Dejwol
Dołączył/a: październik 2016
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Co tak wzięło niektórych na tego Kloppa? Wygrał turniej w Football manager czy co?
2
Damn! Marzę o takim tempie w wieku 70 lat!
7
Nawet Bruce'a Lee dosięgała porażka.
0
Messianoric is the best.
0
A czy to nie jest tak, że to nie formacja decyduje o wygranej, a sposób grania? :P
1
Dios mío! To już 700 występ! :O
Bestia, no un hombre.
4
Już nie bądź taki surowy dla siebie.
2
Ponoć nowe popiersie Ronaldo ma być w wersji "płaczącej", która będzie widoczna nawet ze stratosfery.
0
Notabene, ciekawe jaką opinią Ivan cieszy się w Barcelonie - czy też padają podobne zarzuty, niezadowolenia.
0
Inne kotlety też tak odgrzewają? Pytam ponieważ nie oglądam TV od ponad 14 lat, a pamiętam, że Kiepskich za czasów liceum.
0
To Kiepskich jeszcze puszczają? o_O
10
Fryzurą.
9
Jezu, co za beksa. Na pewno płacze podczas szczepionki. Strach pomyśleć co się dzieje w dzielnicy kiedy osa go użądli w kciuk.
1
W psychiatryku? Widzę, że wiesz dokładnie czym się tam zajmują skoro wysłałbyś Ronaldo do zakładu.
6
Paskudny obrus.
1
Jeszcze całkiem niedawno mogli nas raczyć:
Wrzuta głowa
Wrzutka strata
Wrzutka głowa
Wrzutka nurkowanie
Wrzutka głowa
Wrzutka nurkowanie
Machanie
Machanie
Machanie
Machanie...
0
Rozumiem, że nie chcieli Ciebie w drużynie? :P
0
Coby kwasów nie robić z zespole. Marcelo otwarcie mówił, że uważa Leo za najlepszego, a później pojawiały się informacje, że Krystian ma foszka.
0
Aaaa, ok. Ale dobrze wiedzieć, że Eleven nie takie drogie. Ja korzystam od kilku lat z "sopcasthd". Chociaż gnojki już nie puszczają ligi francuskiej.
0
Jak to Netflix za 13 zł i z HBO GO? :O Przecież to chyba podchodzi pod 40+. Eleven także nie kojarzę za 15 zł.
0
Trochę szkoda. Przyzwyczajenia robią swoje, aczkolwiek osobiście mnie ta godzina pasuje totalnie zarąbiście. Ni to za późno, ni to za wcześnie. Jest czas na trening, uszykowanie się do pracy, psa, a po meczu jeszcze nie będzie tak późno i można nadrobić dzienne zaległości.
0
W ogóle po to, że miał związek z naszym klubem.
0
Słońce chyba wciąż zbyt mocno grzeje głowę w Hiszpanii.
0
Rodziców, otoczenia, towarzystwa, braku kontroli ze strony rodziców/opiekunów nad tym czym dziecko się inspiruje, w czym widzi "prawdę", co i/lub kto mu imponuje. Już lepsi są nawet Ci bogacze, którzy pod publiczkę dają kasę coby w mediach wychodzili na wielkich filantropów. Oczywiście jest masa bogaczy, którzy dzielą się ogromną częścią swojego majątku, a pozostają w cieniu. Ciekawe ilu z tych bogaczy, gdyby obedrzeć ich z tych dóbr i opróżnić sejfy, potrafiłoby prezentować jakikolwiek "ludzki poziom". Ahh Ci Fenicjanie..
0
I imbir z kurkumą! (mleko?).
0
John Terry je frytki? :P
0
Aż mnie zatkało. To powinno być pytanie od Urbańskiego za 1 milion złotych.
1
Seedorf jaki POTWÓR. Przecież on mógłby zakopać morświna na śmierć.
0
Cholernie ciekawe jak losy Leo potoczyłyby się gdyby nie trafił do Barcelony. Jeżeli finalnie zakontraktowałby go Real, to zastanawiające jakby się odnalazł w ichniej taktyce Białych.
2
A nie Roberto Carlos? Przecież on miał uda tura.