2

Co jest takiego strasznego w tym artykule? Osobiście rozumiem autora tekstu i myślę, że niejeden tutaj także. Przecież ile osób zakochało się w Barcelonie dzięki jej grze? Ile osób rozkochał w sobie i klubie R10, który czarował i wyznaczył pewną ścieżkę? Ile to razy, zapewne każdy z nas, ohał i wzdychał patrząc na te dawniejsze cudowne klepki? Barcelona nas bardzo przyzwyczaiła do konkretnego stylu i jakiekolwiek "odchyły" mogą powodować niezadowolenie. Nie ma już stylu za Pepa, nie ma już ataku za LE i prezentowana gra może pozostawiać wiele do życzenia.

1

Chyba, że Ibisz mu zdradzi sekret jak się odmładzać.

0

Kolego, przecież postaw się na jego miejscu: ogromny stres, adrenalina, odległość do bramki pewnie powyżej 40 metrów, brak przyjęcia piłki przed oddaniem strzału, a Ty wypowiadasz się jakby spieprzył stuprocentówkę na pustą z 3 metrów.

0

Widzę, że wzorowy kibic z Ciebie. Sometimes you eat a bear and sometimes a bear eats you.

1

Oprócz Realu są jeszcze 3 drużyny więc nie prorokuj. Wczoraj pokazali jak blisko są zdobycia 3 pucharu z rzędu. Wydaje mi się, że największy problem mogą mieć z Liverpoolem.

0

Tak! Ta furia Buffona, to jego koźle spojrzenie. La locura!

0

Jezu, wczorajszy mecz Realu i Juve! Dawno nie byłem tak blisko obgryzienia paznokci. Que partido, que partido! Ciekawe czy Juve wytrzymałoby kondycyjnie dogrywkę.

0

No cóż. Jak wtopić, to na całego.

0

No Messi i Iniesta nie wyglądali jakby mieli ochotę na uśmieszki na treningu. Messi pożegnał się z szansą na puchar LM, a jeszcze go czeka przecież odpadnięcie z reprezentacją w MŚ, a Iniesta pożegnał się z pucharem LM i za chwilę z klubem.

2

Najlepsze? Gra Romy. Najgorsze? Gra Barcelony.

0

Kolejny raz zabija naszą grę po prostu agresywny pressing rywali. W ogóle, ktoś rozumie to, że Dembele wszedł dopiero bodajże w 85 minucie?

1

Graliśmy taki potworny kaszan, że sami sobie zapracowaliśmy na przegraną.

0

No tak z 35 w cieniu to biorę w ciemno ;)

0

Komentarz usunięty

2

Przecież korzyści można wyciągnąć teoretycznie z każdej sytuacji w jakiej się człowiek może znaleźć. Serial może skłonić choćby do różnych refleksji.

0

Dla mnie także, co nie zmienia faktu, że obydwoje prezentowali odmienny styl bycia "9". A takiego drugiego tura jakim jest Suarez to, nie ma chyba nigdzie. Wolę żeby narzekano na jego przyjęcie piły, notoryczne próby założenia siaty, może z max 4 zwody, których używa, ale jego strzały, od dobitek po przepiękne ekwilibrystyczne, to miód na oczy. Prawdziwy El Pistolero.

0

Szacunek.

0

Istotne czy nieistotne - szkoda po prostu, że z czasem wartościowe tradycje są zaniedbywane.

0

Powinniśmy sami zrobić sobie szpaler i przypomnieć białym jak się to robi.

21

:D Messi wygląda jak bardzo grzeczny i miły pracownik księgarni. U Adriano wszystko byłoby super gdyby nie ten pip-boy z Fallout'a na ręce. Douglas windowy. Dani i Neymar w konkursie "pajac roku", no a Rafinha styl pierwsza klasa ;)

0

Myślę, że każdy kibic Barcelony źle reaguje na porażkę z Realem, aczkolwiek mało kto, jak oni, weryfikuje nasz poziom. Porażka jest jednym z najlepszych nauczycieli.

2

Yyy, heloł - to jest Barcelona. Jeżeli chcemy być najlepsi, to musimy wygrywać z najlepszymi, a nie obawiać się i unikać ich.

0

Może niektórzy mają w głowie jeszcze Barcelonę Pepa?

0

Dżeko powinien po tym domagać się żółtej dla Dżeko i jeszcze popychać siebie i obrzucać obelgami.

0

Serio uważasz, że wygranie ligi bez porażki jest śmieszne i nieistotne?

6

Lepiej żeby nie stał się rzeźnikiem w obronie.

0

Ale tylko jeżeli Karim podawałby Krystianowi zamiast wykorzystywać setki ;)

5

Otrzyma 100 małych czekoladowych piłeczek.

11

Obrzydliwy wręcz. Poza tym, chyba widziałem tam zagranie ręką.

0

Biedne Juve, biedny Buffon. A gol miodzio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?