DeAGie
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Pyrzyce
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EV zrobi lewego obrońcę z Malcoma :)
1
Po co VAR skoro on z tego nie korzysta
1
Zwłaszcza Munir...
2
O co chodzi z tą reklamą Hankooka i Realu Madryt na głównej stronie serwisu? Aż oczy krwawią
1
chciałbym go w końcu zobaczyć w akcji. Naprawde nie rozumiem tego, by podkupić Romie młodego i perspektywicznego skrzydłowego i zamknąć go na trybunie
0
Mam nadzieje ze to nic powaznego. Nawet jak powola Malcoma to i tak nie wstanie z lawki
1
Nie wyglada to ciekawie. Teraz wlasnie przydalby sie Malcom
1
Oby brak liter w herbie nie była kolejnym krokiem do zmiany nazwy klubu. A potem tylko wymiana krzyża na półksiężyc...
0
Kalibracja Messiego się rozpoczęła
1
Czekam na celne podanie Munira
1
Na problemy Cou :-D
49
Miło by było gdyby znów wróciła do Barcelona ta magia jak za czasów Ronaldinho czy Neymara. Chłopak ma techniczne umiejętności a także nie boi się uderzyç z dystansu więc kto wie. Patrzę na ten transfer ze sporymi nadziejami
0
Fajnie ale niestety nierealnie. Real będzie w tym samym koszyku co Tottenham:-)
2
Akurat Mundo to chyba ostatnie żródło, do ktörego informacji bym się ustosunkował
1
Grając takim składem to musiałbyś 90% czasu być przy piłce i bronić od razu na połowie przeciwnika, bo nie byłoby komu wracać po stratach do obrony
0
Pique. Może to nie było wypożyczenie ale jak wrócił do klubu to nie było na niego mocnych
0
Nie widziałem ale dzięki za informację
0
Po porazce atletico z rsss wystarczy Barcelonie wygrać z deportivo i mistrzostwo pewne
0
Już czekam od kiedy będą w sprzedaży
6
Na Bernabeu ma się odbyć koncert Michaela Jacksona w tym czasie
1
A nawet można powiedzieć, że strzelił hat-trick :-)
0
A mi przypomniał te piękne rogale z prawej nogi Henry'ego
0
Jak tak dalej będzie, to szpaler zrobi Real w spotkaniu rewanżowym z Barcą :-)
0
A na lewej obronie gra Dinge
0
Niech grają dalej 'swoje' , a jak pokazały derby Madrytu, reszta się sama zeżre. Grunt to robić swoje i nie załapać jakiejś czarnej serii
0
Czuję, że dzisiaj Espanyol w meczu z prześcieradłami nie bedzie musiał nawet używać wazeliny.
0
Jak widać w każdym tkwi troche Janusza. Nawet w Messim:-)
0
Widze dzisiaj na pozycji: Messi gra Messi:-)
0
226mln zysku za zawodników? Jaja sobie robią. Prawie 100% to cena za neymara. reszta odeszła za darmo. Real by z tego zrobił przynajmniej 300mln. Nieudolnosc tego zarządu sięga zenitu
0
Myślę, że jak będzie mu się dalej tak chciało biegać, walczyć w defensywie i przy okazji korzystać z tego młota w nodze, który ma, to może byç dobrze