdyby ktoś z Realu był w takiej sytuacji, byłbym pewny, że nie byłoby mowy o walkowerze.

0

Paco do tej akcji bardzo mi się podobał...

0

Wstrząśnięty, zmieszany... Brak słów by to opisać. Może i sędzia trochę pomógł... Przy 3-1 mówiłem sobie że już po wszystkim. Po akcjach Cavaniego myślałem że będzie remis. A tu takie miłe zaskoczenie. Niby sędzia pomógł ale PSG też mogło zmienić ten wynik. Ten dwumecz już przeszedł do historii. Nie żałuję ani minuty tego meczu. Wspaniały wieczór

3

Mysle, że to jest ostatni gwizdek dla Realu, by jeszcze coś na Cristiano zarobić. Nie z samych karnych żyje napastnik. A że skrzydłowego to już nic z niego nie zostało. Mysle, że małe zainteresowanie wzbudziłby ze stricte piłkarskiego punktu widzenia. Ale marketingowo ciągle jeszcze da się sprzedać. W Chinach by go kupili:-)

1

... Bo jeszcze podpowiesz Zidanowi i nie wystawi go w Gran Derbi:-)

0

Gooooooooool!!!!!!!!

0

100% celnych podań naradzie:-)

0

Po odejściu Danego Alvesa dziura na tej pozycji jest masakrycznie głęboką. Generalnie ciężko będzie znaleźć zawodnika z takim parciem na atak, tak doskonale dogadują tym się z Messim, umiejacym uderzyć z dystansu ibiegajacym jak poparzony przez całe spotkanie. Aleix dał nam częściowo to co dawał Dani. Niestety kontuzja powoduje, że dalej mamy wyrwę na PO. Fajnie byłoby zobaczyć jakiś młody talent na tej pozycji, ale ciężko byłoby wejść do drużyny i wkomponować się od razu. Najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzać takich chłopaków w trakcie presezonu. Teraz potrzeba kogoś sprawdzonego, a takiego niestety nie mamy:-(

0

Ale z tego co się orientuję to imię Sergi też jest szczególnie lubiane przez Lucho:-)

0

Wiem, że jeszcze ten sezon się nie skończył, ale zaczynam mieć poważne obawy, co będzie w następnym. Wszyscy wiemy, że klub potrzebuje wzmocnień, pomocników z prawdziwego zdarzenia. To ciągnie za sobą koszty. Tylko z czego zapewnić pieniądze na transfery? LM praktycznie skończona więc zysków za dużych nie będzie. Trzeba wymienić pół składu, a nie oszukuje się, kokosów za nich nie będzie. Zostaje nierozwiązane jeszcze sprawa kontraktu Leo, co też zmniejszy kwotę do przeznaczenia na transfery. A niestety w ostatnich latach LA Masia jest bezpłodność. Zarząd będzie musiał poważnie się zastanowić, jak rozwiązać tą sprawę, bo inaczej pozostanie nam tylko walka o lokaty 2-4 i puchar króla. Wiem, dla niektórych teraz jestem opętany, ale niestety w tym momencie czarno to widzę. Mimo tego mam ciągle nadzieję na miłe zakończenie tego sezonu i życzę powodzenia w podejmowaniu decyzji co do nastepnego.

3

Zmiany mają być w dogrywce dzisiaj

0

I macie co chcecie...

0

Ja bym raczej podpowiedział, gdzie ma się zgłosić producent Krono Original albo deski Barlinek. Zapas drewna na kilka lat.

4

Nie poznaję Messiego dzisiaj. Bramka i strata za stratą. Nawet ma problemy z celnym podaniem

0

Niestety bardzo pechowy. Szkoda tylko zdrowia zawodników, bo w obydwu przypadkach będzie to się wiązało z bardzo długa przerwą od gry. Moim zdaniem to zawodnik, który doprowadza do tak poważnych urazów rywala, powinien być zawieszony na czas jego powrotu do gry

0

Isco z impetem zderzył się z rywalem i noga nie wytrzymała. Drastyczny widok.

37

Dużo zdrowia Aleix. Jak widać w Hiszpanii można łamać nogi bez żadnych konsekwencji. Kto ogląda mecz Realu to wie co mam na myśli

0

Debil fauluje a tu jeszcze trzeba grać w 10. Niepojęte. Powinien zejść z boiska razem z Vidal żeby było po 10

0

Masakra. A komentatorzy mówili że gazety nie będą miały o czym pisać. Współczuję

0

W tamtym roku koncert. W tym roboty budowlane. Ciekawe co będzie za rok... :-)

0

W końcówkach meczu to nieraz i napastnik:-)

0

Podoba mi się obiektywizm w tych artykułach. Redakcja nie pokazuje tylko i wyłącznie kontrowersji na niekorzyść Barcelony. To jest chociaż szczere. Tym razem to nam się upiekło

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?