Dejwol
Dołączył/a: październik 2016
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co jest takiego strasznego w tym artykule? Osobiście rozumiem autora tekstu i myślę, że niejeden tutaj także. Przecież ile osób zakochało się w Barcelonie dzięki jej grze? Ile osób rozkochał w sobie i klubie R10, który czarował i wyznaczył pewną ścieżkę? Ile to razy, zapewne każdy z nas, ohał i wzdychał patrząc na te dawniejsze cudowne klepki? Barcelona nas bardzo przyzwyczaiła do konkretnego stylu i jakiekolwiek "odchyły" mogą powodować niezadowolenie. Nie ma już stylu za Pepa, nie ma już ataku za LE i prezentowana gra może pozostawiać wiele do życzenia.
1
Chyba, że Ibisz mu zdradzi sekret jak się odmładzać.
0
Kolego, przecież postaw się na jego miejscu: ogromny stres, adrenalina, odległość do bramki pewnie powyżej 40 metrów, brak przyjęcia piłki przed oddaniem strzału, a Ty wypowiadasz się jakby spieprzył stuprocentówkę na pustą z 3 metrów.
0
Widzę, że wzorowy kibic z Ciebie. Sometimes you eat a bear and sometimes a bear eats you.
1
Oprócz Realu są jeszcze 3 drużyny więc nie prorokuj. Wczoraj pokazali jak blisko są zdobycia 3 pucharu z rzędu. Wydaje mi się, że największy problem mogą mieć z Liverpoolem.
0
Tak! Ta furia Buffona, to jego koźle spojrzenie. La locura!
0
Jezu, wczorajszy mecz Realu i Juve! Dawno nie byłem tak blisko obgryzienia paznokci. Que partido, que partido! Ciekawe czy Juve wytrzymałoby kondycyjnie dogrywkę.
0
No cóż. Jak wtopić, to na całego.
0
No Messi i Iniesta nie wyglądali jakby mieli ochotę na uśmieszki na treningu. Messi pożegnał się z szansą na puchar LM, a jeszcze go czeka przecież odpadnięcie z reprezentacją w MŚ, a Iniesta pożegnał się z pucharem LM i za chwilę z klubem.
2
Najlepsze? Gra Romy. Najgorsze? Gra Barcelony.
0
Kolejny raz zabija naszą grę po prostu agresywny pressing rywali. W ogóle, ktoś rozumie to, że Dembele wszedł dopiero bodajże w 85 minucie?
1
Graliśmy taki potworny kaszan, że sami sobie zapracowaliśmy na przegraną.
0
No tak z 35 w cieniu to biorę w ciemno ;)
0
Komentarz usunięty
2
Przecież korzyści można wyciągnąć teoretycznie z każdej sytuacji w jakiej się człowiek może znaleźć. Serial może skłonić choćby do różnych refleksji.
0
Dla mnie także, co nie zmienia faktu, że obydwoje prezentowali odmienny styl bycia "9". A takiego drugiego tura jakim jest Suarez to, nie ma chyba nigdzie. Wolę żeby narzekano na jego przyjęcie piły, notoryczne próby założenia siaty, może z max 4 zwody, których używa, ale jego strzały, od dobitek po przepiękne ekwilibrystyczne, to miód na oczy. Prawdziwy El Pistolero.
0
Szacunek.
0
Istotne czy nieistotne - szkoda po prostu, że z czasem wartościowe tradycje są zaniedbywane.
0
Powinniśmy sami zrobić sobie szpaler i przypomnieć białym jak się to robi.
21
:D Messi wygląda jak bardzo grzeczny i miły pracownik księgarni. U Adriano wszystko byłoby super gdyby nie ten pip-boy z Fallout'a na ręce. Douglas windowy. Dani i Neymar w konkursie "pajac roku", no a Rafinha styl pierwsza klasa ;)
0
Myślę, że każdy kibic Barcelony źle reaguje na porażkę z Realem, aczkolwiek mało kto, jak oni, weryfikuje nasz poziom. Porażka jest jednym z najlepszych nauczycieli.
2
Yyy, heloł - to jest Barcelona. Jeżeli chcemy być najlepsi, to musimy wygrywać z najlepszymi, a nie obawiać się i unikać ich.
0
Może niektórzy mają w głowie jeszcze Barcelonę Pepa?
0
Dżeko powinien po tym domagać się żółtej dla Dżeko i jeszcze popychać siebie i obrzucać obelgami.
0
Serio uważasz, że wygranie ligi bez porażki jest śmieszne i nieistotne?
6
Lepiej żeby nie stał się rzeźnikiem w obronie.
0
Ale tylko jeżeli Karim podawałby Krystianowi zamiast wykorzystywać setki ;)
5
Otrzyma 100 małych czekoladowych piłeczek.
11
Obrzydliwy wręcz. Poza tym, chyba widziałem tam zagranie ręką.
0
Biedne Juve, biedny Buffon. A gol miodzio.