1

Co tak wzięło niektórych na tego Kloppa? Wygrał turniej w Football manager czy co?

2

Damn! Marzę o takim tempie w wieku 70 lat!

7

Nawet Bruce'a Lee dosięgała porażka.

0

Messianoric is the best.

0

A czy to nie jest tak, że to nie formacja decyduje o wygranej, a sposób grania? :P

1

Dios mío! To już 700 występ! :O
Bestia, no un hombre.

4

Już nie bądź taki surowy dla siebie.

2

Ponoć nowe popiersie Ronaldo ma być w wersji "płaczącej", która będzie widoczna nawet ze stratosfery.

0

Notabene, ciekawe jaką opinią Ivan cieszy się w Barcelonie - czy też padają podobne zarzuty, niezadowolenia.

0

Inne kotlety też tak odgrzewają? Pytam ponieważ nie oglądam TV od ponad 14 lat, a pamiętam, że Kiepskich za czasów liceum.

0

To Kiepskich jeszcze puszczają? o_O

10

Fryzurą.

9

Jezu, co za beksa. Na pewno płacze podczas szczepionki. Strach pomyśleć co się dzieje w dzielnicy kiedy osa go użądli w kciuk.

1

W psychiatryku? Widzę, że wiesz dokładnie czym się tam zajmują skoro wysłałbyś Ronaldo do zakładu.

6

Paskudny obrus.

1

Jeszcze całkiem niedawno mogli nas raczyć:
Wrzuta głowa
Wrzutka strata
Wrzutka głowa
Wrzutka nurkowanie
Wrzutka głowa
Wrzutka nurkowanie
Machanie
Machanie
Machanie
Machanie...

0

Rozumiem, że nie chcieli Ciebie w drużynie? :P

0

Coby kwasów nie robić z zespole. Marcelo otwarcie mówił, że uważa Leo za najlepszego, a później pojawiały się informacje, że Krystian ma foszka.

0

Aaaa, ok. Ale dobrze wiedzieć, że Eleven nie takie drogie. Ja korzystam od kilku lat z "sopcasthd". Chociaż gnojki już nie puszczają ligi francuskiej.

0

Jak to Netflix za 13 zł i z HBO GO? :O Przecież to chyba podchodzi pod 40+. Eleven także nie kojarzę za 15 zł.

0

Trochę szkoda. Przyzwyczajenia robią swoje, aczkolwiek osobiście mnie ta godzina pasuje totalnie zarąbiście. Ni to za późno, ni to za wcześnie. Jest czas na trening, uszykowanie się do pracy, psa, a po meczu jeszcze nie będzie tak późno i można nadrobić dzienne zaległości.

0

W ogóle po to, że miał związek z naszym klubem.

0

Słońce chyba wciąż zbyt mocno grzeje głowę w Hiszpanii.

0

Rodziców, otoczenia, towarzystwa, braku kontroli ze strony rodziców/opiekunów nad tym czym dziecko się inspiruje, w czym widzi "prawdę", co i/lub kto mu imponuje. Już lepsi są nawet Ci bogacze, którzy pod publiczkę dają kasę coby w mediach wychodzili na wielkich filantropów. Oczywiście jest masa bogaczy, którzy dzielą się ogromną częścią swojego majątku, a pozostają w cieniu. Ciekawe ilu z tych bogaczy, gdyby obedrzeć ich z tych dóbr i opróżnić sejfy, potrafiłoby prezentować jakikolwiek "ludzki poziom". Ahh Ci Fenicjanie..

0

I imbir z kurkumą! (mleko?).

0

John Terry je frytki? :P

0

Aż mnie zatkało. To powinno być pytanie od Urbańskiego za 1 milion złotych.

1

Seedorf jaki POTWÓR. Przecież on mógłby zakopać morświna na śmierć.

0

Cholernie ciekawe jak losy Leo potoczyłyby się gdyby nie trafił do Barcelony. Jeżeli finalnie zakontraktowałby go Real, to zastanawiające jakby się odnalazł w ichniej taktyce Białych.

2

A nie Roberto Carlos? Przecież on miał uda tura.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?