0

Nie mam słów. Zaniemowilem. Aż wstałem z kanapy i biłem brawo

0

A może by tak wypożyczyć Xavi'ego od Katarczykow do końca sezonu?

0

Piłkarzyków aktywnych jest sporo na rynku tylko przy tym zarządzie i zaciskania pasa to ciężko będzie kupić jakąś perełkę za niewielkie pieniądze. Niestety od kilku lat nie można liczyć na La Masie

1

Jeżeli nasi zawodnicy nie wezmą się do gry od początku, nie uporzadkują gry w środku i nie będą odpowiednio szybko wychodzić do podań, to z bólem muszę stwierdzić, że atletico zajdzie nas w pierwsze 15 minut. Oby moje przemyślenia się nie sprawdziły.

0

Aleix Vidal... Kropka

3

Ja myślę że tylko i wyłącznie Mascherano.

2

W jednym jest pierwszy... Szybciej się urodził:-)

0

Może Vidal też powinien skoczyć z mostu za Lucho. Może by to zmieniło jego sytuację

55

Podejrzewam, że gdyby nawet Vidal strzelił 3 bramki zaliczył 3 asysty, przebiegł w meczu 20km w tym połowę sprintem, miał 20 kluczowych podań i grał za czterech w obronie to i tak w następnym meczu Lucho posadził by go na trybuny. Dla mnie jest to niepojęte

1

Tak sobie myślę, że każdy pierwszy lepszy "kierownik" spod znanego Polskiego... Tzn. Portugalskiego supermarketu, gdy tylko wyszedł by na murawę w żółtym plastronie rozjemcy, to z pewnością popełniłby mniej błędów niż obecne gwiazdy hiszpańskiego sędziowania

0

Nie rozumiem sędziów w Hiszpanii. Najpierw mylą się w jedną stronę a później chcą naprawiać swoje błędy kolejnymi pomyłkami w drugim kierunku. Grają dwie dobre drużyny a na końcu i tak głównym antybohaterem jest sędzia. Można się tylko cieszyć, że ten nie uznany gol nie był decydujacy

3

Mam nadzieję, że to dobry prognostyk na kolejne mecze. Tylko tego mu ostatnio brakowało bo do jego gry nie można było się już od dłuższego czasu przyczepić. Zawsze aktywny, asystuje, prokuruje wolne i karne. Brawo Ney i oby tak dalej

4

Wszystko fajnie. Gra dobra, piękne akcje, ładne gołe tylko mam ciągle niesmak jeżeli chodzi o sędziowanie. Sędziowie są beznadziejni. A najgorsze jest to, że jak mylą się na niekorzyść jednych to później po rachunku sumienia popełniają błąd w drugą stronę. To nie polska B-klasa tylko La Liga

0

Tylko trochę za często mylili nazwiska:-)

0

Sędzia w tym meczu chyba po pewnym czasie spostrzegł się, że odstaje od poziomu widowiska. Chcąc wyjść "z twarzą" zaczął raczyć piłkarzy Barcy żółtymi kartkami za protesty. Kompletnie nie panował nad widowiskiem. Dobrze, że chociaż dostrzegł faule na kartki graczy Athletic w drugiej połowie. Chociaż jakby już w pierwszej połowie wyrzucił Aduriza i przyznał karnego na Neymar że to było by po meczu i na rewanż nie trzeba by było wystawiać pierwszego składu i pograli by zmiennicy.

0

Wszyscy wiemy, że poziom sędziowania w Hiszpanii jest chyba najgorszy w całej Europie. Błędów jest tyle, że wprowadzając wideo powtórki to mecze trwały by z godzinę dłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?