0

EV zrobi lewego obrońcę z Malcoma :)

1

Po co VAR skoro on z tego nie korzysta

1

Zwłaszcza Munir...

2

O co chodzi z tą reklamą Hankooka i Realu Madryt na głównej stronie serwisu? Aż oczy krwawią

1

chciałbym go w końcu zobaczyć w akcji. Naprawde nie rozumiem tego, by podkupić Romie młodego i perspektywicznego skrzydłowego i zamknąć go na trybunie

0

Mam nadzieje ze to nic powaznego. Nawet jak powola Malcoma to i tak nie wstanie z lawki

1

Nie wyglada to ciekawie. Teraz wlasnie przydalby sie Malcom

1

Oby brak liter w herbie nie była kolejnym krokiem do zmiany nazwy klubu. A potem tylko wymiana krzyża na półksiężyc...

0

Kalibracja Messiego się rozpoczęła

1

Czekam na celne podanie Munira

1

Na problemy Cou :-D

49

Miło by było gdyby znów wróciła do Barcelona ta magia jak za czasów Ronaldinho czy Neymara. Chłopak ma techniczne umiejętności a także nie boi się uderzyç z dystansu więc kto wie. Patrzę na ten transfer ze sporymi nadziejami

0

Fajnie ale niestety nierealnie. Real będzie w tym samym koszyku co Tottenham:-)

2

Akurat Mundo to chyba ostatnie żródło, do ktörego informacji bym się ustosunkował

1

Grając takim składem to musiałbyś 90% czasu być przy piłce i bronić od razu na połowie przeciwnika, bo nie byłoby komu wracać po stratach do obrony

0

Pique. Może to nie było wypożyczenie ale jak wrócił do klubu to nie było na niego mocnych

0

Nie widziałem ale dzięki za informację

0

Po porazce atletico z rsss wystarczy Barcelonie wygrać z deportivo i mistrzostwo pewne

0

Już czekam od kiedy będą w sprzedaży

6

Na Bernabeu ma się odbyć koncert Michaela Jacksona w tym czasie

1

A nawet można powiedzieć, że strzelił hat-trick :-)

0

A mi przypomniał te piękne rogale z prawej nogi Henry'ego

0

Jak tak dalej będzie, to szpaler zrobi Real w spotkaniu rewanżowym z Barcą :-)

0

A na lewej obronie gra Dinge

0

Niech grają dalej 'swoje' , a jak pokazały derby Madrytu, reszta się sama zeżre. Grunt to robić swoje i nie załapać jakiejś czarnej serii

0

Czuję, że dzisiaj Espanyol w meczu z prześcieradłami nie bedzie musiał nawet używać wazeliny.

0

Jak widać w każdym tkwi troche Janusza. Nawet w Messim:-)

0

Widze dzisiaj na pozycji: Messi gra Messi:-)

0

226mln zysku za zawodników? Jaja sobie robią. Prawie 100% to cena za neymara. reszta odeszła za darmo. Real by z tego zrobił przynajmniej 300mln. Nieudolnosc tego zarządu sięga zenitu

0

Myślę, że jak będzie mu się dalej tak chciało biegać, walczyć w defensywie i przy okazji korzystać z tego młota w nodze, który ma, to może byç dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?